Ліга чемпіонів. Результати жеребкування основного та попереднього раундів - Блог про Львів

Ліга чемпіонів. Результати жеребкування основного та попереднього раундів

Жеребкування

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування попереднього та основного раундів Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу сезону 2024/2025. Своїх суперників в основному раунді турніру дізнався чемпіон України.

Отож столичний «ХІТ» зіграє у Бельгії проти чемпіона Іспанії «Картахени», чемпіона Бельгії «Андерлехта» і чемпіона Польщі «Рекорд». Матчі групи 1 основно раунду відбудуться з 22 по 27 жовтня у Брюсселі, де господарнм міні-турніру стане «Андерлехт». Три найкращі команди з групи вийдуть в Елітний раунд.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ З ФУТЗАЛУ 2024/25

Основний раунд Шлях А

Група 1:
1. Картахена (Іспанія)
2. Андерлехт (Бельгія)
3. ХІТ (Україна)
4. Рекорд (Польща)

Група 2:
1. Спортінг Брага (Португалія)
2. Олміссум (Хорватія)
3. Плзень (Чехія)
4. Пріштіна 01 (Косово)

Група 3:
1. Пальма Футзал (Іспанія)
2. Добовець (Словенія)
3. Футзал Динамо (Хорватія)
4. Юнайтед Галац (Румунія)

Група 4:
1. Спортінг (Португалія)
2. Кайрат (Казахстан)
3. Халадаш (Угорщина)
4. Семей (Казахстан)

Основний раунд Шлях Б

Група 5:
1. Етуаль (Франція)
2. Сталіца (Білорусь)
3. Переможець групи B попереднього раунду
4. Переможець групи H попереднього раунду

Група 6:
1. Рига (Латвія)
2. Баніца (Сербія)
3. Переможець групи D попереднього раунду
4. Переможець групи А попереднього раунду

Також читайте:   Футзал. “Електрон cup”. Група Здоров'я 3:6 Shisha-club

Група 7:
1. Луксол (Мальта)
2. Лученець (Словаччина)
3. Переможець групи G попереднього раунду
4. Переможець групи C попереднього раунду

Група 8:
1. Каунас Жальгіріс (Литва)
2. Дифферданж 03 (Люксембург)
3. Переможець групи E попереднього раунду
4. Переможець групи F попереднього раунду

Попередній раунд

Група A:
1. Тітоград (Чорногорія)
2. Блу Меджик (Ірландія)
3. Форса (Македонія)
4. Рейнджерс (Андорра)

Група B:
1. Футзал Мінерва (Швейцарія)
2. Аміго Норсвест (Болгарія)
3. Фіорентіно (Сан-Марино)
4. Про Футзал Кумру (Уєльс)

Група C:
1. Акаа Футзал (Фінляндія)
2. Тирана Футзал (Албанія)
3. Вайлімдорф (Німеччина)
4. Ішбьорнин (Ісландія)

Група D:
1. Тайгерс Руермунд (Нідерланди)
2. Єреван (Вірменія)
3. Манчестер (Англія)
4. Стамбул Шішлі (Туреччина)

Група E:
1. Катанія (Італія)
2. Хйоррінг (Данія)
3. Утлейра Ідретслаг (Норвегія)
4. Європа ФК (Гібралтар)

Група F:
1. Діамант Лінз (Австрія)
2. Лімассол (Кіпр)
3. AЕК (Греція)
4. Абердін Футзал (Шотландія)

Група G:
1. Широкі Брієг (Боснія і Герцеґовина)
2. Джорджианс (Грузія)
3. Кліч (Молдова)
4. Маккабі Нетанья (Ізраїль)

Група H:
1. Араз (Азербайджан)
2. Удевалла (Швеція)
3. Сілламяе Силла (Естонія)
4. Спарта (Пн. Ірландія)

Автор статті: Terentyev.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*