facebook

ЧС-2010 на великому екрані у Львові

Великий екран знову у Львові

Футбол, футбол. Якою ж популярною є ця гра в Україні. Починаючи з малих літ діти вже ганяють м’яча чи ще щось. 🙂 Зараз правда матчів немає у зв’язку із перервою у чемпіонаті та вона ще буде недовго.

Вже завтра стартує велике свято футболу під назвою чемпіонат світу – 2010. Цього разу він пройде вперше на африканському континенті у країні ПАР.

Про прогнози поговоримо завтра, а сьогодні про інше, а саме про те, що у Львові спеціально до цієї події організують фан-зону і матчі можна буде переглядати на великому екрані.

Все-таки шкода, що не бере участі у континентальному форумі Збірна України із футболу.

Чотири року тому багато хто пригадує як вболівали за нашу футбольну дружину біля парку культури імені Богдана Хмельницького. Тоді у Львові був справжній футбольний бум.

Пригадуючи цей рік можу сказати, що люди всі говорили за футбол, навіть ті хто розуміється і не розуміється на ньому. Там же біля парку проводилися різні конкурси. А коли збірна перемагала, то місто святкувало ще довго. Автомобілі їздили центральною частиною Львова і сигналили, бували навіть такі, що махали прапорами Нашої країни.

Був навіть випадок, що на одному із поєдинків нашої збірної падав проливний дощ, людей було багацько. Та все одно вболівали. Тільки було чути вигуки: «Треба гол, треба гол, або зарахуєм гол, …». 🙂

А ще як не згадати матч Україна – Англія у 2009 році , тоді саме ця гра зібрала найбільшу кількість вболівальників у спеціально організованій фан-зоні у Львові. Тоді зібралося 15 тисяч людей.

Враховуючи це і інші фактори, основний з яких підготовка до Євро-2012, було прийнято рішення організувати перегляд матчів чемпіонату світу 2010 року у фан-зоні знову.

Чемпіонат стартує 11 червня і триватиме до 11 липня.

Саме в цей період часу можна буде дивитися матчі на великому екрані, для цього облаштують спеціальну фан-зону. Розташована вона буде на площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка.

Так є дуже багато людей, які люблять дивитися матчі публічно – це добре. Ясно, що кожен буде вболівати за свою збірну. А ще один плюс такий, що на дворі спека, а в барах тим більше. Краще вже на вулиці дивитися чим у приміщенні, де немає чим дихати, але це за смаком.

Вболіваймо разом, бо ми того варті!!! 🙂
 

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Jorgen 10.06.2010 пише:

  Гарно придумано. Треба буде сходити туди повболівати. А перед тим вартувало би зазирнути до Архіваріуса, щоб хляпнути “домашньої” для розігріву.

 2. Архіваріус 11.06.2010 пише:

  Jorgen пише: Гарно придумано. Треба буде сходити туди повболівати. А перед тим вартувало би зазирнути до Архіваріуса, щоб хляпнути “домашньої” для розігріву.

  Двері завжди відкриті для гостей. Та й прикусити щось завжди знайдеться. 😀

 3. remaken 13.06.2010 пише:

  Хм… даже такое бывает.

 4. Архіваріус 13.06.2010 пише:

  remaken пише: Хм… даже такое бывает.

  На цьому світі все можливо, а на сторінках блогу Воробуса тим більше. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*