«Кубок Незалежності 2021». Галицька здоба з перемоги розпочинає турнір - Блог про Львів

«Кубок Незалежності 2021». Галицька здоба з перемоги розпочинає турнір

Сьома перемога поспіль

Вчора, 15 липня, наша команда поєдинком проти «Престижу» розпочала свої змагання у «Кубку Незалежності 2021».

Це протистояння відзначилося великою кількістю голів та дощем, який протягом усіх 40-ка хвилин ігрового часу не припинявся ні на мить.

Вже в дебюті «пекарі» повели в рахунку. Це Микола Матляк пробив із своєї не робочої ноги й тим самим застав зненацька кіпера номінальних гостей. Проте, радість підопічних Сергія Тригубця була не тривалою, адже вже в наступній атаці гравець «Престижу» Остап Цюпка скористався незлагодженими діями гравців нашої команди і вирівняв рахунок на табло.

Той же Цюпка став і автором другого голу для своєї команди, але це відбулося після того, як Тарас Бішко знову вивів «Галицьку здобу» вперед.

Нічия – 2:2. Здавалося команди підуть на перерву за такого рахунку, але іншої думки про це були «червоно-жовті». В одній із атак смачно до «шкіряного» приклався Сергій Тригубець й гравець «Престижу» зрізав «сферу» у власні ворота.

Також читайте:   Всеукраїнський фінал АФЛУ. Представляємо суперників ФК «Галицька здоба» на другому етапі

Після відпочинку наша команда шансів своєму супернику більше не дала. Дмитро Дзюба класно стояв на останньому рубежі, а його партнери по команді Андрій Коваль (відзначився дублем), Павло Стегніцький і Ярослав Журавчак довели перевагу в рахунку до 7:2 на користь футзального клубу «Галицька здоба».

Ця звитяга дозволила нашій команді достроково вийти в наступний раунд змагань «Кубка Незалежності». Наступного тижня «пекарі» поміряються силами з «Трактом».

ФК «Галицька здоба» – «Престиж» – 7:2 (3:2)

ФК «Галицька здоба»: Дзюба – Коваль, Матляк, Стегніцький, Бішко, Тригубець, Журавчак, Яблонський

«Престиж»: Н. Цюпка, Петрань, О. Цюпка, Кармеліта, Пришляк, Породко

Голи: Матляк, 2, Бішко, 11, Коваль, 22, 28, Стенгніцький, 27, Журавчак, 37 – О. Цюпка, 7,13. автогол, 19.

Кращі гравці за версією пресслужби: Ярослав Журавчак – Остап Цюпка.