Ситуація із грипом

грип

Ситуація із грипом і надалі залишається критичною. Як повідомив заступник прем’єра Турчинов на ранок 2 листопада кількість жертв грипу складає 64 людини. Найбільш складна ситуація спостерігається у Львівській області, де найбільше хворих. Тернопіль і Івано-Франківськ повідомили про спад захворюваності, а Львів навпаки. А загалом кількість людей, які звернулися до лікаря складає близько 200 тисяч українців ,а подумайте скільки ще не звернулося і займаються самолікуванням.

Загалом кількість жертв розподілилася так:
У Львівській області загинули 29 чоловік, в Івано-Франківській області – 12 осіб, у Тернопільській області – 14 чоловік, у Чернівецькій області – 5 осіб, у Рівненській області – 2 людини, у Волинській області – 1 особа. Також вже з’явилася інформація, що є жертви вже у Одеській, Луганській і Донецькій областях. Але, чи це точно люди померли від грипу ще не з’ясовано.

ТаміфлюСьогодні вночі в Україну прибула велика партія препарату Таміфлю (Tamiflu). Цей препарат допомагає боротися із загадковим вірусом. Промайнула інформація, що українці вже масово їздять до Польщі за цим препаратом. Там його продають у вільному продажі. А у нас цей препарат видали лікарням, щоб лікарі при необхідності могли їх давати хворим. Але, хтозна яка ситуація буде із спекуляцією цього препарату.

Після вчора їхав на машині Львовом, то людей мало. Таке враження, що всі повимирали. За малих дітей я навіть не говорю. Навіть семирічних не було видно. Всі бояться. Все частіше бачу людей із пов’язками і різними шалями на лиці.

В маршрутних таксі людей взагалі не має. Водії як їздять, то всі у марлевих пов’язках.

Також читайте:   Яку маску вдягати і чи захищає вона від вірусів

А на рахунок таблеток чи марлевих пов’язок, то взагалі повний абзац. Заходиш у аптеку нічого не має. І хоть чиновники кажуть, що все привозять. Нічого не має. Навіть анальгіну купити не можна. За протигрипозні препарати я вже навіть не кажу.

З масками то взагалі дурдом повний. Знайти їх у Львові не реально. Все скупили спекулянти. Все частіше можна знайти маски на ринках, у кіосках. Друг із Дрогобича казав мені, що у них маски продають з рук у 10 разів дорожче. Отак! Кому горе, а кому тільки би нажитися.

А з аптеками така ж ситуація. Таблеток немає. На другий день привозять вже дорожчі. Що за люди? Та що там таблетки та термометра не можна купити, навіть банальний вітамін C і то не має. Якщо ж Ви хочете десь знайти ліки, то шукайте біля медінституту. Там є багато аптек – можливо і пощастить.

І якщо у Вас висока температура, то не зволікайте звертайтеся у медустанову. А якщо і кашель посилюється, то негайно ідіть на рентген. Бо потім може бути пізно. Всі, кого знаю кажуть, що нічого не болить, а температура піднімається. Що ж то за грип такий?

І як тільки що стало відомо кількість жертв збільшилася вже до 67 осіб. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець.

У статті використано фото з сайту radiosvoboda.org

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 43 може ще щось напишете?

 1. Ксю 02.11.2009 пише:

  кажуть, що Таміфлю викликає психічні відхилення. А японці вже від нього відмовилися.

 2. myroslav 02.11.2009 пише:

  Спекулянтів потрібно публічно лінчувати

 3. Toss 02.11.2009 пише:

  грип косить наші ряди(.

 4. Notorious BIG 03.11.2009 пише:

  Лікарі переважно – галімі бариги) Кожен хоче нажити пару рублів поки є можливість! Спалити їх!)

 5. Ксю 03.11.2009 пише:

  Рекомендую ознайомитися.
  стаття дуже цікава й інформативна:
  http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

 6. Notorious BIG 03.11.2009 пише:

  Рекомендую випити горілочки літру і лягати спати) На слідуючий день так само і аж поки епідемія не пропаде зовсім) 🙂

 7. Ксю 03.11.2009 пише:

  ось саме тому я відправила зсилку, в якій описані основні запобіжні методи…а от з горілкою бавитися я не раджу-вона дуже ослаблює імунітет.

 8. Notorious BIG 04.11.2009 пише:

  Шо мене не вбиває – робить мене сильніше!!!
  Грип мене не вбиває – горілка робить сильніше:)

 9. Ксю 04.11.2009 пише:

  Головне – “самовнушение”….

 10. Маестро 05.11.2009 пише:

  Страшний грип” Один чхнув 12 обісралось”))

 11. Маестро 05.11.2009 пише:

  Ой Ксю, Ксю якби я захворів тобі б першій позвонив за консультацією…

 12. Ксю 05.11.2009 пише:

  Маестро : коли Ви захворієте – краще не мені дзвонити, а лікаря викликати…

 13. Маестро 05.11.2009 пише:

  Давайте перейдемо на ти))) Навіщо нам ці фамільярності))

 14. Ксю 05.11.2009 пише:

  фаміляьрність – це переходити на ти з незнайомими людьми, але давай перейдемо на ти )))))))))

 15. Маестро 06.11.2009 пише:

  Не вганяй будь-ласка ” в краску”, мене такого неосвіченого!!!)))

 16. ХрисТинчик 06.11.2009 пише:

  найкраще лікуватися народними засобами!! Часник, цибуля, калина….та інше….а горілки в цьому списку не має!! краще попробуйте 200 г. на день вживати червоного вина:)

 17. Notorious BIG 06.11.2009 пише:

  Бачу тема про грип перейшла трошки у інший нахил 🙂 Дуже цьому радий 🙂 Бо дізнався для себе нове слово “фамілярність” 🙂 Трошки не освідчений я в таких словах, сам виноватий…замість того хоб ходити в школу в останніх класах, я пив, курив і шлявся 🙂 Ну а я наприклад не дужє люблю коли до мене на “Ви” говорять, зразу чогось почуваю себе старим пердуном 🙂 Щодо червоного вина, я пас…можна випити пару грам і то в компанії з дівчиною…Річ у тому шо я не переношу ніяки спиртні напої, шо п’ються не за один ковток (крім пива) 🙂 Для прикладу це мартіні, вино, лікери, тощо…Все це я бухаю залпом…А це називають по російськи “признак дурного тона” 🙂 Тому стараюсь не пити ці напої на публіці 🙂 …….шось забагато смайліків я нафігачив…

 18. Ксю 07.11.2009 пише:

  Реально, ми відхилися від теми…але, якщо хтось відкрив для себе нові знання – то я дуже рада! 🙂

 19. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  Я кожен день відкриваю для себе щось нове) В мене дуже насичене життя) От наприклад вчора я грав у гольф з ангелами, сьогодні програв дияволу душу у покер…добре хоча б не свою душу, а друга) На то він і друг, шо вибачить мені 🙂

 20. Ксю 09.11.2009 пише:

  Тоді я не розумію, що ти при своїй популярності робиш тут і змагаєшся за більшу кількість повідомлень на блозі…то вже явно не твій рівень…

 21. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Пояснюю один єдиний раз: з роботи я прихожу схарений, хочу віддихнути, бо ранком знов вставати, а я люблю спати дуже довго( не висипаюсь одним словом…Зате на вихідних я відриваюсь на повну і багатьом би побажав так віддихати, як віддихаю я. За кількість повідомлень я не змагаюсь, просто завжди хочу бути попереду і якщо глянути статтю про призи кращим коментаторам, то там видно, що ще перед конкурсом, я написав, що ніякі поповнення мені нафіг не потрібні! Тому це ти скорше змагаєшся ніж я, не переживай…будеш другою за кількістю – приз твій, так що можеш не старатись багато писати, бо щось до акції ти була небагатословна. Про мій рівень судити не треба, я сам вирішую що мені робити, як і коли…
  Якщо є якісь питання до мене, то задавай не соромся!

 22. Ксю 10.11.2009 пише:

  Notorious BIG: про те, що ти не змагаєшся за приз – я в курсі вже давно, але чомусь (може мені здалося, але сумніваюся) ти чітко відписуєш так, щоб зрівнятися в кількості повідомлень, тому роблю висновок, що ти просто лукавиш і хочеш бути першим і гордо потім всім ще раз нагадати як ти показово відмовився від призів…А я не приховую – так раніше писала мало (я не любитель пустого “трендєжу), але чисто заради цікавості і … призу приймаю участь в цьому пустому триндінні…А ось чому така агресивна реакція з твоєї сторони – мені не зрозуміло. І абсолютно з тобою погоджуюсь – я сама вирішую що мені робити, як і коли…ти не один…нас мільйони…

 23. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю : Да ладно тобі, нема ніякої агресії ) Але ти все таки росуждаєш як маленька (цитую слова “щоб зрівнятися в кількості повідомлень, тому роблю висновок, що ти просто лукавиш і хочеш бути першим і гордо потім всім ще раз нагадати як ти показово відмовився від призів”). Ну внатурі галімий Дом-2 🙂 Ти думаєш, шо я тіпа буду грати на публіку? ну да, звісно… З приводу кількості повідомлень…сам автор просив мене чим побільше писати, а я його знаю з доброї сторони…тому і гоню собі тут) а ось тебе я бачу чіпляє те шо я зрівнююсь в повідомленнях правда? може ще скажешь, що ти такого не робиш? 🙂 я не буду з тебе перганяти тільки в тому разі якщо ти віддаш виграний приз на благочинність у фонд бідних длохастих дітей африканських джунглів 🙂

 24. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  *переганяти
  *блохастих
  P.S.:перепрошую за пару помилок. просто в мене болєзнь Паркінсона! руки тремтять…не по тих кнопках попадаю!
  Ксю: ЦЕ БОЛЄЗНЬ ПАРКІНСОНА, А НЕ ТЕ ЩО ТИ ПОДУМАЛА НІБИ Я СПЕЦІАЛЬНО НАМУТИВ ПОМИЛОК, ЩОБ ПОТІМ ЇХ ВИПРАВИТИ, ЩОБ ПІДНЯТИСЯ У РЕЙТИНГУ! 🙂

 25. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю: НАГОЛОШУЮ ЩЕ РАЗ!!! ЯКЩО Я В КІНЦІ КОНКУРСУ БУДУ ПЕРШИЙ, Я НЕ БУДУ ПОКАЗОВО ПРИВСЕЛЮДНО КРИЧАТИ ШО Я ВІДМОВИВСЯ ВІД ПРИЗУ! 🙂

 26. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю: Я Є ДУЖЕ ПОРЯДНА ЛЮДИНА І ЗАВЖДИ ГРАЮ ЗА ПРАВИЛАМИ! Я НІКОЛИ В ЖИТТІ НІКОГО НЕ ОБМАНЮВАВ І НЕ ЛУКАВИВ! 🙂

 27. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  :)РЕЙТИНГ МЕНІ НІ ДО ЧОГО!!!*лукаво посміхається, щось про себе шипочить і ліпить із пластеліну куклу Вуду:)

 28. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю: І ОСТАННЄ! ЗАПАМ’ЯТАЙ БУДЬ ЛАСКА! Я НІКОЛИ НЕ ПИШУ ПОВІДОМЛЕННЯ ЗАРАДИ РЕЙТИНГУ!!! НІКОЛИ НЕ ПИШУ:)

 29. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю: НУ І ОСТАННІЙ РАЗ ПОВТОРЮ, ЩОБ ТИ СТОВІДСОТКОВО ВПЕВНИЛАСЬ У МОЇЙ ЧЕСНОСТІ: “Я НІКОЛИ НЕ ПИШУ ПОВІДОМЛЕННЯ ЗАРАДИ РЕЙТИНГУ!!! НІКОЛИ НЕ ПИШУ!!!”:)

 30. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  Ксю: ТА ШОБ Я ЗАРАДИ ЯКОГОСЬ РЕЙТИНГУ ПИСАВ ПІДРЯД ПОВІДОМЛЕННЯ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМ? ШО МЕНІ НЄФІГ РОБИТИ? Я СЕРЙОЗНА ЛЮДИНА СЛУХАЙ!!! НЕ РОБЛЮ Я ТАКОГО!!!:)

 31. Ксю 10.11.2009 пише:

  Я ридаю…і превселюдно заявляю, що віддаю свій приз у фонд (як ти казав) “бідних длохастих дітей африканських джунглів”!!! або у фонд лікування від болєзні Паркінсона….

 32. Ксю 10.11.2009 пише:

  або просто гроші від призу розділю між двома фондами (все таки гроші немалі – на всіх вистачить)

 33. Ксю 10.11.2009 пише:

  Notorious BIG 10.11.2009 пише:
  Ксю: Я Є ДУЖЕ ПОРЯДНА ЛЮДИНА І ЗАВЖДИ ГРАЮ ЗА ПРАВИЛАМИ! Я НІКОЛИ В ЖИТТІ НІКОГО НЕ ОБМАНЮВАВ І НЕ ЛУКАВИВ!

  ПОВАЖАЮ ЦІ ЯКОСТІ!!!

 34. Ксю 10.11.2009 пише:

  Notorious BIG НЕ ГОНИТЬСЯ ЗА ГРОШИМА…БІДАКА ПРОСТО НЕ ВИСИПАЄТЬСЯ І РУКИ ТРЯСУТЬСЯ ТОМУ ПОСТІЙНО ПИШЕ КОМЕНТАРІ…І ЗОВСІМ НЕ ДЛЯ РЕЙТИНГУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  давай давай 🙂 піарь мене:) піарь:)

 36. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  я на тебе схарився 🙁 ти граєш не за правилами 🙁 ти викрала мою стратегію 🙁 о_О

 37. Ксю 10.11.2009 пише:

  а я не претендую на першість, плагіат це мій коньок

 38. Ксю 10.11.2009 пише:

  до речі, а чому це Воробус не втручається?

 39. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  вАробус напевно як ЦЕ ВСЕ побачив, то зразу ж знепритомнів 🙂

 40. Ксю 10.11.2009 пише:

  знає, що сил не вистачить протидіяти нам…

 41. Ксю 10.11.2009 пише:

  все…більше не знаю шо писати, я видохлася…..

 42. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  ІДУ Я КАРОЧЕ СПАТИ, БО ЗНОВ НЕ ВИСПЛЮСЬ І БУДУТЬ В МЕНЕ РУКИ ЗАВТРА ТРЯСТИСЬ І ПІЧАТАТИ І ПІЧАТАТИ!!! І ЗОВСІМ НЕ ДЛЯ РЕЙТИНГУ!!! 🙂

 43. Ксю 10.11.2009 пише:

  надобраніч!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*