Кому повезло цього року, так це лижникам, адже поїхати кататися на лижах можна зараз не лише на Буковель, де снігу як такого й не треба (його можуть настріляти гарматами), а й інші гірськолижні курорти.
Снігу нападало багацько, головне мати бажання та фінансові можливості.
Читати далі...
Драгобрат-2017 (фото)
Кому повезло цього року, так це лижникам, адже поїхати кататися на лижах можна зараз не лише на Буковель, де снігу як такого й не треба (його можуть настріляти гарматами), а й інші гірськолижні курорти.
Снігу нападало багацько, головне мати бажання та фінансові можливості.
Читати далі...

18.01.2017 р.
Нарешті наступили вихідні, а це означає, що пора й відпочити від важких трудових буднів.
Сніг почав падати, рясний… тому Воробус прийняв рішення вже завтра їхати відкривати лижний сезон на гору Тростян.
Виходить, що прийдеться зрадити своїм традиціям, адже кожного року починав кататися на лижах на Буковелі.
Вчора, 29 жовтня на перехресті вулиць: Наукова та Кульпарківська урочисто відкрили найбільший торговельно-розважальний центр Західної України - "Victoria Gardens".
Як це часто трапляється, подібний захід викликав ажіотаж серед населення. Тим більше, що веселила публіку переможниця Євробачення-2016 – Джамала.
Сьогодні, 30 жовтня о 17 годині має виступати ще й Дзідзьо. Тому, думаю людей буде не менше.
Враження від відвідин нового торговельно-розважального центру залишилися різними, але факт є фактом – Львів поповнився ще одним величезним закладом для відпочинку й не лише.
На численні прохання читачів блогу про Львів та й, зрештою, мені самому було цікаво глянути, Ігор Воробус сьогодні вирішив пройтися маршрутом майбутнього трамваю на Сихів, який вже 17 листопада офіційно мають запустити з центру у популярний район нашого міста й глянути на якому етапі там завершення робіт.
Невже епопея із будівництвом колії таки завершиться? Пригадую трамвай мали запустити ще минулого року, але не склалося через різні причини.
Воробус і далі культурно розвивається і на цей раз автор вирішив сходити на фотовиставку “Пізнаймо світ через музику і дотик”, яку проводить в ці дні молодий, але вже достатньо відомий фотограф – Роман Тупись спільно із організаторами Шостого Міжнародного фестивалю органного мистецтва «Діапазон».
Відбувається вона у Будинку органної та камерної музики, що знаходиться на вулиці Степана Бандери й триватиме до 23 жовтня включно. А розпочалася вона, до слова, у перших числах цього місяця.
Після того, як клятий агресор – Росія віджала в України – Крим багато людей змінило свої погляди й почало їздити відпочивати в район Одеси.
Курортів там є багато й одним із таких є Кароліно-Бугаз. Це причорноморський курорт, який розташований не багато, не мало, а у 60-ти кілометрах від Одеси.
Продовжуємо віртуальний тур одеським морським портом. І перед тим як перейдемо безпосередньо до огляду другої частини фотогалереї, кілька слів про історію його заснування.
Так от, будівництво розпочалося ще у далекому 1794 році, а до 1905 набув своїх сучасних обрисів. У Російській імперії був другим після Петербурзького, а в сучасній Україні користується великою популярністю.
А завершальною публікацією сьогоднішнього дня буде пост-віртуальний тур одеським морським портом.
Досить того, що це місто само по собі є одним із найбільших міст в Україні, так тут ще й знаходиться найбільший морський порт нашої держави із загальною річною пропускною здатністю до 40 мільйонів тонн.
Винники – місто районного значення, але тим не менше, підпорядковується місту Львову, а саме Личаківському району, адже знаходиться в якихось 5-ти кілометрах від цивілізації.
Хоча, якщо прогулятися Винниками, що й зробив нещодавно Воробус, то розумієш, що це місто з кожним днем все більше та більше розвивається.
Завершуємо величезний віртуальний тур Чорнобилем і це все завдяки нашому читачеві Олегу Вертоліту (величезна подяка), якому вдалося побувати у місті, де час зупинився.
Коли дивишся на ці всі світлини, то розумієш, що багато до біди не треба. За мить вибух забрав життя десятків тисяч людей, а ще більша кількість буде відчувати на собі наслідки аварії ще не один рік.