Чи варто їздити ліфтами?

Ліфт

Багато знайомих мають в будинку ліфти, але чи варто з ними зв’язуватися? Чи краще перейтися пішком?

Ліфт (від англ. lift — підіймати, рос. лифт, англ. lift; elevator, нім. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m)) — дослівно “підйомник”. Їх використовують для підняття людей, вантажів тощо. Це є зручна штука. Ліфти використовують давно, але вони мають багато негативів.

Ліфти найчастіше використовуються в багатоповерхових домах і лікарнях, де є багато поверхів. Ними зручно перевозити вантажі, набагато скоріше дістаєшся до пункту призначення. Але прикол такий, що як застрянеш то капєц. А таке трапляється часто. Приклад, їдеш ліфтом – пропадає світло і сидиш в ньому цілу ніч поки тебе хтось не витягне. Звичайно, якщо застрянеш у ліфті з чудовою дівчиною, то питань нема, але якщо сам, то “весело”.

Пригадую такий випадок. Одного разу шось був у поліклініці, чую крики, а там люди застрягли у ліфті. Ясно, що їх витягнули,але… питання коли. У ліфті є кнопки допомоги, типу визов диспетчера. Але хіба він там є. Поки його знайдуть, поки Вас витягнуть, то мине стільки часу, що потім Вам нічого більше не захочеться.

Також читайте:   На що потрібно звертати увагу перед покупкою квартири?

Кнопки допомоги)))А в будинках, пам’ятаю товариш розказував, що хтось нагадив у ліфті. Попробуй потім ним їхати. А вечером їдеш, буває немає в середині світла. Як їхати, що нажимати, можна в щось залізти, а особливо для дівчат страшно, бо там може хтось бути.

Моя думка, що що ліпше ними не їздити, а їздити коли є якийсь вантаж, не можеш пересуватися тощо.

Статейка получається така песимістична, але скажу пару оптимістичних речей. Якщо ліфти в належному стані, є диспетчери, постійно за ними слідкують, то питань нема їздити аж приємно. Так що, чим сісти у ліфт подумайте чи варто це робити.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 12 може ще щось напишете?

 1. Loret 08.10.2009 пише:

  i dont think so

 2. Joe 08.10.2009 пише:

  Гадаю слід більше ходити пішки адже це корисно

 3. Joe 08.10.2009 пише:

  Погоджуюся, але не завжди . Приміром якщо ти живеш на 15 поверсі одним “пішки” не виживеш)

 4. Капуста 08.10.2009 пише:

  Цікаво

 5. Сalio 08.10.2009 пише:

  Я ненавиджу ці ліфти, одні клопоти від них

 6. Dar 08.10.2009 пише:

  А ще здалося би помити і поприбирати у них, це проблеми.

 7. Маестро 09.10.2009 пише:

  Я підтримую ліфти!!! Нема шо їх зачіпати!!!

 8. Bankiduki 09.10.2009 пише:

  Ммм Як альтернативу висуваю – Великий тросний спортивний канат на гору 😀

 9. Lanagur 14.10.2009 пише:

  Bankiduki, і як би додому потряпляли чоловіки, які втомились до синіх плям, вони ж не то шо по канату, на ліжко не влізуть:)

 10. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Пам’ятаю як я здругом і двома дівчатами іхали на ліфті до одного пацана на днюху) Ми з другом (обоє важимо за 90 кг) вирішили прікалотися с дєвок і давай стрибати у тому старенькому ліфті) Скільки крику було ви собі навіть не уявляєте) На слідуючий день я поміркував і дійшов висновку, шо шось трохи я несповна розуму, адже троси у ліфтах міняли ще за часів Царя Гороха…однозначно цього мутити більше не буду….ну тверезий точно)

 11. JAYZgg 22.02.2010 пише:

  О прікольний ліфт тож такий хочу ! О здоров Big!

 12. фотограф 02.04.2016 пише:

  теж вважаю, що молодим слід більше ходити пішки.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*