Ця страшна хвороба СНІД - Блог про Львів

Ця страшна хвороба СНІД

СНІД

Вчора 1 грудня світ відзначав всесвітній день боротьби із СНІДом. Чесно кажучи я навіть того не знав. Аж раптом їхавши вечором додому почув як дві жінки розмовляли про цю тему. А тема дійсно болюча. Що саме страшно у цій ситуації – це те, що люди дуже мало знають про цю хворобу. Зараз попробуємо дізнатися що ж це така за хвороба і як із нею боротися?

СНІД – це синдром набутого імунодефіциту. Вперше про цю хворобу почули у Америці у 1983 році, тоді людина померла за 2 місяці. Сам по собі СНІД не є смертельною хворобою, але функціонування його вірусу у організмі впливає на імунну систему так, що навіть проста нежить може призвести до смерті людини. ВІЛ руйнує Т-лімфоцити, і це призводить до втрати організмом захисних реакцій, в наслідок чого активізується так звана умовно-патогенна флора організму і різко підвищується ймовірність смертельних запалювань, уражень нервової системи, розвитку онкологічних захворювань.

Зараз на нього захворіло вже дуже багато людей. За даними міністерства охорони здоров’я України на сьогодні кількість інфікованих ВІЛ / СНІД становить 340 тисяч чоловік.

З 1987 по вересень 2009 року в Україні офіційно зареєстровано 156 023 ВІЛ-інфікованих, СНІД підтверджено у 30 002 осіб, померли 17 028 хворих. До того ж тільки за вересень зареєстровано 1 652 нових випадків ВІЛ-інфекцій, 363 – СНІДу.

За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч.

Загалом у світі сорок два мільйони чоловіків, жінок і дітей інфіковані в даний час вірусом імунодефіциту людини, що викликає СНІД. Щодня заражається ще більш 6 тисяч чоловік і якщо не вживати термінових заходів, до кінця десятиріччя число інфікованих досягне 110 мільйонів.

Також читайте:   Футбол лікує від гіпертонії?

Це є страшна річ. Не має нічого гіршого ніж заразитися цією заразою від другої людини. І не треба ніякої війни.

Дуже багато суперечок ходить, що заразитися СНІДом можна по-різному. Одні кажуть, що навіть при поцілунку можна, а ще кажуть слиною. Як кажуть спеціалісти заразитися СНІДом можна лише статевим шляхом, у лоні матері якщо мати хвора і стерильними засобами.

Тому будьте дуже обережні тоді коли Ви здаєте аналізи, бо лікарі є безвідповідальні і можуть підсунути Вам заражений шприц чи лезко. Краще самому купити у аптеці засоби для здачі крові чим довіряти комусь. Їм то пофі*, а от Вам думаю ні. Так що задумайтеся.

Вакцини проти СНІДу ще не винайшли так що треба важати на себе.

Також важко виявити симптоми цієї зарази. Зразу її не видно, а потім вже може бути пізно. Загалом найпоширенішими симптомами є:

Збільшення лімфовузлів;
лихоманка, втрата 10 % ваги тіла протягом двох місяців;
слабкість;
понос;
сильний біль
.

Ви спитаєтеся як захиститися від синдрому набутого імунодефіциту. А дуже просто. Потрібно використовувати контрацептиви при статевих актах, постійно провірятися. Зараз у клініках Львова проводять аналіз на СНІД безкоштовно. Так що не полінуйтеся провіритися. Можливо, це як не вбереже ВАШЕ життя, то принаймні не зашкодить іншим.

Більше дізнатися Ви можете із відео, яке є нижче:

P.s. Скільки чув розмов, що ті люди, які мають СНІД можуть заразити других спеціально. Наприклад, це роблять у вигляді ін’єкцій на дискотеках, у людних місцях, скажімо у маршрутних таксі, коли багато людей. Так що будьте пильні.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 17 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 02.12.2009 пише:

  Шоб ця страшна загроза не спіткала, треба завжди носити з собою гумку, але як ви поняли – не жувальну 🙂

 2. Гена Букін 02.12.2009 пише:

  То є страшне краще його не мати((((

 3. bankiduki 02.12.2009 пише:

  Спасибі автору за допис. Тема дійсно проблематична і надзвичайно актуальна. В нашій державі близько 300 тис інфікованих,це майже як населення Полтави.Вчора був день вшанування, а з політиків наших навіть ніхто не звернув уваги на проблему,шляхи вирішення…це жахливо,якщо далі такими темпами буде ця хвороба розвиватися в Україні, то за декілька років кожен 10 українець буде помиратари від CНІДу.

 4. Маестро 03.12.2009 пише:

  Ніколи не відвертайтесь від друзів, як каже реклама Дружба сильніша за хворобу!!!!!

 5. Notarious BIG 03.12.2009 пише:

  кохайтеся – та не з москалями, бо кожен другий з них – пі.дарас, а це група ризику № 1, а ви входите в групу ризику ?

 6. Notoriaus BIG 03.12.2009 пише:

  “найпоширенішими симптомами є:слабкість; понос;”
  це якщо в мене з будуна срачка – то все, мені кронти, імунівдефіцит ?

 7. Notarious BIG 03.12.2009 пише:

  а те що спеціально заразити – це ще один признак бичування, зневаги до хворих, здорові бояться і ненавидять хворих поки самі такими не стануть

 8. Notorious BIG 04.12.2009 пише:

  “кохайтеся – та не з москалями, бо кожен другий з них – пі.дарас”
  а тепер крім шуток…якшо я взнаю хто такий, я тобі за ці слова можу розірвати їбальнік так, шо рідна мама не взнає і ніхто тобі не поможе, ні пацани, ні брат, ні тато, ніхто!!! якшо ти назіваєш росіян – москалями, і згодом підарасами, то ти тільки шо галімо висказався по мою родину, про багатьох моїх друзів і якщо ти дійсно сказав це на повному серйозі і готовий відповісти за свої слова, то незнаю поки як, але я тебе найду і так поламаю…

 9. Notorious BIG 04.12.2009 пише:

  якшо ти пацан, то ти маєш відповісти за свої слова!!! зможеш мені то повторити в лице в реалі? ЗМОЖЕШ ПИТАЮ А?

 10. Notorious BIG 04.12.2009 пише:

  питань нема, можна погнати на блозі, але такі слова я не попущу! я за друзів і сім’ю спрошу сповна!

 11. Admin 04.12.2009 пише:

  За виражену неадекватність, хамство і клонування ніку користувачеві Notarious BIG (він же Notariaus BIG) заборонено писати на блозі.

 12. bankiduki 04.12.2009 пише:

  Давно пора,цей дивак NotАriaus BIG якийсь неадекват

 13. Notorious BIG 04.12.2009 пише:

  ну да звісно…перед монітором більшість такі сміливі, такі блін герої, такі ділові, аж поки не настане мить, коли рученьки почнуть трястися 🙂
  впринципі я шось тоже прогнав сьогодні ( може в обід не в доброму гуморі був? ) … не треба було звертати увагу і псувати собі настрій і нерви…да і впринципі треба взяти за звичку не використовувати більше ненормативну лексику на блозі…

 14. Маестро 07.12.2009 пише:

  Добре шо загнали чудака)))

 15. Narcus 07.12.2009 пише:

  Шкода цих людей -але це життя і з цим потрібно жити!

 16. uytr 10.04.2012 пише:

  “Спида не существует.”
  Наберіть цю фразу в гуглі, і живіть собі далі спокійно.

 17. Vorobus 10.04.2012 пише:

  uytr, 😮 😮

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*