Фонтан біля оперного!

Фонтан

Сьогодні моя розповідь буде про фонтан перед оперним театром. Це надзвичайно цікаве місце, де збирається багато людей, переважно це закохані люди. Також тут можна побачити студентів,які п’ють пиво і просто людей,які проходячи центром сідають собі перепочити біля фонтана. Про туристів я вже не кажу їх тут багато.

На даний час у Львові близько 25 фонтанів, працює десь 13 і то, як їм схочеться.

Фонтан перед оперним запрацював 4 травня 2009 року. Висота його близько 10 метрів. Перед тим його довго робили, то обіцяли одну дату завершення робіт, то другу, але все ж таки запрацював. Відкриття фонтану стало великим подарунком львів’янам на честь дня міста.

Якщо хороша погода, то біля нього дуже багато людей, особливо це стосується літньої пори.Туристи, молодята, прості люди кидають туди монетки. Знаєте, ще реклама така була “копієчку на пам’ять, щоб повернутися”. Отак і вони. Але прикол не той. Прикол в іншому. Жебрачки, особливо циганчата умудряються залазити в фонтан і набрати монет. Вони дуже раді, що мають пару копійок, а може і більше.

Також читайте:   Воробус у ролі гіда

До слова зібрані монети з фонтана ідуть на реконструкцію не діючих, яких у місті багато.

Фонтан

Фонтан супер, але завжди є одно але. Скільки раз спостерігав йду біля нього, хороша погода, а він не працює. А як дощ то працює. Так не повинно бути. Всьому причина – це те, що люди кидають у фонтан не тільки копійки, а й сміття. Тому і проводять профілактичні роботи. Але це треба робити коли мало людей (вночі), а не коли наплив людей.

Раджу вам також гуляючи містом прийти постояти біля фонтана, то так класно, особливо вечером. Там є досить хороше освітлення. Ввечері просто супер!!! В день тоже нічого)))

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Маестро 08.10.2009 пише:

  Шо (мат) за стаття????? Футбол давай, ати в архітектуру поперся!!!!!!

 2. Loret 08.10.2009 пише:

  Lviv – the best city ever

 3. Bankiduki 09.10.2009 пише:

  З фонтаном значно краще тепер виглядає фасад Оперного Театру

 4. Ксю 13.10.2009 пише:

  Однозначно – фонтан -то клас!

 5. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Фонтан то клас нема питань, але як мене бісять патлаті дікарі що набухані пригають у середину, кричать, потім усі мокрі гуляють по цетрі міста! І шо то не дічь? Відстрілювати…) * заряджає пістолет 🙂

 6. Архіваріус 19.12.2009 пише:

  Notorius BIG гей би класний мужик, але граматика трохи шкутильгає. Треба трохи вчити українську граматику, для себе.

 7. Moopleshows 29.12.2009 пише:

  Привет! С удовольствием почитал Ваш блог. Хочу также поздравить Вас и всех читателей этого блога с новым 2010 годом. Удачи всем, новых жизненных побед и исполнения всех ваших замыслов. 🙂

 8. Moopleshows 10.01.2010 пише:

  Хороший сайт. Так тримати!!!

 9. Moopleshows 15.01.2010 пише:

  А у Вас талант писателя прям 🙂

 10. фотограф 02.04.2016 пише:

  Львів-надзвичайно красиве місто

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Де сісти біля фонтану?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*