Як я встановлював антивірус

антивірус Касперського

На дворі XXI століття. З кожним днем все більше і більше людей освоюють комп’ютер, стають користувачами всесвітньої мережі інтернет. Але всі ці люди стикаються з однією проблемою (хворобою комп’ютера) – вірусами. Загалом вірус – це прога, яка шкодить Вашому персональному комп’ютеру. На сьогоднішній день постає велика проблема вибору найкращого захисника комп’ютера, так званого в народі – Антивіруса.

На сьогоднішній день у світі існує багато антивірусів. Це і Avira, Nod. Avast, Doctor Web, Kaspesky Antivirus тощо. Одні кажуть, що Nod найкращий, другі, що Касперський, треті, що Avast. Але, як казав мій хороший знайомий слухам немає чого вірити, краще самому спробувати і переконатися в якості Антивірусів. От і я вирішив спробувати, по слухам, найкращий.

Якось розмовляючи із знайомим ми зачіпили тему антивірусів. Я сказав, що шукаю нормальний антивірус. Знайомий маючи великий досвід роботи з комп’ютерами і, зокрема з інтернетом, порадив поставити антивірус Касперського – версія 2010 року.

Я думаю, що я втрачаю, не попробуєш раз не будеш знати. Полазивши по інтернеті і по спеціалізованих магазинах я побачив, що антивірус Касперського коштує досить дорого – в районі 50 доларів. Але славнозвісний знайомий порадив як зробити так, щоб не купляти ліцензію, і щоб антивірус працював, і поновлявся через інтернет.

Діло було так: Чоловік дав мені інсталяшку і спеціальний файл, який чистить реєстр і, коли демоверсія закінчується, то після очистки реєстру антивірус знову працює. Встановивши “лікаря вірусів” я замітив, що Касперський досить хороший антивірус. Він добре підходить до компів, які мають підключення до інтернету. Постійно щось перевіряє, сканує, як тільки якась мережева атака чи небажане програмне забезпечення чи вірус, відразу ж повідомляє користувача.

Але і в усьому хорошому є частинка поганого. Зараз я Вам про це повідомлю:

По-перше, Касперський дуже їсть оперативку, комп’ютер може підторможувати. Якшо ви починаєте бавитися шпільки, то краще його вимикати.

По-друге, при запуску ПК довго загружається. Тому, моя порада виключити функцію запуску антивіруса разом із віндовс.

По-третє, настроїти так, щоб антивірус обновлявся вручну, бо якщо автоматично, то буває робиш невідкладну справу, а він бац і почав собі обновлятися. Як наслідок починаються гальмівні процеси і нерви користувача.

І по-четверте, найважливіше, Касперський блокує все небажане програмне забезпечення. Я встановив собі програму, щоб скачувати музику з відомого сайту “в контакте”, а він видав повідомлення, що дана програма може містити вірус і заблокував мені доступ до цього сайту. Ви собі не можете уявити мій настрій в цей час. Люди казали мені, що вже все капєц твоєму віндовсу.

Висновок – будьте дуже уважні при встановленні антивіруса і дивіться, щоб він ще більше не зашкодив Вашому улюбленцю.

P.S. Не можу не подякувати Тігару Хаоса за допомогу у розблокуванні сайту “в контакте”. Якби не він, то прийшлось би точно міняти віндовс. Але моя порада: якщо Ви спіткнулися з такою ж проблемою як і я, то вихід наступний. Заходите у віндовс, папка system 32 – drivers – etc – hosts (відкриваєш за допомогою блокнота) і стираєш назву і все біля неї, що пов’язано з вищесказаним сайтом.Також раджу прочитати:

коментарів - 15 може ще щось напишете?

 1. Льоша 03.10.2009 пише:

  я тоже мав проблєми з касперським і вот допоміг Воробусу

 2. Маестро 03.10.2009 пише:

  А я не маю проблем!!!

 3. Notorious BIG 04.10.2009 пише:

  Я вже якось звик до Касперського! Інші антивіруси не признаю навіть! Але Касперський – це виключно коммерційний проект! Працівники цього антивірусу самі виробляють віруси, а потім протидіють спеціальними антивірусами! Буває навіть таке, шо антивірус вже є, а самого вірусу навіть не існує!

 4. не Славік 07.10.2009 пише:

  Останньою нормально робочою версією була 3.5;
  Починаючи з 4 і дотепер “Касперский” тормозить безбожно. Коли з’явилися двоядерні компи, то люди прикалувалися, що там одне ядро для каспера, а друге – для всього решта 😀

 5. Сalio 08.10.2009 пише:

  Нормальний Касперський лише тоді коли є хороша версія і ключ ,якщо ж нема не слід ним користуватися

 6. Bankiduki 09.10.2009 пише:

  Найкращий антивірус – не вмикати компютера взагалі 😀

 7. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Недавно спробував поставити Norton англійську версію, бо грьобаний Каспер тупить систему! Поставив…Ніфіга в ньому не розібрався! Усі сторінки в інеті з встановленням Нортона заблокувались…Без дупля був як розблокувати! Кароч удалив я антивірус до бісової матері та зробив висновок що я дійсно “чайник”)

 8. neon 06.01.2010 пише:

  Хлопці, не будьте смішні. Ставте собі нода і не морочте голову. Не вірите мені, подивіться рейтинги антивірусів на відгуки на нод в інеті.

 9. neon 06.01.2010 пише:

  А той касперский вибачте за слово москалі складали за допомогою лома і какойто матери

 10. StarostaV 12.05.2010 пише:

  A Український Антивірус “Зілля” і інші:
  Symantek Endpoint Protection Small Business Edition v12.0.122.192 *86 (2009)_en
  Антивирус Dr.Web Portable 5.00.3
  Portable ClamWin 0.95.1
  GSA Security 2010 v10.9.9
  Norton Security Scan 1.4.1.15
  AVL Mini 2.1.5.0
  RunScanner 1.6.3
  avast! Antivirus Home 4.8.1368
  avast! Professional Edition 4.8.1368
  AVG Anti-Virus Free 9.0 Build 790a2730
  AVG Antivirus and Security Software – Download AVG 8.5
  AVG Internet Security 9.0.790a2730
  Dr.Web v.5.0.125
  NANO AntiVirus 0.6.0.1 Beta [Rus Eng]
  AVG Anti-Virus 9.0.730 Build 1834 RUS
  Р. S. І не робіть рекламу Касперу, він – не пайкращий. Я сам багато протестував антивірусів.
  Рейтигни:
  1) Др. Веб,
  2) Авіра,
  3) Аваст,
  4) АВҐ
  5) Сумантек;
  Інший рейтинг:
  1) Каспер (рекламі вірять),
  2) Нод 32,
  3) Др. Веб,
  4) Аваст,
  5) Авіра,

  10) Зілля (на форумах, кажуть, що робить фальшиві тривоги!)
  ВИСНОВОК:
  НЕЗАЛЕЖНО, ЯКИЙ АНТИВІРУС, ВИ ПОСТАВИТЕ, ГОЛОВНЕ КОРЕКТО, ОБНОВИТИ ЙОГО (І ЩОБ САМ ОБНОВЛЯВСЯ) І НАСТОЇТИ НА СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ. (І ЩОБ АНТИВІРУСА ЕКЗЕШКА НЕ БУЛА ЗАРАЖЕНА 🙂 ). А ДЕХТО АНТИВІРУС І ВЗАГАЛІ НЕ КЛАДЕ (ВІНДУ ПЕРЕСТАВЛЯЄ, ПО МОЄМУ – ЦЕ БРЄД!)
  Р. S. А Каспера (2010 версії 9) нелюблю (І ДО КОМПА БЛИЗЬКО НЕ ПІДПУСКАЮ)- він мені мою вінду з усіма драйверами і прогами убив за 5 хвилин, а я блін цілу ніч мучився, все клав заново! Отак-то, думайте самі!!! Я ще в пошуку…

 11. Архіваріус 12.05.2010 пише:

  Хто любить попа, хто попад’ю, а хто попову дочку. Про смаки ніхто ніколи не сперечався. В цьому переконали весь світ древні римляни. 😀

 12. Stakeholder 12.05.2010 пише:

  Я вжe дaвнeнькo з aвaстoм i мeнe вiн aбсoлютнo влaштoвує, дo тoгo в мeнe був нoд, звичaйнo щo крaкнутий, aлe oднoгo рaзу вiн мeнe кoнкрeтнo пiдвiв, i мeнe вжe дiстaлo кoжeн рaз пaритись з ключaми, крaкaми i т.д., i я пoчaв шукaти нoрмaльний бeсплaтний aнтивiрус, i я ввaжaю щo aвaст сeрeд рiшeнь freeware є сaмим oптимaльним, нe є вaжким для систeми як кaспeр, тoму мoжнa зaлишити йoгo в aвтoмaтичнoму рeжимi, зaxист рoздiлeний нa рiзнi кaтeгoрiї дo якиx мoжнa рoбити дoдaткoвi нaлaштувaння, є тaкoж мoжливiсть скaнувaння пeрeд зaпускoм Windows. Єдиний нeгaтивний мoмeнт який я пoмiтив цe тe щo вiн мoжe гaльмувaти пoсилaння пoвiдoмлeнь у дeякиx чaтax, пoскiльки скaнує вeсь трaфiк, aлe цe лeгкo випрaвити якщo ви дoвiряєтe дaнoму рeсурсу, пoстaвивши виключeння для дaнoгo URL в нaлaштувaнняx зaxисту web.

 13. Тарас 30.07.2010 пише:

  Люди підскажіть як відключити Norton???а то там всьо по англ.мові вапше дупля не даю(((((((((((((((((((((((ПЛЗЗЗЗЗ ❓ ❓ ❓

 14. workout 13.11.2011 пише:

  привіт всім спробуйте http://www.allfam.ru/soft/453-Ashampoo-Firewall.htm не пожалкуєте , він швидкий , не тормозить компа і прикрасно працює ))))

 15. фотограф 02.04.2016 пише:

  в мене авіра

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*