Гранд ліга ОАКЛ 2021. ФК «Галицька здоба» – «DevPlanet». Анонс другого матчу півфіналу

Анонс півфіналу

Гранд ліга ОАКЛ 2021. ФК «Галицька здоба» – «DevPlanet». Анонс другого матчу півфіналу.

Сьогодні, у перший день жовтня, на штучному майданчику «Знесіння» продовження фільму під назвою ФК «Галицька здоба» – «DevPlanet». Після даної гри визначиться фіналіст, який вже наступного тижня зіграє у вирішальному протистоянні з переможцем іншої півфінальної пари: «NG Metal» – МФК «Нові імена».

До очного протистояння майбутні суперники підходять із двома голами переваги «DevPlanet». Підопічні Євгена Москвіна не так давно (27 вересня) зустрічалися з «пекарями» й святкували перемогу з рахунком – 5:3. То ж, у сьогоднішньому матчі підопічним Сергія Тригубця аби перевести гру принаймні в серію післяматчевих пенальті необхідно перемагати в два голи. Більша кількість голів виведе на пряму нашу команду у фінал.

Трохи легша ситуація у нашого суперника. «Біло-фіолетовим» треба втримати гандикап у два голи.

Загалом у 2021 році ФК «Галицька здоба» і «DevPlanet» зустрічалися тричі. Дві гри відбулося у рамках Гранд ліги ОАКЛ 2021 і одна в рамках «Кубку Незалежності 2021». У двох: перемогу здобували «пекарі», ще раз звитягу святкував наш суперник.

2 серпня 2021. «Кубок Незалежності 2021». «DevPlanet» – ФК «Галицька здоба» – 1:3
31 серпня 2021. «Гранд ліга ОАКЛ 2021». ФК «Галицька здоба» – «DevPlanet» – 3:2
27 вересня 2021. «Гранд ліга ОАКЛ 2021. Плейоф». ФК «Галицька здоба» – «DevPlanet» – 3:5

Насамкінець нагадаємо, що сьогоднішнє протистояння між ФК «Галицька здоба» та «DevPlanet» розпочнеться о 19 годині 45 хвилин.

Запрошуємо підтримати «червоно-жовтих» у надважливому матчі.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*