Чужі помилки

Чужі помилки

Зараз, коли вже є інтернет багато людей вже не дивляться телевізор, а віддають перевагу фільмам, передачам через інтернет. Не знаю, може вони і правильно роблять. Але, з іншого боку. Що там по тому телевізору дивитися? Та там 10 хвилин фільм, пів години реклама. Але, кожен собі хазяїн: подобається дивиться, не подобається не дивиться.

Але, мова про інше. Недавно я вирішив ввімкнути телевізор. Думаю гляну, що там тепер показують. Цикав пультом і натрапив на канал СТБ. Там йшла хороша передача. Я так подивився і мені сподобалася. Потім я глянув, що назва цієї передачі – “ЧУЖІ ПОМИЛКИ”.

Не спорю колись на цьому каналі дивився й інші передачі, але надовго мене не вистачало. Несли там якийсь брєд про НЛО, як діда якогось вкрали, потім вернули. У мене таке враження було, що це був якийсь піяк із вулиці, який напився і його вкрало НЛО.

Але, тут інше. “ЧУЖІ ПОМИЛКИ” – це документальний детектив. Програма вийшла на екрани ще 31 серпня і являється власним виробництвом каналу.

Це серіал, заснований на кримінальних історіях, які відбулися в Україні. Програма побудована, в першу чергу, на психології, мотиви, які штовхнули людину на злочин. На першому місці – причина, і тільки потім – наслідок. Головне питання, як сама звичайна людина стає злочинцем?

Це завжди резонансні, складні для розслідування кримінальні справи, що завершилися вироком суду. В них вперше відкриваються невідомі досі факти шокуючих історій. З понеділка по четвер, о 21:00, глядачі разом з авторами крок за кроком будуть розслідувати злочини. Намагаються розібратися не тільки в мотивах, але й у психології людини, що зробила його.

Також читайте:   Кредо вбивці

Що мені сподобалося, то це те, що програма іде як кіно, як реальна історія. Актори добре виконують свої ролі. А ось які історії там показують, то це взагалі. Кожного дня щось нове. І після тих історій аж страшно стає. Як люди можуть вчинити так?

Розкажу Вам одну історію. Історія була на Полтавщині. Та вбили поштарку, яка розносила гроші пенсіонерам. Одного разу вона пропала. На ноги підняли всіх. Шукали її довго. Спочатку підозра на вбивство падала на оточуючих поштарки. Але, згодом ця версія відпала. Вже ба навіть подумали, що вона просто втекла із грошима.

Але, розслідування показало наступне: виявляється її вбила подруга із села, бо хотіла заволодіти грошима і тіло закопала у себе на городі. Але, щоб собаки не почули запаху, то вона труп покійної обложила цеглою. То просто жах. Як таке можна зробити? А вбила жорстоко. Спочатку напоїла, а потім вдарила молотком по голові.

Потім на зізнанні жінка пояснила, що хотіла купити прийомній дитині іграшок. Що за брєд? Вбити людину за якихось 15 тисяч гривень? То не витримує ніякої критики. А скільки зусиль приклала міліція, щоб найти цю жінку. Вона собі зробила таке алібі, що ШЕРЛОК ХОЛМС ховається. А спалилася на такій фігні, що аж смішно. Дитина сказала, що мами вдома не було.

А скільки ще подібних історій є. І любов, і ненависть, і інтриги. Але, все треба дивитися. Бо розказувати одне, а дивитися інше.

Не знаю чи правдиві тут історії? Але, передача цікава. Я б Вам порадив її подивитися. Переглянути передачу можна нижче:

Інші передачі із серії “Чужі помилки” можна дивитися тут.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 13 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  Ти б ще дивився “Ранєтки”…:)
  Хоча що кому подобається…
  Я переважно всякі там программи та шоу не дивлюсь…люблю дивитись спорт типу боїв без правил, футбол звісно ж 🙂
  А один мій друг фанатіє від Гаррі Потного…я не розумію як можна пацану дивитись цей дурдом 🙂

 2. Маестро 30.11.2009 пише:

  Чужі помилки, свої падіння, їхні злети, трохи туфта це все….

 3. Notarious BIG 03.12.2009 пише:

  ти б ще нові серії “пили” рекламував

 4. Notoriaus BIG 03.12.2009 пише:

  хоча після грибів футбол мене вже ніц не вставляє, мушу переключати на “Ранєтки” чи витягати з під матраса Гаррі Потного, люблю шось таке душевне

 5. Notarious BIG 04.12.2009 пише:

  а ці ужаси, жорстокість – це не для мене, краще дом – 2 лишній раз подивитись

 6. Бубочка 23.02.2010 пише:

  Програма цікава, але набрид цей негатив, ХОЧУ побільше щасливих хепі ендів і яскравих закінчень передач, придумайте один сюжет для мене – пліз!!….але краще вже дивитись такі передачі, ніж бойовики, чи фільми на зразок “Пила” чи “2012”…від перегляду яких нападає просто апатія, злість….

 7. russo turisto 24.02.2010 пише:

  “Наступила полная апапатия,
  Острая потребность на вино.
  А к Смирновской у меня симпатия –
  Все равно напьюсь, все равно.

  Все равно коньяк или мадера,
  Виски ль бакалейное вино.
  Все равно Татьяна или Вера,
  Катерина тоже все равно. 😆

 8. КОЛЯ 06.03.2010 пише:

  Я СНІМАВСЯ В СЕРИЙ ПРИХОВАНА СТРАСТЬ І САНТА БАРБАРА

 9. КОЛЯ 06.03.2010 пише:

  А КОЛИ ПОКАЖУТЬ ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ЯЖДУ ВЖЕ 1 РІК

 10. Lanagur 06.03.2010 пише:

  КОЛЯ пише: Я СНІМАВСЯ В СЕРИЙ ПРИХОВАНА СТРАСТЬ І САНТА БАРБАРА

  КОЛЯ пише: А КОЛИ ПОКАЖУТЬ ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ЯЖДУ ВЖЕ 1 РІК

  Коля, ти з тих, хто “снімається?” – ну тоді ще “ЖДИ”

 11. Gena Bukin 06.03.2010 пише:

  КОЛЯ пише: Я СНІМАВСЯ В СЕРИЙ ПРИХОВАНА СТРАСТЬ І САНТА БАРБАРА

  Можливо на другий рік 🙂

 12. Gena Bukin 06.03.2010 пише:

  Тебе покажуть.

 13. Архіваріус 06.03.2010 пише:

  КОЛЯ пише: Я СНІМАВСЯ В СЕРИЙ ПРИХОВАНА СТРАСТЬ І САНТА БАРБАРА

  Так я бачив тебе. Ти ніби біля туалету двері всім відчиняв. Уха-ха-ха-ха. 😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*