facebook

Святослав Гірний: Хочу досягти з «Галицькою здобою» найвищих вершин

Святослав Гірний

Цей гравець досить швидко влився в основу нашої команди. Незважаючи на амплуа захисника забив вже близько 15-ти м ‘ячів і на досягнутому зупинятися не збирається.

Новачок «Галицької здоби», екс-гравець «Здвигу» Святослав Гірний поспілкувався з прес-службою нашої команди.

- Святослав Гірний вже встиг зіграти за «Галицьку здобу» багато матчів, як вам команда, які враження від перебування тут?

- Вітаю, враження тільки позитивні. За «пекарів» встиг зіграти вже кілька матчів, від гри до гри все більше розумію хід гри, комбінації, напрацювання нашої команди. Можна сказати, що вже влився у колектив. Вважаю, що у майбутньому «Галицька здоба» заявить про себе ще неодноразово.

- Як взагалі виник варіант із «Галицькою здобою»?

- Ще взимку, коли виступав за «Здвиг» у Гранд лізі Львова зі мною розмовляв капітан «пекарів» Назар Яцишин. Проте, вирішив дограти чемпіонат у складі «салатових». Після його завершення мене знову покликали до складу «Галицької здоби» . На цей раз пропозиція надійшла від головного тренера Сергія Тригубця. Я погодився.

- Що хочете досягти разом із «Галицькою здобою»?

- Плани у мене амбітні. Спершу хочу стати чемпіоном Львівської області, а вже потім досягти успіху в професійному футзалі, для прикладу виграти Другу лігу України.

- Минулого сезону наша команда виступала якраз у змаганнях Другої ліги, чи спостерігали за матчами Вашої майбутньої команди?

- Дивився матчі, правда не всі. Можу сказати, що «червоно-жовтих» є характер, натомість не вистачає стабільності складу.

- Як взагалі Ви почали займатися футзалом?

- Потрапив у цей вид спорту спонтанно. Два роки тому мій екс-партнер по команді «Погонь» (великий футбол- авт.) Олег Чунис запропонував мені виступати за новостворену команду «Здвиг», яка ще тоді тренувалася у спортивному залі ЛНУ. Я погодився, тим більше, що взимку десь треба підтримувати ігрову форму.

- Грати у футзал після великого футболу було важко?

- Скажемо так, не легко. Лише наприкінці чемпіонату зрозумів «ази» гри «5 на 5».

- Окрім футзалу Ви ще й займаєтеся великим футболом. Кілька слів про нього?

- На даний момент виступаю у прем’єр-лізі Львівської області за «Юність» (Гійче). Завершилося переш коло змагань, після якого займаємо восьму сходинку в турнірній таблиці. Амплуа - захисник.

- Ваша улюблена команда у футболі (футзалі)?

- Англійський «Ліверпуль» та львівська «Енергія».

- Чи є така людина у футболі або з футзалі з якою розумієтеся з півслова?

- Звичайно є. Це Олег Чунис, з яким граємо пліч-о-пліч вже давно.

- Чим займаєтеся у буденному житті?

- Навчаюся в університеті «Львівська Політехніка» за спеціальністю «Прикладна Математика».

- Ваші побажання фанам «Галицької здоби»?

- Терпіння, вірити у команду й перемог всім нам.

Розмовляв Ігор Воробій
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*