Ух ці смайли!

Смайли

Кожного дня люди, які користуються всесвітньою мережею інтернет стикаються з ними - СМАЙЛАМИ. Що вони означають? Де вони використовуються? Які найприкольніші?

Смайл - це так би мовити анімація, яка використовується, щоб показати стан співрозмовника. Колись за них ніхто не чув, але з виникненням телефонів, інтернету про них заговорили. Зараз переписування без добавляння до них смайлів не цікаве. Смайли виражають емоції, розвеселяють. Я наприклад дуже люблю з одною дівчиною перекидуватися смайликами. Ми розуміємося з пів слова.

Американський художник Харві Болл (англ. Harvey Ball) в грудні 1963 року першим намалював графічне зображення посмішки у вигляді двох крапок і дуги в жовтому колі. Представники страхової компанії State Mutual Life Assurance Cos. of America звернулися до художника, і той намалював їм першу фірмову «посмішку». Перша серія смайликів вийшла як жовтих значків, які були подаровані службовцям і клієнтам компанії. Логотип мав успіх, значків наштампували більше 10 тисяч. А в 1970-х до графічного зображення додався такий же оптимістичний слоган «Have a Happy Day!» ( «Щасливого дня!")

Скотт Фалман (англ. Scott E. Fahlman) 19 вересня 1982 перший в світі запропонував смайлик у тому вигляді, в якому він популярний зараз. З кожним днем їх стає все більше. Але найбільш популярними є такі:

Смайли найбільше використовують у асьці і квіпі. Також у Skype. Але про це поговоримо згодом.

Часто люди у свої повідомленнях просто надсилають повідомлення і докидають смайли без анімацій. Просто пишуть ) - посмішка, ( - сум тощо.

Зараз з'являється все більше нових і нових смайлів. Недавно поставив собі прикольні. "V" поділився. Ось деякі з них:

Скачати їх можете нижче. Але для аськи вони не підходять, лише для QIP.

Додаткові смайли для QIP скачати тут

Скачану папку: розархівовуєте і смайли копіюєте в папку, де стоїть qip у папку smiles. Потім перезагружаєте програму і насолоджуєтеся спілкуванням. Бо смайли - це супер!Також раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. Ксю 20.10.2009 пише:

  ми розуміємося не з півслова, а з півсмайла! 🙂

 2. theOleg 23.10.2009 пише:

  а мені часом страшно стає. бо ловлю себе на думці, що без смайлика не можу речення написати…
  так що або смайли офіційно внесуть в граматику, або не знаю…

 3. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Мій любимий смайлик це той де шріх лупиться головою об стінку :wall:) Дуже він нагадує мені мене, коли я зроблю якийсь не обдуманий вчинок) 🙂

 4. bankiduki 26.10.2009 пише:

  немає слів, одні смайлики 😀

 5. andrij4uk 04.01.2010 пише:

  слух побрийся чувак!

 6. наташа 04.01.2010 пише:

  класний сайт мені сподбався ))))

 7. андрій 04.01.2010 пише:

  я з ксю згідний

 8. JAYZgg 22.02.2010 пише:

  Смайлик лох!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*