Кохання в інтернеті

Кохання в інтернеті

Як ми вже знаємо зараз такий час, що багато людей мають інтернет. Ним користуються вдома, на роботі, на вулиці та навіть через прості мобільні телефони. Короче він є всюди. В інтернеті бавляться ігри, шукають інформацію, дивляться відео. Але, мова не про це. Сьогодні поговоримо про інше. А саме про КОХАННЯ В ІНТЕРНЕТІ.

Кохання – це серйозна річ. То ВАМ не коників із чогось ліпити. Ви навіть не зчуєтеся як воно вдарить Вам у серце. Багато людей не можуть знайти своє кохання у реальному житті, тоді вони вдаються до різних способів. Скажімо чув по радіо дають оголошення про пошук коханих, по телевізору. Але, інтернет – це інше. Це для НАС нове. Із радіом, газетами, телевізором простіше – тут переважно реальні люди, хоча не спорю бувають дибіли.

Із інтернетом складніше. Заходиш сюди і є багато можливостей: чати, сайти знайомств, соціальні сайти всім знайомі. Тут легко найти собі любов. Але, чи це любов???

Люди спілкуються, дивляться фото, але реальне спілкування воно інше. Багато випадків знаю, що люди розстроювалися після зустрічі із партнерами. Переписка – то одне, а зустріч це інше.

Але, все ж якби погано не було знайомитися через нет, але знайомляться і одружуються. Он подруга казала, що її друзі познайомилися в неті й через пів року женилися.

То все фігня. Із цієї історії Ви точно впадете. Знайомого товариш познайомився із дівчиною в інтернеті. Всі нормальні люди показують фотки, там відео, а він ні, спілкувася і тут бац вирішили вони побратися.

Приїхав він у заказане місце дивиться стоять дві дівчини. Одна красива, друга м’яко скажем не дуже. Він звичайно підійшов до тієї красивої, а то виявилась дружка. Але, весілля не відмінеш – тре женитися.

Нічого – живуть. І скажу навіть наступне. Живуть супер. Ще краще чим такі люди, що знайшли коханих реально і довго зустрічалися. Бо як довго зустрічаються, а потім ще женяться, то скоро набридають одне одному і розводяться.

Тут важко сказати чи треба шукати коханих через нет. Хлопці ще не так бояться цих знайомств, а от дівчата, то взагалі. Думають, що в інтернеті всі маніяки, збоченці і так далі. Звичайно, що таких є багато, але не всі такі. Деколи спілкування згодом переростає у прекрасну сім’ю, яка живе довго і щасливо.

Ага, і ще забув сказати. Уважно перевіряйте співрозмовника, бо із Вас можуть просто прикалуватися. Так роблять. Створюють багато мультів і починають просто гнати. Так що до голови не беріть.

Але, не забувайте, що все може бути супер і згодом обернутися щастям. То ж, не прогайте свій шанс, щоб потім не пошкодували за кимось. Знайте, кожна людина хазяїн у своєму городі й сама вибирає, що їй добре, а що ні.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Liliya ZadiRA 18.11.2009 пише:

  Моя гарна подруга познайомилась так – зараз вони вже десь 3 роки разом, може скоро одружаться.

 2. Маестро 18.11.2009 пише:

  Це один випадок на 100, більшість таких знайомств через інтернет є безперспективні!!!!!!!

 3. Feuille 18.11.2009 пише:

  Хороший пост і хороше питання. Теж маю кілька прикладів. Одна моя знайома зустріла майбутнього чоловіка… в чаті. Вже кілька років разом і дитинку бавлять. Інша приятелька також познайомилась з нареченим в чаті, але поїздивши кілька років між Києвом і Нью-Йорком вирішили, що не воно. В мене подібних знайомств не було, але подруги скаржаться на подіібні знайомства, тож вибір за кожним

 4. Любафка 18.11.2009 пише:

  В мене подруга вже 2 роки знайомиться в чаті, і все не то! Це в якого яка доля, як має бути її чи його, то і чату не потрібно…=)

 5. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  Знайомитись треба не у чаті!!! Краще це робити на вулиці, у затишних кафешках, на днях нароженнях в гостях у друзів…можна знайомитисьу ліжку, якщо ніфіга не пам’ятаєш, а коло тебе лежить якесь п’яне тіло протилежної статі 🙂

 6. Маестро 30.11.2009 пише:

  Підтримую Ноторіуса, бо це все не знайомства а ” життя в пластмасі” і шо кохатись теж буде в інтернеті….

 7. Архіваріус 01.02.2010 пише:

  Любафка пише: В мене подруга вже 2 роки знайомиться в чаті, і все не то! Це в якого яка доля, як має бути її чи його, то і чату не потрібно…=)

  Фігню городиш, Любафка, он погляди на Ноторіуса, як він класно знайомиться в ліжку. Бери знього приклад.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*