Тайм в ЕЛІТІ!!! - Блог про Львів

Тайм в ЕЛІТІ!!!

Чемпіон України сезону 2008/2009

Чемпіон України Львівський Тайм без над зусиль подолав основний раунд Кубка УЄФА по футзалу, аналогу футбольної Ліги чемпіонів. Матчі цього етапу проходили в Угорщині у місті Дебрецені.

Суперниками команди Станіслава Гончаренка були господарі «Береттойфал», італійський «Лупаренсе» і чемпіон Молдови «Торнадо». Шкода тільки, що прямої трансляції не було ні на одному вітчизняному телеканалі. Трансляції відбувалися лише в Інтернеті на сайті http://futsal.sport.com.ua. І варто сказати, організатори провели їх на досить високому рівні.

В першому турі італійський Лупаренсе каменя на камені не залишив від молдаван 10–0; а Тайм розпочинав свій шлях матчем із господарями. В перші хвилини відчувалися деякі побоювання з боку наших гравців, все-таки дебют, але як тільки Павленко відкрив рахунок, відразу все стало на свої місця. Потім ще по голу забили Овсянников, Макаєв, Легчанов, Чепорнюк, Кондратюк. В підсумку 6-0 на користь чемпіона України.

В другому турі угорці 5-3 декласували молдаван і тим самим позбавили останніх навіть теоретичних шансів на вихід з групи. Нагадаю, що із 4 команд 2 виходять в елітний раунд.

Напевно найцікавіший матч відбувся між італійським Лупаренсе і львівським Таймом. Початок для іменитої команди з Італії був шокуючим: гол Д.Бондаря і ФАНТАСТИЧНИЙ удар Легчанова вивели вперед наших співвітчизників, але грубі помилки в захисті чи відсутність досвіду (скоріше перша складова, бо багато гравців Тайму вже відчули смак виступів в Європі), призвели до того, що Лупаренсе зрівняв рахунок, а згодом і вийшов вперед. Тайм взяв тайм-аут і Легчанов вийшов п’ятим і за великої підтримки наших вболівальників, Максиму ПАВЛЕНКУ все-таки вдалося зрівняти рахунок, а до кінця залишалося секунд 30. В підсумку 3-3.

Також читайте:   Футзал. Кубок Львова 2015. На "Нові Імена" очікує випробування "Спартою"

В третьому турі матчі стали формальністю. В угорців були теоретичні шанси, щоб зачепитися за вихід в наступний раунд, але дива не сталося. Лупаренсе розгромив угорців з рахунком 10-0; а наші хлопці розгромили молдован з рахунком 11-1. В Тайма відзначалися Павленко (5 раз), Легчанов двічі, Овсянников тричі і, що радує, Москвін.

Таким чином, в елітний раунд із групи вийшли Лупаренсе і, що не може не радувати, львівський ТАЙМ, які і продовжать боротьбу за звання кращої команди Європи.

Скажу лише, що матчі елітного раунду пройдуть з 11 по 22 листопада. Я і надалі буду тримати руку на пульсі подій. Отже, чекайте нових репортажів про виступ Тайму в Європі.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Маестро 04.10.2009 пише:

  Краще запита чи вийде Динамо з групи))))) А ТАЙМ думаю вийде по-любе))

 2. Notorious BIG 04.10.2009 пише:

  ніколи не був фанатом футзалу( навіть дивитись матч не буду!!! а от щодо єврокубків, то мої прогнози такі: Динамо з групи не вийде, а Шахте дійде до 1/8 як мінімум!

 3. Bankiduki 04.10.2009 пише:

  З такими прогнозами лише погоду коментувати.Тайм вийде без запитань, Динамо вийде можливо…правда якщо грати буде, Інтери Барселони і Рубіни йому не завада , завада особисте невміння грати у великий футбол якщо вони це переборять , тоді вийдуть і в 1/8

 4. Notorious BIG 05.10.2009 пише:

  Да хулі тут базарити!!! Якщо в Динамо іграють каліки, які тільки і можуть грати в національному чемпіонаті!!! Про вихід з групи не можи бути і мови!!! Питань нема, якщо ж вони все таки вийдуть, то я заберу назад свої слова!!!

 5. Bankiduki 05.10.2009 пише:

  Мені здається забрати твої слова назад може лише адмін,так що не зазнавайся. Хоча може і ти правий , проте факт залишаєтсья фактом. Щераз повторюся”Динамо вийде можливо…правда якщо грати буде” і якщо вони будуть грати у свій футбол ніхто їм не протидіє…..Зрештою час покаже хто з нас був правий,впринципі від нас нічого і не залежить Вони лише щось можуть змінити – ми лише морально підтримати

 6. Notorious BIG 05.10.2009 пише:

  Слухай Бандідукі, чи Бандікукі, як там тебе…
  Коли здається – хреститися треба! Я сам вже буду рахувати за потрібне шо мені робити і як мені робити, це стосується і моїх слів! При чому тут ті слова “так що не зазнавайся”? ти вирішив так за мене?! Або твій вираз “З такими прогнозами лише погоду коментувати”. Я тобі шо сіноптик? Ти так говориш ніби ми з тобою знайомі чи давні друзі!!! Ти мене навіть не знаєш! Так шо ФІЛЬТРУЙ БАЗАР, моя тобі порада!

 7. Bankiduki 06.10.2009 пише:

  Здаэться в когось проблеми з побудовою граматичних конструкцій.Щодо першого “про хреститися” – спасибі за пораду, ти жартівник.Щодо другого: Так ти маєш повне право на власну думку, щодо “не зазнавайся” це побажання а не вирішення чи вказівка на явну обставину дії. Щодо “про погоду” це не тобі адресувалося, будь уважнішим.А щодо фільтрації прийму це до уваги і зміню сифон у ванні для кращої фільтрації води. А зрештою нема що тут говорити не від нас залежить результат гри Динамо.Так що дивимося матчі і будемо знати хто був влучнішим.

 8. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Беру в руки дідусеву двухстволку і валю полювати на надто розумних… 🙂

 9. bankiduki 25.10.2009 пише:

  Незабуть взяти ліцензію , а то всяке буває ,одним адміністративних штрафом не відхрестишся.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*