Механічний годинник – найкращий показник статусу

Механічний годинник

На сьогоднішній день найбюджетнішим варіантом вважається кварцовий механізм наручного годинника, але покупці по всьому світу віддають перевагу механічним моделям, які вимагають підзаводу, та ще й, як правило, коштують дорожче. Вся справа у тому, що саме завдяки заведенням людина відчуває свій тісний зв’язок з прикрасою, а приємне цокання заспокоює. Більш того, саме такі наручні годинники здатні справити враження і зробити весь образ людини соліднішим.

Механічні годинники: цінова політика

Конкуренція, як би її іноді не проклинали підприємці, все-таки відмінна штука. Виробники змагаються між собою: хтось намагається зробити суперточні годинники, хтось – додати максимальну кількість функцій, а хтось – найдешевші без втрати якості. Завдяки цьому на механічні чоловічі годинники ціни кардинально відрізняються, і кожен може знайти для себе модель за можливостями:

  • Доступні моделі. З огляду на складність виробництва, складно повірити, але якісні брендові механічні наручні годинники можна купити дешевше, ніж за 200 доларів. Наприклад, знаменитий японський бренд Orient випускає безліч моделей, які порадують Вас і якістю, і дизайном, і ціною. Переглянути всю недорогу механіку, яку можна прямо зараз замовити в Україні, варто за посиланням https://vector-d.ua/gent-watches/automatic.
  • Середній клас. Досить численна категорія. Тут можна зустріти Candino, Victorinox, Edox, Armani, Hugo Boss і багатьох інших. Але “вишенькою на торті” по праву вважається Tissot.
  • Люкс. Є безліч компаній, які спеціалізуються саме на годинниках даної категорії. Rolex, Patek Philippe, Breguet, Cartier, Hublot, Omega – більшу частину цих брендів знають навіть ті люди, які не виявляють ніякого інтересу до годинників. Якщо Ви хочете статусний аксесуар, здатний справити враження – тоді Вам варто вибрати люкс.

Як бачите, твердження про те, що справжній механічний наручний годинник – це дуже дорогий предмет розкоші – це всього лише міф.

Кварц і механіка, так що все-таки краще?

Якщо Ви шукаєте сучасну модель, яка повинна бути недорогою і практично не вимагати Вашої участі для того, щоб показувати точний час, то Вам варто вибрати кварц. А якщо Ви хочете витвір мистецтва, зібраний вручну майстром з багаторічним досвідом, який вклав у нього всю свою душу і досвід, тоді однозначно вибирайте елітний механічний наручний годинник. Це прекрасний аксесуар, який буде приносити естетичне задоволення і Вам, і оточуючим.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. FireFly 05.09.2021 пише:

    Все-таки краще – смарт-годинник 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*