Поворот не туди – 3

поворот не туди - 3

Вчора вирішив подивитися якийсь новий фільм. Друзі підсказали, що вийшла нова частина жахів "Поворот не туди -3"

Попередні 2 частини я дивився. То ж, думаю подивлюся чи фігня чи ні. Бо так завжди буває, що перші частини прикольні, а продовження нікчемне.

Режисером цього фільму є Деклан О`Брайэн. В ролях: Том Фредерик, Джанет Монтгомери, Тэмер Хассан, Джил Колирин, Том МакКэй, Джэйк Каррен, Чуки Венис, Майк Страуб, Эмма Клиффорд.

Девіз цього фільму «What You Don't See Will Kill You». Якщо перекласти, то буде приміром так: Що Ви не бачите - вб'є ВАС.

Сама дія фільму така ж сама як і попередні частини у лісі. Там у фільмі знову якийсь чудік-придурок вбиває всіх людей. Хто його не б'є - ніхто не може вбити. Ну маразм якийсь. Того типа називали у фільмі ще Канібал.

Сам сюжет фільму такий:

Місцева поліція перевозить небезпечних злочинців секретним маршрутом і аж тут нападає на них якийсь придурок. Ну він такий смішний, я так сміявся з нього. Люди, які створили цей фільм постаралися. Не зрозуміло чому при перевозці таких злочинців - так мало поліції. Тільки якісь 3 "здохлих" мєнта.

Отже, Канібал підсікає автобус на дорозі й починається полювання. Хто на кого полює: хто на людей, хто на канібала. Потроху люди у фільмі вмирають. А канібалу хоч би що.

У фільмі я би виокремив пару фрагментів які запам'яталися:

Позитив - дєвки у фільмі непогані; прикол коли ногу саме головний злочинець відрізав, щоб зняти цепи; як горіли гроші; драки між героями; а коли у кінці чудік бився із злочинцем я чуть не офігєл. Прямо як термінатори.

Негатив - пастки, які вбивали героїв я вже десь бачив. Зразу не пригадав, але опісля згадав. Були вони у "Пункті призначення". Спочатку, коли їде автобус доргоги нереальні. Ну хто так робить. Зекономили. дуже замітно. В кінці фільму психа вроді вже вбили, але звідки він взявся на дорозі? Що їх там багато чи що? ФБР не було аж до рання, а як тільки всіх вбили, то з'явилися.

Підсумок- фільм вроді непоганий, але знову ті тупі кінці. Друзі казали, що їх той фільм "запер". Мене щось не дуже. За 5-ти бальною системою я поставив би "4-". Перша і друга частини були повеселіше. Там хоча б придурків було більше. Ну що за кінець Знову буде продовження. Прийшов мент за грошима, а його завалив спочатку ще один ласий на гроші. Аж тут бац, псих вилетів знову якийсь. Таке враження, що не можуть придумати кінця. Ефекти думають, а кінця не можуть.

Але, незважаючи ні на що, раджу переглянути цей фільм і написати Вашу думку про цей "ужастик".

Уривки з цього фільму ви можете переглянути на відео нижче:

У статті використано фото з сайту www.stepashka.comТакож раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 27.10.2009 пише:

  Треба буде до тебе Воробус якось заїхати переписати пару фільмів, випити пару бутилок пива, а може навіть пропустити пару стопочок горілочки 🙂

  • Vorobus 27.10.2009 пише:

   Приїжай!!! Буду завжди радий. Але не забудь захватити пляшчину

 2. mae5tro 27.10.2009 пише:

  Тема ясно крута, фільм звичайно теж непоганий, але хочеться побачити шось революційне))

 3. bankiduki 28.10.2009 пише:

  Здається,це буде просто ще одне” слабеньке за сюжетом м.ясце” 1 частина була найкраща і це факт.

 4. Ксю 30.10.2009 пише:

  а я додам коментар з 01.11 🙂

 5. Ксю 01.11.2009 пише:

  мені цей фільм взагалі не сподобався…зараз дуже модно, щоб фільм завершувався тим, що головний маніяк лишається живим…

 6. Notorious BIG 02.11.2009 пише:

  Нічо такий фільм, але бувають триллери набагато кращі) Одразу ж після цього фільму дивився “Пункт Призначення – 4″…також нічого прям такого прикольного(

 7. Маестро 05.11.2009 пише:

  Не сприймаю таке “мясце”, не розумію яку користь приноситять такі фільми…

 8. Настя 23.02.2010 пише:

  А мені дуже не сподобалось. Краще вже подивитися другий раз Пункт Назначения, хотя вони обидва тупі і не страшні

 9. zars 23.02.2010 пише:

  Настя пише: А мені дуже не сподобалось. Краще вже подивитися другий раз Пункт Назначения, хотя вони обидва тупі і не страшні

  Вау! Як мені сподобалася логіка викладу думки. Золотко!!! Прокоментуй, будь-ласочка, ще щось (вірніше – десь, тобто – на іншій сторіночці).

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*