facebook

5 фільмів, які варто подивитись дівчатам

Щоденник пам`яті

Розпочалася не зовсім холодна зима, без снігу, вітрів і морозів, у країні – політична нестабільність та депресивний настрій.

Якщо ви ввечері прийдете із Майдану і матимете сили щось окрім новин дивитись – моя вам порада, дівчатка, перегляньте мелодраму. Не комедію, не жахливчик, не психологічне чи філософське відео. Проте стару-добру історію про насичені почуття.

Отже, 5 фільмів,які варто було б подивитись:

1) Щоденник пам'яті.
2) P.S. Я кохаю тебе.
3) Три метри над рівнем неба 1, 2.
4) Вічне сяйво чистого розуму.
5) Між небом і землею.

Прохання до чоловіків не кидати "млосний погляд" на екран, не заламувати руки зі словами: "Ну знову ця "любов-морков"! Попсово, банально, не по-справжньому." Дивно, але інколи жінкам хочеться такої банальщини. Чому? Бо такі вже вони створіння - люблять ніжності.

Власне, якщо ви оберете "Щоденник пам'яті" – насолодитесь історією забороненого кохання, поплачете разом із головними героями, коли вони зустрічаються після кількох років розлуки, і пливуть під мелодійне похитування човна у зливу. Здивуєтесь рішенню, яке прийняла вже старша заміжня жінка та оціните романтичні сцени у ліжку (чи то пак, де вже вийде).

"P.S. Я кохаю тебе." – одне із найбільш романтичних фільмів, трепетних, ніжних, неймовірних. Власне, якщо говорити про сюжет, думаю він відомий із однойменної книги Сесилії Ахерн. Отже, чоловік головної героїні помирає, проте протягом багатьох місяців надсилає її листи, і навіть готує для неї поїздку в сонячну країну. Плакати навіть треба, дорогі мої. Інколи це необхідно 🙂

"Три метри над рівнем неба". Історія однієї любові, яка, на жаль, не залишилась на усе життя. Закручений сюжет, смерть одного із молодих героїв фільму та вічне почуття, яке, здавалось із плинністю років мало б заглушитись,проте… Думаю, вас то зацікавить!

"Вічне сяйво чистого розуму" – сюжетно закручений фільм про те, як герой хоче забути свою кохану і йому стирають розум. Дівчина – творча, одягається яскраво і її думки часто перебувають у хаосі. Проте, чи будуть вони разом укінці фільму? Подивіться і дізнаєтесь.

І нарешті остання екранізація "Між небом і землею". На мою думку, сильна. Дівчина опиняється між двома світами, себто перебуває в комі. Її привид приходь у квартиру, де вона раніше жила і знайомиться із героєм - чоловіком. Закохується, звісно ж, куди без цього! Чи одужає героїня – взнаєте самі, коли подивитесь фільм.

Гарного перегляду і не менш романтичного настрою вам бажаю у цей непростий для нас час.
Публікації по темі:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Тренер 04.12.2013 пише:

    Думаю для дівок це все “олд скул”) може шось нове підкажеш, ато чоловічій частині читачів, потрібно як то кажуть “бути вкурсі”)

  2. Anna Folk 20.12.2013 пише:

    З нового – хіба що “Тіні незабутих предків” – драма, яку дівчата теж поважають)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*