Золота підкова Львівщини: Олеський замок

Олеський замок

Сьогодні ми продовжуємо і надалі знайомити Вас із Золотою підковою Львівщини. На черзі Олеський замок. Він знаходиться недалеко від Золочева в Олеську на 50 -ти метровій висоті. До Вашої уваги фото з місця його знаходження:

Також читайте:   Стадіон НСК "Олімпійський" зсередини (фото)


 

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Bankiduki 06.10.2009 пише:

  Чудова памятка архітектури…хочу туди щераз!

 2. Notorious BIG 25.10.2009 пише:

  Перший раз їздив сюди у класі п’ятому! Набухались з пацанами ще в автобусі! Замість шоб піднятися до замку, почали усі дружно на вулиці ригати) На слідуючий день у школу викликали моїх батьків…це довга історія…Через пару років знов на екскурсії я потрапив всередину) Мені сподобалось) Останній же раз я був там від ЛКА разом з Воробусом, одногрупниками та студентами інших спеціальностей)

 3. Галка 25.11.2010 пише:

  Це німий свідок давнини камінні стіни якого нам можуть багато про що розказати.Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель.

 4. фотограф 02.04.2016 пише:

  чудовий замок

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*