Ці загадкові знайомства через Інтернет - Блог про Львів

Ці загадкові знайомства через Інтернет

Загадкова дівчина

В даний час все більш популярними стали знайомства через всесвітню мережу інтернет. Варто це робити чи ні? Яким сайтам довіряти?

З кожним днем все більше і більше людей стають користувачами інтернету. Коротко скажу, що Інтерне́т (пишеться з великої літери, від англ. Internet, дослівно — «міжмережа») — Міжмережжя, всесвітня система об’єднаних комп’ютерних мереж, побудована на використанні протоколу IP і маршрутизації пакетів даних. Інтернет утворює глобальний інформаційний простір, слугує фізичною основою доступу до вебсайтів і багатьох систем (протоколів) передачі даних. Часто згадується як «Всесвітня мережа» чи «Глобальна мережа». У побуті іноді говорять Іне́т, Інтерне́трі, Нет.

Отже, перейдемо до досліджуваної теми. Як я вже говорив вище дуже популярними у даний час є знайомства по інтернету. Багато людей віддають перевагу саме такому методу знайомства з своєю майбутньою половинкою. Найбільш популярними сайтами знайомств є сайти в контакте, однокласники, і ще багато інших. Достатньо лише набрати в пошуковому сайті слово “знайомства” і вибиває цілий перелік.

Заходиш на ці сайти, реєструєшся, ставиш фотографію (в неті називають авою) і шукаєш достойну кандидатуру. Але чи варто вірити інформації про людей, їхнім фотографіям? Це вже складне питання. Часто люди ставлять чужі фотографії, фотографії зірок естради, порнозірок, пишуть про себе брехливу інформацію тощо. І потім при зустрічі з людиною бачиш, що це зовсім інша особистість. Скільки таких історій чув.

Також читайте:   Стояв Воробус і слухав весну

Але не всі такі. Бувають і дуже часто, що люди ставлять реальні фото. Пишуть про себе правду. Один випадок я Вам розкажу:

Одного разу не було що робити і зайшовши на соціальний сайт, вирішив поклікати, хто є зараз на сайті і почав додавати в друзі дівчат, які більш менш сподобалися. Так натрапив я на загадкову дівчину з Харкова (див. фото вище). Почав з нею переписуватися. Вона показала свої фотографії, почитав про неї інформацію, переписувався в асьці. Скажу, що дівчина з Харкова, є студенткою місцевого ВНЗ, співає в рок-гурті, виглядає досить сексуально і просто цікава співрозмовниця. Але чи насправді вона така хороша? Важко сказати, може ще взнаю.

Думка автора про сайти знайомств така, що варто все-таки знайомитися вживу, сайтам довіряти не варто, там може бути будь-що, будь-яка інформація, що заведе Вас в невизначеність. Є винятки, але…

Пропоную Вам поділитися досвідом, який Ви пережили, залишити свої коментарі про дану проблему!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 21 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 06.10.2009 пише:

  Я в чатах та різних сайтах знайомитись якось не звик! До речі всім хочу сказати: “Ребята, не верьте девчатам из чата, у многих есть дети и даже внучата, ещё борода и прокуренный свитер, а рядом стоит как минимут литр”.)))

 2. Liliya ZadiRA 06.10.2009 пише:

  У інеті сидять люди, яким насправді хочеться поспілкуватися. Не всі маєть можливість ходити вечорами на гульки. Особисто я виклала правдиву інформацію про себе, бо у мене є і справжні друзі, я ких я багато часу не бачила, і родичі. Вони теж бачать все, що я про себе пишу і з ким спілкуюся. Якщо людина захоче мене знайти, то тільки мої правдиві дані та фото допоможуть їй.

 3. Ксю 06.10.2009 пише:

  В мене знайомий познайомився з дівчиною в контактах.ру – нещодавно вони одружилися 😉

 4. Bankiduki 06.10.2009 пише:

  Так мережа набрала обертів…проте слід бути обережним з викладанням інформації в інтренеті тай загалом зі знайомствами.

 5. Liliya ZadiRA 07.10.2009 пише:

  Треба просто не викладати інформацію, за якою вас можуть знайти. Слід розрізняти інтернет життя та реальне.

 6. Loret 08.10.2009 пише:

  Погоджуюся

 7. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Нещодавно сидів “убітий” на хаті, вирішив з пацика одного з району прікалотися) Зареєстрував в контакті новий мульт, поставив на аватарку дівчину таку прикольну-прикольну і давай собі гнати. Не буду писати про що іменно ми спілкувалися, але повірте мені, я в дійсності катався по підлозі від сміху) 🙂

 8. bankiduki 26.10.2009 пише:

  фейків таких пів контакту мабуть 🙂

 9. іван 06.03.2010 пише:

  хочу познайомитися

 10. Архіваріус 07.03.2010 пише:

  іван пише: хочу познайомитися

  Іване, треба представитися перед колективом і виставитися. Новим відвідувачам дуже раді. 😀

 11. russo turisto 07.03.2010 пише:

  іван пише: хочу познайомитися

  Вот я тоже недавно, и уже знаком с некоторыми посетителяим. Так что давай Ванюша подключайся! 😀

 12. ARMIKRON 11.06.2010 пише:

  Доброго вечора всім ….
  якщо ніхто незаперечує .. роскажу і Я вам про знайомства в інтернеті … ви прочитайте.. а там вирішуйте .. вірити чи не .. і.т.д…
  І так почнемо …
  в мережі інтернет Я вже 10 років , в неті сижу як по роботі , так і просто від скуки , або просто пошук інфо і.т.д… тобто знету стараюсь витиснути максимум ..
  За тих 10 років в живу Я бачився приблизно з 3000-4000 людей ( враховано вся Україна)
  В багатьох могла промайнути думка? та ти гониш .. неможе бути і.т.д… щож Я вам поясню як таке можливо ..
  в деяких чатах організовувались чатовки , вечірки і.т.д.. і на більшості з них мені вдавалось бувати .. бували навіть фірми які спонсурували такі міроприємства … помінімому але спонсурували ..+ був період у мене в житті що Я працював курером по Україні .. і приблизно 6-7 місяців прожив в дорозі .. у Львові більше 1 -1.5 доби незатримувавсі … це і дало мені можливість побачити багато народу … і поспілкуватись з ними в живу ..
  почнемо зі зустрічей з Львівськими так як їх було більше
  ну знаете тут мона сказати в загальному так: бували випадки що людина в реалі така сама як і по інтернету ( манера спілкування, виглядае так само як на фото і.т.д) бувало , що людина в чаті така багатослівна і.т.д… а в реалі з людини слова щіпцями витягуеш , бувало таке. . що людина в неті небагатослівна неахті фотка … а коли доходить до реалу то у-у-у-у- думка дуже різко міняеться … про це мона багато писати . але зараз розглянем випадки за останній рік так як їх було небагато ..
  1) За весь час що я був в мережі .. з 1 дівчино ми почали спілкуватись досить часто , нетіки по нету, алей по телефону + листування ручка листок конверт і.т.д..
  так тривало 5 років …
  За тих 5 років .. ми бачились знею лише 5 раз ….
  а по телефону, інтернету і.т.д.. спілкувались досить часто … і так сталось що кожну зустріч з нею Я почав дуже сильно чекати … і потім була розмова про те щоб йти далі пожиттю і.т.д.. але не все так просто виявилось як здалося …. дівчина була з іншого міста ( 14 годин поїздом) по телефону казала так так Я згодна .. Я згодна йти далі с тобою по житюю і.т.д..
  думаю .. ваф …… невже нарешті пошастило … Купив білет, купив калечко , приїхав до неї ..
  і дівчину ніби підмінили … немогла конкретно відповісти на жодне питання , коли казав поїхали у Львів … Я підтримаю щоб ти тут могла прижитись почала мятись і.т.д… хоч по телефону була згодна і на це … В результаті .. той час що Я провів в її місті був досить повчальним .. адже як виявилось читати між рядків досить корисно … і знаєте .. коли я вже сідав на поїзд назад у Львів .. Я сдав з гордо піднятою головою… а коли їхав назад .. мені було так паршиво ….. що морально що фізично що словами непередати … але дякувати Богу вернувя назад нормально …. ждине що з вокзалу мене забирало таксі …
  ВИСНОВОК : чому вірити а чому НІ вирішувати вам .. але перд тим як думати про щось серйозне дуже добре подумайте , і ще саме головне :
  “Живи люби минуты щастя
  Они порою хороши
  Но неузнавши человека неоткривай своей души ”
  P.S деталі поїздки в до дівчини тут незгадувались з морально етичних міркувань .
  2) Випадок №2
  Все по нету познайомились з дівчиною.. по спілкуваню нічо така .. на фотці тош .. домовились про зустріч … і …..
  чесно кажучи Я ненав куда мені діватись з дівчиною небуло про що говорити слова клішами тянеш .. по зовнішності так собі .. років лише 20 а вже з дитиною.. – інші деталі теж упускаем з морально етичних міркувань
  3) Випадок 3
  Коли Я працював у провайдера .. у них там був мережевий чат .. я був там адміном ..
  там познайомивсі з дівчиною .. ми знею спілкувались по чату по нету асьці контакту і.т.д..
  Я багато раз пропонував їй зустрітись вона відмовлялась … але всеж десь через 1 рік після знайомства ми знею зустрілись .. і ви знаете .. дівчина на свої роки дуже розумна , з нею цікаво , весело .. завжди Є про що поговорити , що по нету що в реалі вона така сама .. за час що ми знею спілкувались Я можу назвати її другом . дісно другом адже щоб там небуло , в неї ставлення до мене завжди неупереджене і одне , і головне вона завжди зі мною щира … за що Я її поважаю…
  Я про неї можу дуже багато писати .. а попростому скажу як на мене вона ” мавенький янгол ” і Я дуже радий що ми з нею друзі … і як і чим зможу буду підтримувати її , адже таких як вона небагато .. і Я дуже радий що ми з нею друзі ….
  =======================================
  Так що шановні читачі вробуса … знайомства в неті бувають як позитивними так і негативними. Під кінець пару порад дівчатм і хлопцям
  Дівчатам :
  1) якщо в и вже зкимось познайомились по нету і вас запрошують на реальну зустріч , ви маете бути впевнені що ви дісно того хочете + зустріч бажано призначати в людному місці і перд тим як іти гуляти в місяця де не так багато люди ви маете мати хоч якусь впевненість в тому що ви можете довіряти цій людині .
  2) недумайте що всі хлопці ідіоти і думають лише про те як вас швидше вкласти вкойку .. це не так ..
  про койку ми звісно думаем але уж не так часто як більшість звас звикла думати
  3) Просто будьте собою нетреба ніякого пафосу і.т.д.. .
  Хлопцям :
  1) гиг як би смішно то незвучало . .але уважно адже в неті трапляються такі дівчата які шукають просто татусів для свої дітей
  2) так само не меньш поширені випадки коли дівчина шукае хлопця чоловіка неважно кого головне щоб був тугий гаманець
  3) якщо ви дісно хочете продовжувати спілкуватись з дівчиною далі , і зустрічатись а там хто зна і одружитись .. ну нетягніть її зразу в ліжко яка би вона там сексі небула ….. можна заради винятку коли дівчина перша вам натякае на секс тоді чом би й не .. але перед тим зайдіть в аптеку =)) але тоді задумайтесь чи потрібно думати про якісь стосунки з дівчиною.. яка готова на першому побаченні переспати з людиною якої майже ненає ..
  ну от і все малята .. шановні хлопці і милі дівчата до зустрічі в ЕФІРІ =))

 13. ARMIKRON 11.06.2010 пише:

  за офрограф помилки прошу вибачення .. писав на емоціях

 14. bankiduki 11.06.2010 пише:

  Оце так-так, допис –
  Щирі одкровення,
  Армікрона, мабуть,
  Відвідало натхнення

  Висновки, друзі,
  Робіть уже самі,
  Дещо, вже вам відомо,
  Про горе-інтернет зустрічі.

  (с)

  Цікавий допис,із задоволення прочитав.

 15. ARMIKRON 11.06.2010 пише:

  bankiduki – це лише думки вголос , а людина хай сама вирішує вірити чи не .. а як Є бажаючи можу перевірити на практиці … .. і самі переконаетесь що те що Я написав дісно так .. і з кожного хто в цьому переконаеться по 0.5 літри пивка =) г-г-г-г- шуткую ..

 16. bankiduki 11.06.2010 пише:

  Вірно,у нас вже є : база для порівняння,
  Тепер ,перед зустрічу з інет-незнайомкою, –
  Перевірте щераз:Чи дійсно правильне Ваше
  бажання?…

 17. ARMIKRON 11.06.2010 пише:

  bankiduki – влучно сказано ………. цілком згоден
  а від себе додам .. якщож всетаки Є сумніви і ви хочете зустрітись … то думайте що ви робите і що ви кажете

 18. bankiduki 11.06.2010 пише:

  Можливо, варто пробувати,
  Такі міні-проекти
  Мимоволі-поневолі,
  Є шанс – зустріти долю…

 19. ТОФІТОЧКА 11.06.2010 пише:

  Досвіду Армікрона напевно вистарчить всім!))) Та й думаю.що кожен вже мав якийсь власний досвід в тому плані!))) Знайомство в неті і в реалі однакового варті!)) І там – і там – ЛЮДИ… зі своїми заскоками, вадами і проблемами! Помилитись можна і в реалі!)
  А інет – дуже хороша справа, особливо взимку!)) І співрозмовників цікавих можна знайти і просто хороших людей, навіть друзів! А взагалі повинен існувати якийсь інтуїтивний фільтр….
  Відносно зустрічей…, то в мене у всіх чатах надпис в інфі :
  ПРОХАННЯ НЕ ПИСАТИ:
  1. З брутальними та непристойними пропозиціями.
  2. З пропозмціями про зустріч.
  Ви знаєте, трошки помагає!))).. поки що!))

 20. Архіваріус 12.06.2010 пише:

  ARMIKRON пише: за офрограф помилки прошу вибачення .. писав на емоціях

  Емоції, емоціями, а граматику забувати не слід. Освоїли комп’ютер, то і з граматикою не повинно бути проблем. І на русизми також слід звернути увагу. 😀

 21. ARMIKRON 12.06.2010 пише:

  Архіваріус
  ну що поробиш……………. прогулював школу …. не навчили граматики .. .. но тут ніц непоробиш
  гиг

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*