Компактна Sony PS4 Slim чи потужна Sony PS4 PRO: яку консоль обрати

Play Station 4

Ігрові консолі Соні вже давно вважаються лідерами серед приставок. Домогтися такого результату і популярності серед геймерів, компанії допомогли продуктивні приставки та безліч ексклюзивних проектів, які відвідували консолі Соні протягом усього їх існування.

Sony PS4 – це консоль минулого покоління, яка, як і її попередниця Sony PS3 отримала кілька розвитків. Так на прилавках магазинів з’явилися Sony PS4 Slim 1Tb Black і Sony PlayStation 4 Pro.

На момент виходу цих консолей на ринок, їх вартість відповідала їх інноваціям, але з появою Sony PS5 – вартість консолей минулого покоління помітно знизилася. Це призвело до того що багато геймерів які звикли до ПК або ті, хто лише нещодавно спробував консольний геймінг на інших приставках компанії – стали замислюватися над придбанням однієї з цих консолей. Але на якій з них зупинити свій вибір? Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, чим вони відрізняються.

Відмінності між Sony PS4 Slim та Sony PS4 PRO

Обидві консолі стали новими ревізіями оригінальної PlayStation 4 яка вийшла раніше. Кожна з моделей отримала ряд своїх особливостей, і до цього дня вони залишаються актуальними.

Для того, щоб визначитися, яка з консолей підійде вам більше – варто розглянути головні параметри у виборі будь-якої консолі для геймінгу, а саме:

    Sony PS4 Slim

  • Зовнішній вигляд. У цьому питанні всі версії PlayStation 4 можна вважати переможцями, бо відмінності між ними мінімальні. Проте на старті PlayStation 4 багатьох бентежила товщина корпусу. У PlayStation 4 Slim корпус був зроблений тоншим, на що фанати консолі відреагували позитивно.
  • Потужність. В даному параметрі беззастережно перемагає Sony PlayStation 4 PRO. Річ у тому що саме ця версія подавалася розгону з метою отримання максимальної потужності за умови використання вже наявної апаратної платформи. Таким чином версію PS4 Slim можна сприймати як модель яка отримала дизайнерські поліпшення, але не стала могутніше оригінальної консолі PS4.
    Sony PS4 Pro

  • Вартість. Справедливо відзначити що параметр вартості консолей нерідко грає вирішальну роль, і в цьому питанні Sony PlayStation 4 Slim обійдеться вам відчутно дешевше, навіть після зниження цін і виходу нового покоління. Вартість PS4 PRO на цей час помітно знизилася, не зважаючи на це, витратити таку суму заради спроби зрозуміти що таке консольний геймінг – готові далеко не всі.

Підсумовуючи результати даного порівняння хочеться відзначити, що незважаючи на всі нововведення – обидві консолі показують відмінні результати в іграх, що вийшли на них. Для того, щоб визначитися, яка з консолей підійде саме вам – необхідно звернути пильну увагу на власні очікування від неї.

Таким чином, якщо вам важлива продуктивність і можливість грати в ігри на самому максимальному рівні графіки – Sony PlayStation 4 Pro це безумовно ваш вибір. Якщо ж вам не потрібні максимальні налаштування, але хотілося б володіти красивим, тонким, а головне продуктивним пристроєм за більш ніж доступною ціною – вам варто звернути свою увагу на Sony PlayStation 4 Slim.

Купити обидві моделі консолі, а також придбати Sony PlayStation 5 яка нещодавно вийшла, ви можете відвідавши каталог інтернет-магазину Retromagaz. У каталозі товарів інтернет-магазину Retromagaz ви знайдете все що вам може знадобитися для вашої консолі або ігрового місця. Купуйте ігри, геймпади та аксесуари за вигідними цінами разом з Retromagaz.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. PS 31.08.2021 пише:

    ps4, серйозно? Звичайно, що обрати PS5

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*