Як Воробус намагався завантажити свій “Covid-сертифікат” через додаток “Дія”

Covid-сертифікат

Тема «Covid-сертифікатів» на даний момент є як ніколи актуальною. Сьогодні читав інфу, що відтепер наші довідки про вакцину можна роздрукувати у форматі PDF. І, увага, діють ці міжнародні сертифікати не 180 діб, а цілий рік.

Що ж, пробую це зробити. Але, перед тим зауважую прикол у додатку «Дія», який стоїть у мене на телефоні. Раптом він тупо перестав працювати. І ніби телефон новий, а додаток завис. Видаляю його, через «Play Market» ставлю по-новому, логінюся, а мого сертифікату немає. Зник зараза.

Звісно, що я намагаюся його знову згенерувати, кручу головою туди-сюди, але сертифікат не отримується. Прикол…. Може мене взагалі видалили х реєстру?

Ок, фіг з ним з тим сертифікатом, адже у мене є паперовий варіант на двох мовах. Спробую скачати свій сертифікат через «десктоп» версію. А там ціла історія.

Людина заходить у «Дію» через комп’ютер, реєструється або ж логіниться через один із сервісів, вводить свої дані, знову ж таки крутить голову, бо треба цифровий підпис і відправляю дані аби отримати мій сертифікат. Наголошую, що отримати тут можна лише міжнародний сертифікат. Про внутрішні поки що мова не йде.

Ну, все через кілька спроб (сайт інколи глючить) мені видає сповіщення, що ваш запит успішно відправлено й сертифікат прийде мені на електронну пошту.

Хоч щось на сьогодні. Закрив комп’ютер, пішов пити чай з круасанами, приходжу, оновляю пошту, а мені прийшов лист від «Дії» наступного змісту: «Реєстр захворів, лікуємо його.

Спробуйте створити сертифікат через годин». Я ще такого не чув. Хто взагалі розробляв цей додаток і відповідає за реєстр? А якби мені сьогодні треба було летіти в іншу країну, то що я би робив? Так, є друкований варіант, але ж багато країн його не визнають.

До речі, ще кілька слів про «Дію» на телефоні. Виявляється кілька днів тому додаток дозволив робити «скріни» своїх документів. Автор блогу зробив і тепер тішиться, що має «Covid-сертифікат» принаймні у такому вигляді.

До слова, пробуйте також скачувати свої «паспорти корони». Можливо у вас вийде краще чим у мене.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Jorgen 26.09.2021 пише:

    в цих сертифікатах взагалі термін дії не написаний

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*