“Чудо-поїзд” у Львові

Чудо-поїзд

Нещодавно сидівши у кафе із товаришами побачили одним оком як люди катаються на якомусь паровозику. Я його бачив ще скоріше, але не звертав уваги. Аж тут мій приятель який приїхав іншого міста попросив мене розказати про цей вид транспорту, який курсує Львовом. Я обламався! Нічого про нього не знаю. Я вирішив взнати про нього.

Презентація цього поїзда львів’янам відбулася 29 грудня, напередодні свят. А з 1 січня він вже курсує Львовом. У нього дуже цікава назва “Чудо-поїзд”. Це не є вид громадського транспорту. Поїзд курсує виключно в екскурсійних цілях. Сам він виготовлений на німецькому спеціалізованому заводі компанії Road Trains Tschu Tschu, може вміщувати 56 чоловік, довжина його 18 метрів. “Чудо-поїзд” має два вагони і що цікаво опалюється. Так що взимку береш сім’ю і катаєшся хоч цілий день. В поїзді їдеш і зразу проводять екскурсії на різних мовах.

Також читайте:   Подорож в Індію: їжа та алкоголь

Маршрут цього поїзда проходить з площі Ринок по центру, старими частинами Львова і назад на площу Ринок. Тривалість такої екскурсії близько години. Найперший рейс в 10.00. Екскурсія проводиться щогодини.

Але напевно всіх туристів, простих львів’ян, наших читачів цікавить вартість цієї екскурсії. Отже, ціна квитка на поїздку становить 30 грн. Дітям до 6 років проїзд – безкоштовний, до 13 років – 15 грн. Для сім’ї з двох дорослих та двох дітей квиток коштує 60 грн. Якщо Ви хочете кататися цілий день, то Вам прийдеться виложити з кишені від 60 до 80 гривень.

Я би особисто не катався на тому поїзді, то для туристів. Що мало тими маршрутками наїздився чи трамваями? Ліпше на пиво піти, а екскурсія пішком.

Але Ви пишіть хто любить такі екскурсії, хто ні!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Loret 08.10.2009 пише:

  Awesome!!

 2. Bankiduki 09.10.2009 пише:

  Покищо лише слухаю екскурсії в “маршрутках”:) може колись і спробую цей чудо поїзд.

 3. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Ніколи би не поліз туди з чистою головою) Побачили би мене у цьому “чудо-поїзді” пацани з району – явно не правильно би поняли мене, викликали би мені наряд у білих халатах) 🙂

 4. PVS 25.02.2011 пише:

  От якби вони продовжили його до Шевченківського Гаю, то туристам було б набагато веселіше, бо місце реально цікаве, а більшість туристів про нього банально не знає 🙁

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Свято Шоколаду 2011 у Львові

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*