Сніг знову у Львові

Сніг у Львові

Сніг знову у Львові і це не жарти. Чого так всі просили - збулося. Стихія знову лютує в Україні, не оминула вона і Львівщину.

На вулиці знову падає сніг і температура падає все більше і більше. Яка ситуація у Львові і що чекати у найближчі дні?

Всі добре пам'ятають, що наробив перший сніг, який випав ще 14 жовтня. Тоді стихія паралізувала все життя району. Але, згодом сніг потаяв і його довго не було.

Люди почали навіть говорити, що цієї зими снігу вже не буде. Чув навіть, що просили, щоб сніг почав падати. А як просиш, то потім як піде, що більше того снігу не захочеться.

Вже другий день на Львівщині лютує негода. Сніг падає і не думає переставати. Лише вночі на деякий час перестав падати сніг, бо понизилася температура. А так на ранок 18 жовтня і надалі йде сніг, який супроводжується сильним вітром, що спричиняє хуртовини.

Температура повітря понижується все більше і більше. Найбільш критичними днями прогнозують стануть 19-20 грудня, де очікуються сильні снігопади, хуртовини, і температура знизиться до мінус 20-22 градусів. Але, із середи 23 грудня за прогнозами синоптиків опади мають припинитися і температура буде плюсовою. Так що на Новий рік хтозна яка ще буде погода.

А зараз найбільша проблема у Львові - це проблема із дорогами. Сильний вітер спричиняє хуртовини і замітає дороги.

Цієї ночі Львів від снігу прибирала 41 одиниця техніки, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Знайома вчора каже: "Прийдеться додому іти пішки з роботи, бо транспорту обмаль і то корки на дорогах". Сьогодні ситуація не змінилася. Скажімо трамвай чи тролейбус можна чекати цілу годину, а потім ще годину, а то і більше їхати. Із маршрутними таксі не краще. Краще пішком перейтися чим їхати як оселедець.

Автомобілі їдуть зі швидкістю 2 метри за годину. Короче кажучи, бардак повний. Друг вчора їхав на авто каже: "В аварію чуть п'ять разів не попав. Водії не готові були до стихії. Зимову шину не вдягнули, от і всі проблеми. Плюс непрофесіоналізм".

Також існує велика проблема обморозити кінцівки. Ваш автор вчора вийшов на вулицю належно не вдягнувшись і чуть не наробив собі біди. Взяв якісь подерті шкарпетки і змерз, що капєц. 🙂 Ну хто ж думав, що так буде сипати і буде такий мороз.

При виявленні ознак обмороження необхідно вжити наступні заходи:

При обмороженні першого ступеню, для якого характерно почервоніння кінцівок, необхідно помістити людину у тепле приміщення. Можна проводити масаж кінцівок. Випити гарячого чаю.

Увага! Не слід зігрівати кінцівки за допомогою високої температури (на батареї опалення, гарячою чи теплою водою тощо) – перепади температури погіршують стан та наслідки при обмороженні. При необхідності звернутися до лікаря.

Висновок такий, що будьте обережні на дорогах, вдягайтеся добре і при обмежуйте Ваше пересування по вулиці. Краще сидіть вдома і пийте гарячий чай.

Будемо сподіватися, що стихія мине!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Narcus 18.12.2009 пише:

  Автор ти не чуди-а то захворієш і хто потім буде статті писати-попроси Миколая нехай принесе тобі нормальні шкарпетки-а то дожився-що в подертих ходиш -ти що в підвалі живеш-чи вікна замуровані-що не бачиш яка погода? 🙂
  Погано що йде потепління-хочеться новий рік як найкраще відсвяткувати-а от без снігу зимові свята-як не свята 🙁

  • Vorobus 18.12.2009 пише:

   Розумієш Наркус чи Нарцис ти ніфіга не розумієш!!!!
   я привик до тепла для мене зима то як для мурав’їв ставок!!! 🙂

 2. Lanagur 18.12.2009 пише:

  Та яка це стихія? Це нормально, взимку має бути сніг і мороз, подивіться на дітей, як вони зраділи тому снігу, санки, лижі, ковзани, та й мороз не сильний, ось в Сибірі знайома каже 40 градусів морозу і завірюха, діти до школи не ходять.

 3. zars 18.12.2009 пише:

  Мужики! Бережімо кінцівки в теплі! Вони нам ще пригодяться!

 4. Архіваріус 18.12.2009 пише:

  Так без кінцівок мужику у наш час сутужно.
  Жителі району, готуйте лопати, Львів у небезпеці! А для Воробуса давайте скинемося, та й купимо йому теплі шкарпетки, бо шкода бідолаху.

 5. myroslav 19.12.2009 пише:

  ну ти йопрст, знову всі неготові до зими в грудні виявились о_О ?

 6. Narcus 22.12.2009 пише:

  Так вони думали-що зима в березні почнеться, як завжди 🙂

 7. Notorious BIG 31.12.2009 пише:

  Цитую слова Воробуса “я привик до тепла для мене зима то як для мурав’їв ставок!!!”)))
  А ти спасайся як у тому анігдоті, де корова зимою “наробила кучу”, а горобчик з радісною мордою грівся у тому навозі 🙂 муахахахахах)

 8. Narcus 02.01.2010 пише:

  І тут своє погане рило моя ЦЮНЯ запхала- Воробус я перепрошую ця свиня буде наказана:) На шпондер піде 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*