Черговий день наступив, а це означає, що настав час порадувати наших читачів новими публікаціями.
І перше про що ми будемо говорити, так це про комп’ютери, а саме технологію набирання текстів, а вірніше її відсутність.
Справа у тому, що у вашого автора досить таки часто так буває, що от сідаю за комп’ютер, пробую друкувати публікації, а вони просто не друкуються.
Лінь, хвороба, НЛО?
Читати далі...
Коли не можеш набирати текст на клавіатурі
Черговий день наступив, а це означає, що настав час порадувати наших читачів новими публікаціями.
І перше про що ми будемо говорити, так це про комп’ютери, а саме технологію набирання текстів, а вірніше її відсутність.
Справа у тому, що у вашого автора досить таки часто так буває, що от сідаю за комп’ютер, пробую друкувати публікації, а вони просто не друкуються.
Лінь, хвороба, НЛО?
Читати далі...

22.06.2015 р.
Сьогодні надворі 21 червня, неділя.
Вихідні завершуються, люд відпочиває, але це не означає, що на блозі Воробуса не буде публікацій.
Воробус працює цілодобово, і вдень, і вночі, і взимку, і влітку. Все на благо люд
Скажу навіть більше, вчора адміністрацією ресурсу було проведено суттєві зміни в дизайні ресурсу.
Як то кажуть, пора вже.
Пише і не показує Воробус, а це означає, що настав час порадувати вас черговою публікацією на нашому ресурсі.
А буде вона на тему мобільних телефонів та інших гаджетів.
Інколи прогулюючись містом Лева можна знайти досить таки цікаві речі. Одну із таких речей вдалося знайти вашому автору і називається вона просто – велогенератор для заряджання телефону.
Любить Воробус порозважатися. Тим більше, якщо ця забава дійсно мене може повеселити.
Нижче розповім що я маю на увазі.
Вихідні тривають, а з ними і перейняло естафету у весни літо, Сьогодні надворі 1 червня і погода таки радує. Треба йти гуляти, що і зробить ваш покірний автор.
Щоправда, спершу спробую оновити блог.
І першою публікацією в червні буде пост про підсумки роботи ресурсу в травні місяці.
Що вдалося зробити, що ні, чого слід очікувати у місяці червні та багато іншого читайте далі.
Думаю не треба зайвий раз нагадувати про те, що соціальні мережі і надалі являються важливою складовою нашого з вами життя.
В соціальних мережах ми дивимося як живуть інші люди, переглядаємо фото, лайкаємо один одного, переписуємося, знайомимося з іншими людьми і так далі.
Давненько в рубрику «Запитай у Воробуса» не приходили запитання від наших читачів. Усьому колись приходить кінець і він таки настав у випадку з простоєм саме в цій міні-рубриці.
На цей раз нам написав читач на ім’я Юрій, який попросив написати про наступне, цитую:
Як не крути, а черговий місяць, на цей раз квітень потрохи підходить до свого завершення. Вже незабаром наступить травень.
Тому, традиційно, настав час підвести підсумки роботи нашого ресурсу в місяці що минув.
Що вдалося, що навпаки хотілося би зробити краще, а також чого слід очікувати в місяці травні читайте далі.
Соціальні мережі й надалі залишаються важливою частиною нашого з вами життя. Зауважив досить таки цікаву тенденцію за якою останнім часом все більше старших людей реєструються у популярних соціальних мережах.
Пам’ятаю нещодавно розмовляв на тему «кантактів», «фейсбуків» із паном на ім’я Богдан.
Так от, він сказав наступне, цитую: «Як наше покоління колись жило без інтернету й без спілкування з друзями? Можливо ми більше гуляли, але зараз таки з інтернетом є завжди чим зайнятися».
Воно то так, але часто соціальні мережі просто таки псують людей. Недаремно кажуть, що чого забагато – те шкідливо.
Любить Воробус проводити різного роду експерименти і ось черговий з них схоже таки вдався.
Хоча, чесно признаюся, якось мені після цього експерименту не по собі, навіть образливо. Бо ніколи би не подумав що подібне може бути.
Так от, читачі нашого ресурсу знають, що Ігор Воробус любить фотографувати цікавинки у нашому місті де б лише не бував. Згодом, по приїзді додому з роботи стараюся про ці події чи свої пригоди у місті розповідати на нашому ресурсі.
Як це оперативно виходить інша справа, але таки виходить… бо в іншому разі люд би не читав наш ресурс.