Шахтар 2-2 Тайм

Тайм

Бойовою нічиєю закінчився центральний матч 6 туру і першого кола чемпіонату України з футзалу між донецьким Шахтарем і діючим чемпіоном України львівським Таймом

Перш за все скажу, що пряму трансляцію матчу можна було подивитися в інтернеті на сайті http://www.shakhtar5x5.dn.ua/, але якість трансляції, яку запропонували організатори, була дуже погана. Постійно підвисало, а то і взагалі пропадала трансляція. Але завдяки сайту http://www.futsal.sport.com.ua/ можна було спостерігати текстову трансляцію матчу.

Але перейдемо безпосередньо до самого матчу. Перший тайм пройшов за невеликої переваги Шахтаря, але виручав команду Владислав Лисенко, який після мікротравми знову повернувся в рамку воріт. Відкрили рахунок гірники на 13 хвилині після удару бразильського легіонера Вассури, але Тайм знайшов в собі сили відігратися зусиллями Максима Павленка (19 хв.). Ближче до кінця першого тайму команди почали фолити. Шахтар сидів на 5-ти фолах, але до пробиття десятиметрових штрафних ударів так і не дійшло. Так суперники і закінчили перший тайм.

Другий тайм почався із холодного душу для гостей зі Львова. Це знову Вассура на 24 хвилині вивів гірників вперед. Ось після цього моменту і почалася справжня “рубка”. Міг забити як Шахтар, так і Тайм. Але все ж Якунін спас Наших земляків від поразки. Це сталося на 31 хвилині. До кінця гри більше атакували господарі, які будь що хотіли виграти, але самовіддано діяв у рамці воріт Лисенко. Більше того на останній хвилині міг принести перемогу гостям зі Львова Денис Овсянников, але схибив.

Також читайте:   Турнір «V9KY». «Галицька здоба» втратила перемогу в грі з «Левами» в прем'єрному матчі Суперліги турніру «V9KY».

Так матч і закінчився бойовою нічиєю 2-2, який не задовольнив мабуть ні одного із суперників. Адже, основні конкуренти Ураган і Енергія свої матчі виграли. Івано-Франківці вдома обіграли луганський ЛТК 3-0, а Наші земляки Енергія каменя на камені не залишила від команди Єнакієвець 7-1.

Думка автора, що після виснажливих поєдинків у Кубку УЄФА для Тайма це хороший результат, а в другому колі ми їх вдома порвемо!!!

Таким чином, турнірна таблиця після 6-го туру набула наступного вигляду. Перша шістка команд:

1. Шахтар – 16 очок після 6 матчів;
2. Енергія – 13 після 6;
3. Тайм – 13 після 5;
4. Ураган- 13 після 6;
5. Моноліт – 10 після 6;
6. Єнакієвець – 8 після 6 матчів.

Боротьба продовжується!!! Я і надалі буду інформувати про останні події у чемпіонаті України.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. bankiduki 10.10.2009 пише:

    Уооо, Гадаю Тайм повинен очолити таблицю.

  2. Lol 13.10.2009 пише:

    Jim pizda

  3. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

    Не ріжу дупля у футзалі, не прікалує мене то втикати…краще збирати накуреним пузлі під рослабляючу музику The Prodigy 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*