Контролери у Львові

контролери у Львові

Кожного дня люди, які їздять трамваями, тролейбусами стикаються з ними. Їх називають досить просто - Контролери.

Хто ж вони такі ці контролери?

Контролери - це люди, які перевіряють у громадському транспорті квитки. Переважно це вони роблять у трамваях і тролейбусах. Колись пам'ятаю вони були і у маршрутних таксі, але як кажуть то було давно і не правда.

У обов'язки контролерів входить перевірка проїзних документів, а при відсутності їх - накладення штрафу. Коли були кондуктори, то було легше. Сама кондуктор контролювала наявність квитків у людей, бо була у цьому заінтересована. Вона мала здати план за місяць. Тепер по-іншому. Пасажири заходячи у трамвай (тролейбус) не беруть квитків. Кажуть нафі* треба. Ось тут приходять на допомогу люди, які перевіряють квитки. Таким чином вони хоч трішки залучають пасажирів до купівлі квитків.

Як уже всім відомо пасажир заходячи у трамвай (тролейбус) повинен закомпасувати квиток. Не закомпасований квиток не дійсний. Багато людей на цьому горіли. І потім мали справу з вищевказаними людьми. А штраф зараз складає 20 гривень.

А зараз перейдемо безпосередньо до людей,які перевіряють ці квитки.

З власного досвіду скажу, що вони є різної вікової категорії і різної статі. Ходять переважно як мінімум 2-є . Тепер почастішало троє, а то і четверо. Люди, які хочуть проїхати у транспорті безкоштовно можуть легко згоріти, бо не знаєш як вони виглядають. Весь Львів вже знає, що найбільше їх на Привокзальній площі. Вони там завжди сідають перевіряти квитки. Хоча і трапляються у других місцях. Контролери виконують свою роботу і получають за це гроші. А за зловлених "зайців" (так називають людей, які їдуть без квитків) дістають премії. Тому вони всілякими методами стараються побільше зловити "зайців". Не всі контролери сумлінні. Тому дивіться, щоб Вас не розвели.

Запам'ятайте!

1. Перевіряючи квиток контролер має пред'явити посвідчення, яке підтверджує, що це саме контролер. Бо чув випадок зайшли 2 хлопця показали "лєве" посвідчення і хотіли розвести дівчину. Так що, будьте з тим уважні.
2. Ніколи не давайте їм у руки власні документи, особливо це стосується студентів і пенсіонерів, а то можуть розвести.
3. Коли перевіряють квиток, то слідкуйте, щоб не підсунули якийсь другий. Також чув пару історій про такі випадки.
4. Не піддавайтеся їхнім залякуванням, особливо це стосується молодих людей - гостей міста.
5. Не слухайте історії від них про багаж. З малими сумками їхати можна, а ось вже як більші тоді треба додатковий квиток.
6. Якщо ж уже Вас оштрафували, то кажіть нехай виписують квитанцію.

Ось такі Наші львівські контролери!!!

Фото використано із сайту serzh84.hiblogger.net.Також раджу прочитати:

коментарів - 19 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Ахахах) Раз мене без квитка зловили ці контролери: одна бабулька та тіпок такий худий нездалий (на бухаря якогось змахував). Кароче сказали, шо зараз вихожу з ними, я відповів що добре ( мені як раз треба було сходити ). Вийшли, бабка тримає мене за руку, я руку висмикнув, підходить тіпок і шось хоче сказати, я його зразу привселюдно на три букви))) Розвертаюсь і валю собі, тут бабка дістає свисток і давай свистіти і кричати…я прибавив ходу) Полахав нормально…

 2. Ксю 25.10.2009 пише:

  мене ті контролери так лякають, є один такий страшний контролер – він працює на трамваї №2 – ото звір!

 3. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  *проба аватарки*

 4. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Шось ніфіга авка не паше 🙁

 5. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  🙂 Вже робить!!! Воробус потихеньку удосконалює блог) 🙂

 6. Ксю 25.10.2009 пише:

  проба аватарки 🙂

 7. Ксю 25.10.2009 пише:

  бачу, шо попередні повідомлення без ави…:(

 8. hammer 25.10.2009 пише:

  тоже попробую чи паше аватар )

 9. bankiduki 25.10.2009 пише:

  Цікаво було б побачити як би ти Notorious BIG послав двох кремезних чоловіків, які буває контролюють трамвай №1, цікаво б було послухати розповідь, обовз.яково напиши про це ^_^

 10. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  ахахах) якшо в тебе “очко” жим-жим, то це не значить шо в інших воно так грає) я сам не маленький, в мене друзі спортсмени переважно всі – хто стронгмен, хто бокс, хто боротьба) і насрати мені на контролерів) 🙂

 11. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Та і загалом…Звертаюсь зараз до bankiduki. Ти мені нагадуєш якогось підпольного провокатора. Чи ти провокуєш мене спеціально, чи ти таких вирваний по жизні, чи тебе ніколи не вчили, як треба говорити з незнайомими людьми? Шось не подобається в моїх коментах? Промовчи краще, або говори конкретно! Я тобі шо тут казки розказую? Не віриш, шо таке може бути, то не вір, ніхто тобі цього не забороняє! Але якщо ти сумніваєшься в моїх словах, то кажи прямо, а не “Цікаво було б побачити”. Скажи “Ти так не зробиш”, а якщо я зроблю і тобі докажу, то потум з тебе спрошу за це! Я ні в якому разі зараз тебе не лякаю, просто подумай сам, навіть якщо ти кажеш за якихось кремезних чоловіків, їх послати на морозі…що вони зроблять(якщо не вирвешся і втечеш)…відведуть тебе у відділок, посидиш там пару годин, сплатиш штраф! І шо з тих пару годин, я було діло там сутки харився 🙁 Так шо заміть, я вже другий раз тебе прошу бути обережніше зі словами! Пора би вже звернути увагу і подумати перш ніж говорити!

 12. myroslav 25.10.2009 пише:

  Було б правильно, якби контролери ходили з ментами. І людей без квитків, що не платять штраф тупо забирали у відділок. Строго, але вірно.

 13. bankiduki 25.10.2009 пише:

  Зверни увагу Notorious я тобі не конкретизував, а ти починаєш щось про” Очки ” розказувати впринципі провакація зараз на твоєму березі, я б тобі порадив не висловлюватися так, а щодо того що я тобі написав про кремезних чоловіків, це так як буде нагода тобі перевірити чи можна від них утекти, то написав би тут цікаво було б почитати, а про те що ти від бабусів і дідусів утік , це я вірю, навіть казка така: ” була я від дідуся утік і від бабусі утік,від лисички …” Щодо цього що я там на тебе “зуб тримаю” чи інше ні , зовсім ні просто в даному випадку висловив свої здогади як би відбувалися події коли була не бабуся і “алкаш” як ти написав а інші особи.Ось і все проблеми я небачу тут, і зрештою цікаво з тобою перписатися тільки без хамства звізно, воно нікому не потрібно і нікого не прикрашає. Have fun.

 14. Notorious BIG 26.10.2009 пише:

  Ну не від кого я не втікав, просто внаглу розвернувся і пішов собі…Прочитав комент, який залишив myroslav…Ще один прихильник ментів як я бачу( Мені тих варварів у формах хватає, коли я бачу практично кожен день їх у себе на районі. Замість того шоб зайнятися реальними справами ця наволоч шманає та перевіряє нормальних пацанів чи нема у тих травки на кармані! Більшість з них саміж курять, або збувають знайдене за рублі, за слова відповім, бо знаю точно, траплялись випадки переконатись…

 15. bankiduki 26.10.2009 пише:

  ясненько, до речі це дійісно проблеми з міліціонерами . не тільки у Львові. Дуже багато випадків було коли просто напросто “чіпляються” до простих, солідних людей, мабуть щоб вирішити цю проблему потрібно кардинально змінити щось у системі правоохоронних органів, тай впринципі багато що потрібно змінювати і не тільки в органах…

 16. puzo 02.11.2009 пише:

  це нецікава тема для дискусії. радянщиною запахло

 17. puzo 02.11.2009 пише:

  радянщиною запахло

 18. Notorious BIG 04.11.2009 пише:

  Папахіваєт кажеш? 🙂

 19. Маестро 05.11.2009 пише:

  Ситуація з контролерами це оптимальний вихід з ситуації, з нашим українським менталітетом!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*