Ніки в інтернеті

Ніки

Люди, які користуються інтернетом кожного дня стикаються з ними. Їх має майже кожна людина. Мова йдеться про ніки.

Нік - це особливе ім'я, яке людина присвоює собі, щоб її розпізнавали у всесвітній мережі. Вони використовуються у чатах, форумах, різних онлайн-іграх, на соціальних сайтах тощо. Також люди, які реєструються на сайтах, щоб скачати музику,фільми - робиться запит, щоб ввести нік. Ввівши нік - Ви моментально попадаєте на сайт.

Вони можуть бути різними: імена, клички, назви тварин, відомих людей, машин тощо. Але, все коли бачу ніки у інтернеті, то дивуюся. Кожен здивовує оригінальністю.

Ніки переважно - це скорочення прізвища чи дитяча кличка. Як реєструєш собі пошту чи на якихось форумах, то всі модні ніки вже зайняті. Приходиться видумувати щось нове. Учені казали, що коли людина вибирає собі нік - це демонструє її стан на сьогоднішній день. З часом нік переходить у кличку і всі тебе починають тебе так називати.

Ось найцікавіші ніки, які приходилося чути: Чупакабра, Хусейн, Цезар, Тигар хаоса, Шумахер, Ленін, dumai і Пуцкодруття, Тіряюсь, Куколка, ЛюЛю, Ксю, Rich, Kolobok, Nota, Sexi, КаМуНиСТ та багато інших.

Якщо ти не маєш ніка ти вже не крутий. Особливо це стосується чатів. А ще якщо поставиш модну аватарку (фотку), то ти взагалі мажор.

То ж, якщо Ви ще не маєте ніка обов'язково заведіть собі його і попадете у цей прекрасний світ оригінальності і знайомств.

Інформація для роздумів:

Китайське державне інформаційне агентство Сіньхуа повідомляє, що відповідно до нових урядових постанов, які регулюють сферу Інтернету й масових комунікацій, власникам сервісів блогів, розташованих у китайському сегменті Інтернету, забороняється надавати блоги користувачам, що не залишили при реєстрації свої повні персональні дані, реєстрація користувачів під стандартними для інтернету нікнеймами тепер заборонена.

Я вважаю, що це не правильно, адже втрачається сам прикол спілкування. Люди, коли пишуть своє справжнє ім'я, тим самим втрачають інтерес до себе. А коли не знаєш хто це є, тоді прикол.Також раджу прочитати:

коментарів - 16 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 26.10.2009 пише:

  В моїй історії інет користувача я заходив під різними ніками: кумедними чи звичайним, це загалом залежало від того де іменно я реєструвався! Ось трійка моїх досить прикольних нікнеймів:
  1.Вельми романтичний хлоп із шуфлею у руках.
  2.Аллах Абу Ахмед Ібн Муталіб Саід Алі Абдула.
  3.Хом’як лисий, бо атсідєвший. 🙂

 2. gorilasosna 26.10.2009 пише:

  vorobus рулит!!!
  vorobus – сила!!!
  vorobus – мой герой!!!

 3. bankiduki 26.10.2009 пише:

  Можна використати абревіатуру з фамілії чи імен, з літератури, або зайнятися методом мозкового штурму 🙂

 4. Notorious BIG 26.10.2009 пише:

  Банкі штурмує мене на випередження за кількістю коментів)))…Let my people go…

 5. Shiver2005 26.10.2009 пише:

  Нік зараз – то візитна картка в інтернеті, головне не лише мати класний нік, а й перевіритись, що подібного не існує.

 6. Маестро 28.10.2009 пише:

  Маестро ы цим все сказано))))

 7. neon 06.01.2010 пише:

  Так, звичайно, нік це кльово, але чи багато нік скаже про його власника. Так повелося, що люди краще сприймають візуальну інформацію. Хтось скаже: як хто, а я скажу більшість. Що ж сьогодні в інтернеті може візуально репрезентувати людину – звичайно ж аватар. Однак так інколи вп…тяжко кожного разу на новому сайті завантажувати з компа зображення та встановлювати його на аватар. Сьогодні ж, а може й давніше, зявився новий спосіб висвітлити своє личко на блогах та форумах, а саме граватар, або глобальний аватар. Не буду засмічувати Вам, шановне панство, дискусію інструкцією по його освоєнню, а лише дам посилання на сторіночку: http://www.newest.com.ua/vas-vpiznavatymut-navit-u-merezhi/ . Там все пише українською. А ще рекомендую автору зробити підтримку граватару. На вордпресі це дуже просто, а якщо виникнуть проблеми, зв’яжітся зі мною за адресою електронної пошти. Автор має змогу її побачити у адмінці Вордпресу. І ще Веселих Всім Свят!!!!!!!

 8. Архіваріус 01.02.2010 пише:

  Notorious BIG пише: В моїй історії інет користувача я заходив під різними ніками: кумедними чи звичайним, це загалом залежало від того де іменно я реєструвався! Ось трійка моїх досить прикольних нікнеймів:
  1.Вельми романтичний хлоп із шуфлею у руках.
  2.Аллах Абу Ахмед Ібн Муталіб Саід Алі Абдула.
  3.Хом’як лисий, бо атсідєвший.

  В мене теж було декілька ніків ось один із самих коротких – Дон Педро Хуаніто Альварес Россо Діас Квода Муніс Гарсія Кварубо де Лос Ланос.

 9. Notorious BIG 01.02.2010 пише:

  Архіваріус пише: Notorious BIG пише: В моїй історії інет користувача я заходив під різними ніками: кумедними чи звичайним, це загалом залежало від того де іменно я реєструвався! Ось трійка моїх досить прикольних нікнеймів:
  1.Вельми романтичний хлоп із шуфлею у руках.
  2.Аллах Абу Ахмед Ібн Муталіб Саід Алі Абдула.
  3.Хом’як лисий, бо атсідєвший.
  В мене теж було декілька ніків ось один із самих коротких – Дон Педро Хуаніто Альварес Россо Діас Квода Муніс Гарсія Кварубо де Лос Ланос.

  Бачу твоя фантазія нічим не поступається моїй 🙂
  Слухай, а то не ти зі мною разом лікувався від шизофренії :)?

 10. Архіваріус 03.02.2010 пише:

  А ти в якій був палаті? Бо я в шостій бачив одного прикольного шизика, я тоді подумав, часом це не наш Ноторіус. Його якраз вели на процедури, а мене вже виписували.

 11. zars 03.02.2010 пише:

  Notorious BIG, пропоную варіант реального президента-людоїда у Конго 80-х рр. ХХ ст.: Жозеф де-Зіре Мабуту Сесе-Секо Куку Нгбенду Ва-за-Банга. (Прикинь він негра і любив багато поїсти).

 12. russo turisto 08.02.2010 пише:

  zars пише: Notorious BIG, пропоную варіант реального президента-людоїда у Конго 80-х рр. ХХ ст.: Жозеф де-Зіре Мабуту Сесе-Секо Куку Нгбенду Ва-за-Банга. (Прикинь він негра і любив багато поїсти).

  Приятного аппетита!

 13. Jorgen 06.12.2010 пише:

  bankiduki пише: Можна використати абревіатуру з фамілії чи імен, з літератури, або зайнятися методом мозкового штурму Smile

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, що означає нік bankiduki? 😎

 14. Карегласка 28.01.2011 пише:

  Я

 15. Mr.MartiNi ... _ 100...) 30.01.2011 пише:

  👿

 16. Архіваріус 30.01.2011 пише:

  Mr.MartiNi … _ 100…) пише:

  Мартіні, як я зрозумів, це якийсь алкогольний напій. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*