Хей переміг Валуєва

Валуєв - Хей

Сьогодні у німецькому Нюрнберзі відбувся знаковий поєдинок між чемпіоном світу по версії Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) Миколою Валуєвим і британцем Девідом Хеєм. Перемогу святкував, незважаючи на свою меншу вагу, Девід Хей.

На попередньому зважуванні боксери показали наступну вагу: Валуєв підійшов до бою з вагою 142,8 кг, тоді як його опонент мав 98,9 кг. Перед матчем всі звичайно тренділи, що один боксер сильніший від другого. Найбільше тут проявився Хей. Найбільше як завжди із того сміявся Дон Кінг, якому все рівно.

Хей провів на рингу 23 поєдинки, із них 22 перемоги. Це вже про щось говорило, але питання із ким він бився. Але, як кажуть бій мав показати. Перед поєдинком букмекерські кантори робили фаворитом поєдинку Хея. Як не дивно вони не помилилися.

Хей казав, що шансів у Валуєва не має. Та він на 44 кілограми легший. То, смішно. Але, сміх сміхом переміг Хей.

Бій відбувся у німецькому Нюрнбергу на арені Nrnberger Versicherung. Ціна квитків на цей матч коливалася від 15 до 500 євро.

Вболівальником велетня із Росії був не хто інший як Наш Віталій Кличко. Боксер із України вже неодноразово заявляв, що у їх сім’ї вже є всі пояси крім цього. Перемога Валуєва наближувала із все більшою ймовірністю бій між ними.

Шкода, що матч у прямому ефірі не транслював ні один вітчизняний телеканал. Хіба, що глядачі Мегаспорта могли бачити це дійство. Ваш автор як і багато інших глядачів спостерігали цей матч по інтернету. Але, суть не у тому.

Суперники вийшли на ринг, пролунали гімни країн і понеслась. А як диктор поєдинку сказав ім’я російського боксера, то Ваш автор “віддихнув”.

Сам поєдинок розпочався спокійно. У перших раундах Хея не було видно взагалі. Він фактично втікав за рахунок своєї швидкості. Валуєв як і завжди був повільний. Але бив того англійця.

4-5 раунд був за гігантом із Росії. Пару ударів Валуєва здавалося припинять бій, але Хей встояв.

Після цього пішла в’язка, скучна боротьба. Лише зрідка суперники попадали один у одного.

Так тривало аж до останнього раунду, де англієць завдав Хею пару прямих точних ударів. Особливо прикол був, коли тільки суддя спас Валуєва від падіння. Але, це йому не допомогло.

Прозвучав гонг і рішенням суддів перемогу присудили англійцю Хею. Статистика суддів: 114-114;116-12; 116-122.

Отакий ось фінал поєдинку. Закономірно чи ні? Навіть не знаю, що сказати. Думаю, що так. Валуєв провів знову бездарний поєдинок. Він міг своєю вагою забити того Хея, але не скористався цим. Думається якби на місці росіянина був якийсь із братів Кличко, то результат був би інший. Я впевнений у цьому.

Що ж тепер? Нас чекає поєдинок Кличко -Хей? Поживемо побачимо.

У статті використано фото з сайту liveinternet.ru.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Ксю 08.11.2009 пише:

  Як завжди Воробус написав статтю, де мені нема що сказати – то про футбол, то про бокс…капєц. 🙁

 2. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  Ну і нормально шо “Лиса Гаріла” получила тягла! Валуєв мене завжди харив. Стрьомний він боксер, техніки ніякої, тактики також, неповоротливий, помалу рухається по рингу(
  Мені більше подобається середня и напівтяжка вага. Класні боксери: Аргур Абрахам, Вік Дарчіньян, Джо Кальзаге.
  Дуже подобаються брати Клички (подобаються у смислі як боксери…просто уточнюю…мало шо ви могли під цим словом подумати) 🙂

  • Vorobus 09.11.2009 пише:

   Ноторіус а той ГЕЙ чи Хей сказав шо він Кличків одною лівою заб’є. Ну і дибіл!!!

 3. Notorious BIG 09.11.2009 пише:

  Ну да це полюбому…Я теж можу багато чого говорити, тіпа шо я все життя займався балєтом і спав з Аллою Пугачовою 🙂

 4. Ксю 09.11.2009 пише:

  В мене питання до спеціалістів – як це такий маленький Хей (ну, порівняно з Валуєвим:)) переміг такого велетня “тяжеловесного” Валуєва о_О ?

 5. Маестро 10.11.2009 пише:

  Швидкість і витривалість, Чагаєв взяв Валуєва тим самим)))

 6. Ксю 10.11.2009 пише:

  Зрозуміло, дякую!

 7. Notorious BIG 10.11.2009 пише:

  В мене теж питання! Не по темі, але питання! Що значить цей прікой “о_О”? Вже давно хотів запитатись, бо іноді сам це пишу, але не знаю шо це значить?

 8. Ксю 10.11.2009 пише:

  Це означає велике-величезне здивування…

 9. puzo 10.11.2009 пише:

  я зацікавилась боксом, коли побачила вперше Кличків. тепер ми з татом маємо спільне захоплення!
  Валуєв не боксер, він просто великий чолов”яга який має силу. за нього ніц не скажу.
  Клички найкращі

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*