Конкурс аватарок у ВКонтакті?

Аватар

Соціальні мережі і на далі залишаються дуже популярними серед українського населення.

«Кантакти», однокласники, фейсбук та інші.

Саме у цих мережах люди проводять багато свого вільного часу.

Чому вільного? Бо якби люди дійсно були зайняті, то не сиділи би там і не переписувалися зранку до ночі з друзями, яких бачили пів години тому на вулиці чи не бавилися у ферми якби їм було не двадцять п’ять, а 10 років.

Це все я знаю добре, це не новинка, але нещодавно мені у приват почали приходити досить цікаві повідомлення. Були вони наступного змісту, цитую: «Якщо, Ігор, тобі подобається моя аватарка, то постав сердечко». Сміх та й годі, чесне слово.

Після того, як розробники «кантахтів» ввели мікро-блог і можливість ставити сердечка, яку тільки маячню люди не пишуть у своїх статусах. І те що я йду в туалет, і те що зуб болить, і що все, капець всім. Сам прикол, що люди ведуться і навіть ставлять біля них сердечка.

А от конкурс аватарок – це взагалі вище усіляких похвал. Саме на аватарах ми і зосередимо свою увагу.

Річ у тому, що для людей голосування за їхні фотографії стало якоюсь важливою нішою у житті. А скільки сердець мені поставлять, а чи я подобаюся людям? Такі думки на рівні підліткового віку, а бувають пишуть досить зрілі люди.

Чому? У побуті побутує думка, що люди цікавляться тим, що про них думають. А яка різниця взагалі? Головне щоб ти собі подобався. Так вже створений світ, що є люди яким ви симпатизуєте, а є і такі, що вам не симпатизують. Від цього ніхто не застрахований.

Одного разу мені прислали навіть повідомлення, що якщо я змінилася то натисни так, а якщо ні, то так. Ойойойойойоййоййй. Ніби я бачив як вона виглядала до того. Щоб побачити чи змінилася людина треба її побачити вживу, глянути що, де і як, а не робити висновки за зміною аватарок.

Зараз мені притикнуть, що я теж полюбляю змінити фото. Так от, роблю це для того, щоб у переважній більшості посміятися і глянути як на це зреагують люди. Чи є у них залежність від сердець.

З часом подібні приколи минають у людей, все лікує сім'я і надмірна зайнятість. Як то кажуть, не до контактів тоді. 🙂

А аватарка існує для того, щоб вас могли впізнати друзі, знайомі, коханки і так далі.

Хотілося би почути вашу думку, шановні користувачі блогу, на цю тему. Як ви відноситеся до так званого конкурсу аватарок у «кантахтах». Ви за чи проти цього?
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. з усім згідний…душити хочеться тих дівчаток голими руками, які присилають дані прохання…проте й хлопчики зациклені на самооцінці, але вони не паляться слізливими проханнями, а використовують спеціальні програми по накрутці сердечок…я, як перший раз це побачив, то чуть було не офонарів…друзів у пацана штук 200, а сердечок до ави 790! цікаво, наскілький життя людей покращується від цього ❗ ❗ ❗

  2. Ну чого – чим більше сердечок – це означає шо більше друзів.
    І означає ти крутіший 8) 8) 8)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*