Ця чудова пора “вагітність”

Вагітність

Напевно кожна жінка із острахом боїться цієї пори. Але, якби їй не хотілося час настане і прийдеться пережити ці місяці. Мова сьогодні піде напевно Ви здогадалися про вагітність.

Як ми вже знаємо період вагітності триває 9 місяців і після цього жінка народжує малечу. Але, багато жінок стикаються із проблемами під час вагітності. Тоді постає питання, що саме треба робити? Які характерні симптоми для вагітної жінки?

Попробуємо Вам із цим допомогти.

Організм у жінки у період вагітності перебудовується. Це пояснюється тим, що вона живе не тільки для себе, а й для маленької дитинки, яка живе у ній. Дитинка стає невіддільним цілим мамочки.

Особливо важливими є перші три місяці вагітності. У цей час не потрібно переживати, не бігати, не робити дуже різких рухів, щоб плід закріпився. У деяких жінок може розвиватися токсикоз. Але, то нормально. Із часом він проходить.

Також потрібно їсти багато вітамінів і кинути всі шкідливі звички. Якщо ВИ їх не мали, то це взагалі супер. А то зараз майбутні мами не думають про майбутнє своїх дітей. Вони курять, п’ють. а ще якщо курять і запивають кавою, то взагалі повний абзац. Хіба нормальна жінка собі таке може позволити? Та то вже тоді буде не жінка, а…

Десь на половині строку дитина починає рухатися. Із кожним місяцем рухи стають все сильнішими. А на останньому місяці можна навіть побачити на животі як дитина випрямила руку чи ногу.

Також читайте:   Чому не варто бути холостяком?

Якщо є загроза викидню, то краще полежати для профілактики у лікарні. Це нормально і не потрібно переживати із цього приводу. Але, це все вирішує ваш лікуючий лікар. Із ним Ви знайомитися ще на початку вагітності. Дуже важливо знайти кваліфікованого спеціаліста.

Також багато розмов ходить про УЗД. Кажуть, що ця процедура є шкідливою для дитини, але із іншого боку можна подиитися як розвивається плід, чи не заплутався він у пуповину. Ну, і звичайно, всім цікаво чи в дитинки щось висить чи ні. Ви напевно здогадалися, що це означає подивитися хто буде ваша дитина хлопчик чи дівчинка.

Останні два місяці для майбутньої мами стають все важчими. У неї можуть проявлятися її хвороби. Наприклад, проблеми із нирками. А ще кажуть, що у останні місяці майбутні мамочки можуть ставати м’яко кажучи не дуже привабливими. Це пояснюється тим, що дитина забирає всю красу. Зате, після родів мамочки просто розцвітають і не можливо від них відвести очей.

І якщо вже відійшли води, то знайте, час родити. І знайте, що незабаром на світ появиться нове життя, яке займе провідну роль у Вашому житті.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Маестро 26.11.2009 пише:

  Так стаття пізнавальна, я отримав з неї дуже багато цінної інформації, тепер коли у мене відійдуть води)))))) я знатиму шо вже час!!!!))))

 2. Гена Букін 26.11.2009 пише:

  Нормальна стаття!!! а то дєякі дівчата не знають що робити під час вагітності

 3. Notorious BIG 26.11.2009 пише:

  Гена Букін – ти пес!!!

 4. Маестро 30.11.2009 пише:

  Да канєшна))) Дєвкі прекрасно все знають а от в тобі Гена я трохи сумніваюсь)))))

 5. Notarious BIG 03.12.2009 пише:

  Гена – а тебе часом не тошнит зранку, якщо так то знай що в цей період не можна займатись сексом

 6. Notoriaus BIG 03.12.2009 пише:

  лінчуй Гєну, Букіна на жіночу консультацію, за прокладками, до проктолога, свічки повставляти

 7. Notarious BIG 04.12.2009 пише:

  а що можна робити під час вагітності, лежати і рохкати, в консультацію їздити, аналізи робити, але точно не ту всю пургу шо в кіно показують, надивитесь – потім уявляєте себе гінекологами

 8. Маестро 07.12.2009 пише:

  Ну НАТАРІУС долбік!!!)

 9. Narcus 08.12.2009 пише:

  Дійсно хороша стаття)))Вельми Вдячний Vorobusu!!! А от за дівчат обідно що не дбають за себе-та й інколи зустрічаєш молодих мам котрі курять біля каляски-бувби чоловіком-повідрубував би руки по самі локті)))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*