Загадковий вірус вбиває людей

Вірус

В середині жовтня вже був спалах захворювань. Тоді це пояснювали різкою зміною температури. І цьому ніхто не дивувався. "Захворіли, так одужають", - говорили люди. Але, зараз гірше почали помирати люди. То що ж коїться?

Як вже писав тут Ваш автор, люди масово почали хворіти. Це почалося ще від початку жовтня, коли погіршилася погода. Але, хто ж міг подумати, що все зайде так далеко. Вчора ще двоє знайомих захворіло. З кожним не чую більше новин від друзів, як тільки хіба то, що хтось захворів. То було би не все так погано, якби я не дізнався із ЗМІ, що люди починають від грипу чи що то таке вмирати.

Як повідомляє сайт tsn.ua перший заступник міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець сказав, що від початку жовтня на Західній Україні померло 20 осіб від невідомого віруса. Найбільш критична ситуація у Тернопільській області. Там вже закрито школи на карантин. Інфекція вразила близько 10 тисяч мешканців. В інтернеті з'явилася вже інформація, що місцеві мешканці ходять вже у марлевих пов'язках. І правильно роблять.

Вже є жертви на Львівщині. Так у Дрогобичі померло вже 4 людей. Кажуть, що від грипу. Але, вчені заявляють, що це скоріше від пневмонії чи ба навіть від свинячого грипу. Точно не відомо. Мають проводити експертизу.

Також урядовець сказав, що епідеміологічний поріг у Львові, Тернополі і Івано-Франківську перевищено. Люди масово хворіють. Так, що ж це за хвороба? Грип чи якась невідома зараза. Є багато чуток, що це вірус із-за кордону. Не знаю чи цьому варто вірити, але в чутках є завжди доля правди.

Якби не розвивалася ситуація, але бережіть своє здоров'я!!! При перших ознаках захворювання відразу ж звертайтеся до лікарів, бо потім може бути вже пізно. Також їжте вітаміни, цибулю, часник, бо злощасний вірус їх боїться. І обмежте поїздки у інші регіони, особливо, де найгірша ситуація. А зараз - це Тернопіль.

Тримайтеся!!! Будемо вірити у краще!!!

У статті використано фото із сайту radiosvoboda.orgТакож раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. Маестро 29.10.2009 пише:

  Та з Тернополем запара повна, там вже вїзд до міста перекрили(((

 2. bankiduki 29.10.2009 пише:

  Це жахіття,дійсно багато навчальних закладів перейшло на карантин, гадаю якщо ситуація не зміниться доведеться і львівські навчальні заклади закрити.

 3. myroslav 29.10.2009 пише:

  перекрили в’їзд до міста о_О ?

 4. Arys 29.10.2009 пише:

  Люди хворіли і вмирали завжди. Просто підігрівають ажіотаж. Неспроста це все

  Хотів би я глянути статистику смертності у цей же період від гострих респіраторних захворювань минулого року.

 5. theOleg 29.10.2009 пише:

  Тернополяни живуть своїм життям. Тільки громадським транспортом намагаються не користуватись.
  А от за аптекарів міста можна тільки порадіти, – заробили до кінця року, ще й на Різдво вистачить.

 6. bankiduki 30.10.2009 пише:

  Так , тут теорій можна висувати безліч, просто явно що загроза є певної пандемії, але звісно політики роздмухують її , цю загрозу , явно хочуть використати такий стан як трюк передвиборчий. Ну що ж спостерігаємо, аналізуємо …і не хворіймо.

 7. Notorious BIG 02.11.2009 пише:

  Повністтю згідний з Arys. Намутили ажіотажу… А мені по барабану: тепло вдягнусь, замотаюсь у шарф замість марлевої повязки, піду до кєнта спущу пару “водних” і ніякий вірус мене не бере)

 8. Маестро 05.11.2009 пише:

  Це непроста для країни ситуація(((( Кріпитись потрібно))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*