Чому блондинок вважають тупими

блондинка

Напевно всі чули, що блондинок називають м'яко кажучи "тупими". Це переважно пішло від анекдотів. Але, анекдоти анекдотами, а люди підмахують тим білявок, чим соромлять їх. Чи насправді блондинки тупі?

Як я вже казав про них складають анекдоти, над ними сміються, про них знімають фільми. Чого тільки варте кіно "Блондинка у шоколаді", але вони класні.

Блондинки - унікальне явище, оскільки вони є одночасно як предметом обожнювання чоловіків, так і предметом насмішок. Дослідження, проведені вченими, показали, що більше 65 відсоткам чоловіків подобаються саме блондинки!

Так у чому ж їх секрет? - Невже тільки колір волосся (який, до речі, так легко змінити) надає настільки привабливе дію?! Особисто я чув, що "дівчата блондинки більш розкуті і легковажні - це ідеальний варіант, якщо є бажання весело і необтяжливо провести час".

Але чи насправді блондинки такі недалекі, як постають перед нами в анекдотах? Чи справді вони заслуговують на те, щоб бути висміяними? Точніше, чи простежується чіткий зв'язок між світлим забарвленням волосся і низьким коефіцієнтом розумового розвитку?

Ну, по-перше, якщо це справді так, то слід вивчати лише природних блондинок. А чи багато в нас таких? Наукові дані свідчать, що натуральні блондинки - це зникає з лиця землі вид. З кожним роком їх стає все менше і менше. Зате невблаганно росте число тих, хто вирішує змінити забарвлення на більш світлий.

По-друге, всі вони автоматично перетворюються на дур? Або дурки - це все-таки не блондинки, а перефарбовані у блондинок брюнетки?

Загалом, щоб розібратися в тому, звідки «ноги ростуть» у анекдотів про блондинок, треба - будете сміятися - вивчити історію.

Існують дві версії того, звідки з'являються анекдоти про блондинок:

Перша: їх довгими самотніми вечорами складають брюнетки.
Друга: їх придумують чоловіки, яким блондинки відмовили.

І та, й інша - жартівливі, хоча і не позбавлені підстав.

Лише в Америці, де жінки відрізняються деякою схильністю до фемінізму і незалежності від чоловіків, могла виникнути ідея про святкування «Дня блондинок».

Причому ідея про святкування такого екстравагантного приводу виникла в рядах юристів і адвокатів. Саме союз юристів в Америці став ініціатором проведення «Національного дня блондинок» 9 липня 2001 року. Потім ідею підхопили по всьому світу, і тепер саме 31 травня кожного року проходить під прапором «Всесвітнього дня блондинок».

Анекдот про блондинку:

Стоїть блондинка і брюнетка на зупинці автобуса. Блондинка питає: "А тобі який номер маршруту треба?". Брюнетка відповідає: "Мені №9, а тобі?". "А мені 2", - відповіла світлявка.
Тут приїжджає автобус №29 і блондинка радісно скрикує: "О! Клас! підходить для НАС двох"
.

Висновок я хочу зробити такий, що розум не залежить від кольору волосся.

Скільки зустрічав і досі знаю блондинок, то що я маю сказати, що вони тупі. Навпаки вони справляли на мене лише позитивне враження. А ці розмови - це всього навсього прикол.

P.S. Прикольне шоу йшло чи ще йде в Україні: "Хто проти блондинок". От там дійсно можна вже надивитися. 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 21 може ще щось напишете?

 1. Narcus 11.12.2009 пише:

  Можливо і так – хочу сказати що зараз побільшало ну принаймні на моїй життєвій дорозі розумних дівчат- з якими можна по розмовляти на різні теми! Тут як не крути але вже заведено в народі що блондинки-це туповаті дівчата-і вже ні чого не поміняєш!

  • Alina 17.10.2019 пише:

   Хах, “в народі кажуть”
   По перше в народі вважають, це анекдотом!
   А по друге не суди, якщо не знаєш!
   Я з легкістю можу сказати, що твоя відповідь тупа, адже це це анекдот, і в народі це вважають так само.І ти не маєш права судити когось, адже я би не сказала, що ти розумна, ти ж навіть не граматична, в тебе стільки помилок, шо то просто…
   І доречі я блондинка!)

 2. Lanagur 11.12.2009 пише:

  один гуморист казав: Какой же надо быть умной, чтоб казаться дурой! а ви шановні робіть висновки, якщо вистарчає розуму))))))))))))

 3. Архіваріус 11.12.2009 пише:

  Все всвіті міняється. З часом і ваші думки зміняться. А як по відношенню до блондинів?

 4. Маестро 11.12.2009 пише:

  Хаха блондини теж не дуже розумні)))) Я гоню насправді колір волосся немає значення, от моя сестра кілька раз фарбувалась з брюнетки на блондинку і навпаки а врезультаті, ніяких змін в інтелекті я не зустрів!

 5. Narcus 11.12.2009 пише:

  Тому що вона- не натуральна блондинка))))))

 6. bankiduki 11.12.2009 пише:

  Натуральна,не Натуральна,фарбована , не Фарбована, Блондинка – Брюнетка,Руда – Шатенка. Лиса – Підстрижена зкоса.Загалом дуреп можна зустріти у будь якому вигляді, я б не конкретизував що блондики аж такі дурні,просто бути зі світлим волоссям популярно,тому і блондинок так багато.Взагалі зустрічав декілька розумних білявок.Думаю це такий стереотип склався що якщо ти білявка – значить дурепа повна.До речі Анекдот веселий ,автору +

 7. zars 11.12.2009 пише:

  Анекдот: Блондинка на ніч на тумбочку біля ліжка завжди ставить повну (з водою) і порожню склянки: може вона захоче пити вночі, а може – не захоче.

 8. bankiduki 11.12.2009 пише:

  Блондинка кличе свого бойфренда:
  – Допоможи мені скласти мозаїку, я не знаю як почати …
  – А що це має бути???
  – На коробці був намальований гномик.
  Показує йому мозаїку, розсипану по столу. Той деякий час дивиться на стіл, на коробку і каже:
  – По-перше, нам ніколи не вдасться скласти з цього гномика, а, по-друге, я думаю, слід покласти всі кукурудзяні пластівці назад у коробку.

 9. Narcus 12.12.2009 пише:

  Та вбільшось ті це дури і не залежить від волосся!!!

 10. Notorious BIG 12.12.2009 пише:

  Ну тупі і наївні вже ті блондинки, можливо просто вони створені не для інтелектуальних ігор, а ігор на диванчику 🙂

 11. Narcus 15.12.2009 пише:

  ГГГГГГГГГГ хххххххххххх- відео піпец- довго себе стримував-після цього відео – можу з впевненістю сказати вони ТУПІЦИИИИИИИ 🙂 🙂 🙂

 12. Lenkas 24.05.2010 пише:

  відео справді ульотне!!! а от стосовно блондинки у ролику, то колір волосся це виключно вплив пергідролю! Можливо це хімія так руйнує мозок?!

 13. Архіваріус 24.05.2010 пише:

  Lenkas пише: відео справді ульотне!!! а от стосовно блондинки у ролику, то колір волосся це виключно вплив пергідролю! Можливо це хімія так руйнує мозок?!

  Хімія нічого не руйнує, як в голові нема нічого, то ніяка хімія не допоможе.

 14. Аня 31.05.2010 пише:

  Я блондинка,і мені здається, що я тупа,а іншим навпаки – занадто розумна.

 15. Аня 31.05.2010 пише:

  Правда,забула сказати , я з народження світла, тільки вже у підлітковому віці трішки потемніла і тому підкрашую волосся

 16. Аня 31.05.2010 пише:

  До речі, за моїм спостереженням, блондинки веселі дівчата, а тупими насправді є брюнетки, може не настільки тупими, як “давалками”.

 17. zars 31.05.2010 пише:

  Аня пише: До речі, за моїм спостереженням, блондинки веселі дівчата, а тупими насправді є брюнетки, може не настільки тупими, як “давалками”.

  Людовік ХІV (Сонце Франції) казав, що в житті є три прекрасних речі: війна, коні і брюнетки з голубими очима. Правда блонда Луїза де Лавальєр часів Людовіка ХІІІ теж давала жару при королівському дворі… ДІВЧАТА Я ВАС УСІХ ЛЮБЛЮ!!!

 18. фотограф 02.04.2016 пише:

  Думаю, що колір волосся ні на що не впливає. А от мій знайомий викладач сказав, що чим більші груди у студентки тим вона тупіша. До такого висновку дійшов через кілька років викладання)))

 19. Vertolit 04.04.2016 пише:

  Який професійний підхід до оцінки розумових здібностей студентів. А якщо ти хлопець як він оцінював ? ті в кого більше 25 см автоматом тупими були ?

 20. светлана 17.12.2016 пише:

  А ви не думали , що нам блондинкам обiдно ??блондинки не тупi це придумали брюнетки i шатенки через заздрiсть я можу сказать , що я не тупа блондинка вчуся в школi на 11 балiв i жодна блондинка не может бути тупою .

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*