Статистичні дані ФК «Галицька здоба» у «Кубку Незалежності 2021»

Статистика

Матчем проти «NG Metal» наша команда завершила виступи на вже традиційному «Кубку Незалежності 2021». Поступившись у фіналі, «пекарі» змушені задовольнитися лише сріблом?

Загалом у турнірі взяло участь 12 команд, які спершу були розділені на чотири групи про три команди в кожній. «Червоно-жовті» потрапили до групи «С», де перемогли «Престиж» (7:2 – авт.) і «Тракт» (15:1 – авт.). У чвертьфіналі ФК «Галицька здоба» здолав «LTM» (11:1 – авт.), а у півфіналі не відчув опору в грі з «DevPlanet» (3:1 – авт.).

Загалом у «Кубку Незалежності» гравці футзального клубу «Галицька здоба» відзначилися 34 рази. Натомість пропустили в свої ворота 6 голів.

Найбільша перемога – матч проти «Тракту», де підопічні Сергія Тригубця зуміли на один гол суперника відповісти п’ятнадцятьма.
Кращим бомбардиром команди на цьому турнірі став Коваль Андрій, який наколотив у ворота суперників 15-ть голів. Найбільше (7) він забив у чвертьфінальному протистоянні з «LTM».

Також читайте:   Чемпіонат Іспанії: результати перших чвертьфінальних матчів + ВІДЕО

Загалом гравці нашої команди під час «Кубку Незалежності 2021» оформили:

✅ один гекса-трик;
✅ один покер;
✅ три дублі.

До Вашої статистичні дані кожного гравця на цьому турнірі (матчі – голи). Головний тренер Сергій Тригубець задіяв 18 гравців: