facebook

Про весілля, водне поло та якщо щось гризе

Вірила

Черговий день триває, вихідний, четвер. Ось так, несподівано посеред тижня ми маємо додатковий день відпочинку.

Не знаю як там хто, а ваш автор у цей день підганяє за собою старі гріхи. Добре, що є такі санітарні дні. Попереду нові пригоди, поїздки, то ж пора зібратися з думками.

Само собою, що за блог я не забуваю, тому зараз чергова порція філософії. Чим живу на цей раз?

Признаюся чесно, турбує мене одне діло й не знаю навіть як так зробити, щоб за нього не думати. Що саме поки що не можу сказати, але воно є і не знаю чи найближчим часом мине. Сподіваюся все завершиться благополучно, а я собі все надумав. Поки що слухаю часто пісню "Вірила".

Весілля

Вже цієї суботи Ігор Воробус відвідає сусідній Івано-Франківськ. Не подумайте, що знову їду в гори чи на футзальний поєдинок. Все набагато простіше. Хороший приятель та подруга вирішили узаконити стосунки й запросили мене на весілля. Дружбою на цей раз не буду, тому є нагода гарно повеселитися. Навіть задумався може то б заспівати пісню? Яку саме? Нехай це залишиться поки що у секреті.

Проте, затримуватися у Франику, як я це люблю, не планую й вже у неділю планую повернутися у Львів.

Водне поло

Не часто у нашому місті гостює цей вид спорту. Нехай навіть львівське «Динамо» йде у цьому розіграші чемпіонату України беззаперечним лідером, але все ж буде цікаво глянути за ватерполістами з рідного міста, а також на команди Маріуполя та Харкова.

Нові подорожі

Вже зараз є попередня домовленість з колегами про подорож у сусідню країну. Залишилося завершити з всіма формальностями. Думаю буде цікаво, тим паче, що у цих містах я ще ніколи не бував.

Події у Львові

Безперечно цікавими обіцяють стати футбольні поєдинки у рамках відбору на чемпіонат Європи-2020 року між збірними України та Сербії, України та Люксембургу. Вже зараз у місті відчувається неабиякий ажіотаж, то ж, думаю, буде цікаво.

Ваш автор планує відвідати ці матчі й про свої враження написати на ресурсі, який ви зараз читаєте.

Ну, і не забуваймо за концерт гурту "Антитіла" 25 травня на стадіоні "Арена Львів".

Обавський камінь

Після останньої подорожі у Карпати, у мене з’явилася нова ідея – відвідати цей камінь. З першого разу знайти його нам не вдалося, то ж Воробус організовує велику експедицію туди. Думаю, що буде дуже й дуже весело.

А поки що життя триває. Залишайтеся з нами.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*