Футбол. Плей-офф до ЧС-2014. Україна перемагає Францію (відео) - Блог про Львів

Футбол. Плей-офф до ЧС-2014. Україна перемагає Францію (відео)

Україна кладе на лопатки Францію

Давненько не пригадую такого дня, щоб вся Україна була в ейфорії й не спала цілу ніч.

А все тому, що національна збірна України з футболу продемонструвала просто таки феноменальну гру і здобула у першому матчі плей-офф за вихід на чемпіонат світу-2014 року важливу перемогу над збірною Франції.

Рахунок зустрічі 2-0 і через три дня, а саме 19 листопада на нас очікує матч-відповідь.

До гри багато фахівців схилялися до того, що Україна, все-таки, не зможе перемогти свого суперника. Україна та Франція грали 7 разів і в жодному з цих поєдинків наші хлопці не здобували «вікторії».

Звітна гра в Києві розпочалася дуже обережно. За весь перший тайм навіть не можу пригадати жодного небезпечного моменту збоку обидвох команд. Коли результат давить, то самі розумієте гри як такої не варто очікувати.

Проте, голи ми побачили в другій 45-ти хвилинці. Десь так і думав, що коли одна із команд заб’є гол, то команди відкриються. На щастя, першими це зробили українські футболісти.

Зозулю вивели на ударну позицію і Роман із меж воротарського майданчику влучно пробив повз кіпера французів. Десь він міг виручити, але удар був впритул, тому самі розумієте….

Після голу гості кинулися відігруватися. Найбільша небезпека йшла з лівого флангу, де всіма керував Франк Рібері. Неодноразово він проходив українських захисників, але забити французькому футболісту так і не вдалося.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. АЗ 1:1 Металіст (відео)

Натомість Україна зловила французів на контратаці. 82 хвилина – у штрафній збивають все того ж Зозулю, до м’яча підходить Ярмоленко і вдало виконує 11-ти метровий удар.

2-0, чи могли ми у подібне повірити?

Французи кинулися всією командою відіграватися і могли наштовхнутися на нашу контратаку, що згодом і сталося. Якби Безус при виході 3 в 2 віддав передачу не направо, а наліво, то можливо рахунок став би 3-0 і можна було би сміливо їхати у Париж.

А так, фінальний свисток фіксує перемогу України з різницею у два м’ячі, а це означає, що на виїзді на нас чекає дуже напружений поєдинок. Можна не сумніватися, господарі поля будуть будь-що намагатися відіграти гандикап у рахунку, а нам треба буде сподіватися на контратаки.

Якби там не було, чекаємо матчу-відповіді, а поки що насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку:

P.S. І не забувайте за Воробуса. Нагадаю, ще до матчів із французами автор блогу сказав, що якщо ми зможемо пройти французів, то я пострижуся налисо. 🙂