Футзал. Чемпіонат України. Ураган 1:0 Енергія-Тайм (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Ураган 1:0 Енергія-Тайм (відео)

Коли прийде результат?

Вчора після більш як двотижневої паузи викликаної святами, поновився чемпіонат України з футзалу і відразу ж на любителів цієї гри чекав головний матч цілого другого кола: Івано-Франківський Ураган приймав на своєму паркеті команду, яка нещодавно створилася Енергія-Тайм.

На жаль, для нас ця гра завершилася поразкою львівської команди із рахунком 0-1.

Всім відомо, що нещодавно львівські команди Енергія і Тайм об’єдналися в одну команду , частина гравців Тайму, який схоже перестане існувати перейшли в Енергію, а очолив команду знаний фахівець Станіслав Гончаренко.

Як говорять перший млинець виявився гливким, перша гра не вдалася, хоча сказати, що Енергія-Тайм заслуговувала на поразку язик не повернеться.

Що я можу сказати по цій грі, яку мені вдалося переглянути наживо через мережу інтернет?

Гра була рівною, в деяких епізодах переважала команда Ураган, а саме тоді, коли на поле виходили бразильці. Відразу ж йшло загострення біля наших воріт, але вдалу гру у воротах демонстрував кіпер львів’ян Володимир Кардаш, який тягнув майже всі м’ячі.

Нічого він не зумів протиставити тільки Біро Жаде, який на 18 хвилині чудовим ударом в дальній кут відкрив рахунок у зустрічі.

Моменти, щоб зрівняти рахунок Енергія-Тайм мали і не один. Найбільше мені запам’яталися два епізоди, коли гравці львівської команди грали із п’ятим польовим гравцем.

Також читайте:   Весняний кубок Львівщини.1/8 фіналу. ЛДУВС 0:1 Зелені грифони

1. 36 хвилина – як Олександр Бондар не влучив у ворота із півметра, відомо тільки йому.
2. На останній хвилині після затяжної атаки Ільдар Макаєв влучив у перекладину.

Підводячи підсумок гри скажу, що у вчорашній грі було помітно, що команда Енергія-Тайм ще не зіграна, гравці високого класу, але хто куди має бігти невідомо.

Та попри це часу до плей-офф ще вдосталь і будемо сподіватися, що саме на цій стадії змагань львівська команда покаже інщу гру, а саме головне результат.

В інших матчах 14-ого туру зафіксовані такі результати:

Єнакієвець 3:0 Шахтар
Твд 3:2 Моноліт
Кардинал-Рівне 6:3 ПФС
Матч Локомотив – Тайм не відбувся, бо гості не з’явилися на гру.

Після 14-ого туру ситуація у верхній частині турнірної таблиці виглядає наступним чином:

1. Локомотив – 29 очок після 11 матчів.
2. Ураган – 27 очок після 13 матчів.
3. Енергія – 26 очок після 13 матчів.

У наступному турі, який відбудеться вже 14-15 січня львівська Енергія-Тайм на своєму майданчикуу прийматиме гостей із Севастополя команду ПФС.

Початок гри у палаці спорту «Галичина» 14 січня о 13 годині.

У публікації використано фото із сайту futsal.sport.ua.