Як я їхав трамваєм

Львівський трамвай

Колись я вже згадував про нього у минулих статтях. Але, нещодавня поїздка знову змусила мене згадати про цей вид транспорту.

Пару днів назад довелось скористатися послугами такого виду транспорту як трамвай. Вражень повно, що вистачить на цілий рік.

Так вийшло, що спішив на термінову зустріч і раптом під руку попався Трамвай. Та думаю сяду, що ніколи не їхав на ньому!!! Для мене цей вид громадського транспорту вже не новина, як скажімо рейковий автобус.

Трамвай мав один вагон і був не новим, які зараз вже можна побачити на вулицях Львова, а старим як співається в однойменній пісні:

Піккардійська Терція – Старенький трамвай

Ясно, що квитка я заздалегідь не купив, тому змушений був сісти на передні двері, щоб купити заповітний кусок бумаги. Кондукторів зараз не має, тому всі купляють квитки або у водія або в кіосках.

На тій глухій вулиці кіоска не було, прийшлось купляти у водія, а там повний дурдом. 🙁

Ну мені не дивуватися, а студенти, які кожного дня їздять тим трамваєм що не можуть купити квитків на пару раз чи що? Ні, вони так не можуть, краще пхатися і чуть вагон не перевертати. Так само і старші люди. Не думайте, що я їх ображаю. Але, якого милого сідати на передні двері. Ви ж і так їдете безкоштовно?

Трамвай зачинив двері і почалося.:

«Передайте на два талони, закомпостуйте, не такі талони». Я так разів зо три зробив і кажу: «Та ну Вас …» і на наступній зупинці пересів в кінець вагона.. 🙂

Також читайте:   Коли увімкнуть опалення в громадському транспорті?

Думав, що хоч тут буде спокій. Ага, індик думав і в борщ попав. 🙂

Як на одній із зупинок як налізло людей, то я афі*л. А ще ті контролери давай харити з перевірками. О! бачу вже когось впіймали. 🙂 Трохи заспокоїлися.

Їду і думаю, коли ж то вже моя зупинка нарешті буде. Та, буде. Ще та погода. Якийсь умнік пластиліновий поставив машину посеред дороги і все нікуди трамвай не поїде. 🙁

Дуже мене здивував випадок коли якась бабка залізла у салон і відразу ж хотіла сісти. Як налетіла на молоду дівчину. Я стою і думаю ото ти бабка … Культури нуль. Де ти виросла в лісі?

Ну все, вроді через одну маю виходити. Аж тут передостання зупинка. Людей і так як мурав’їв в мурашнику, а тут ще якийсь тип із сумкою лізе, що мене туди можна засунути.

Ні, думаю вистачить, я виходжу. Ту зупинку вже пішки перейдуся, бо потім заїду фіг знає куди, бо не вилізу 🙁

Отака от історія. Добре, що хоч на гармошці не грали. А то малим ще бачив не таке.

Не спорю вид транспорту більш менш нормальний, багато вміщає людей. Ну от як приїде один вагон, час пік чи ще якісь казуси по дорозі, то … Думаю Ви здогадалися, що замість трьох крапок.

А насамкінець пропоную Вам переглянути мультик про трамвай. Це не маршрут №2, яким я їхав, а №9. Але, думаю відмінності не має. 🙂

Що скажеш, трамваї були, є і будуть.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 17 може ще щось напишете?

 1. myroslav 14.01.2010 пише:

  Старі бабки – зло. Замість культурно попросити уступити місце читають на увесь трамвай проповіді про “погану молодь”. В Росії певно ридають “прі Путінє такого нє било”.

  Передавачі грошей/квитків теж зло, але то вже нехай. Дивуюсь тільки коли вони в пустому вагоні (всі сидячі) починають передавати, ліньки пройтися?

  І ще зимно в тих трамваях, і не посидиш 🙁

 2. neon 15.01.2010 пише:

  Ви напевне зауважили, що я багато критикую. Ну така я вже людина, тому не стримаюсь і покритикую і тут. По-перше забороняли забороняли в’їзд автомобілів в центр, і ніф….чого не заборонили, а це суттєво ускладнює рух міського електротранспорту. По-друге трамвайний парк уже давно пора міняти, але не на бушні трамваї. По-третє трамваї, на моє глибоке переконання мали б курсувати тільки історичною частиною Львова, тобто до околиць центру ти добираєшся на маршрутці, а в самому центрі пересуваєшся виключно на трамваї або низями. По-четверте ну коли вже в нас буде метро. Вони кажуть що вібрація, шкодить архітектурі, – це все фігня, просто ще не наїлися при муніципальному кориті. На мою думку не треба навіть тунелів ніяких рити. Можна зробити наземне метро, навіть колія вже є прокладена. Треба тільки узгодити рух поїздів з залізницею і пускати маршрути на підзамче, пасічну, 5 парк, залізничний вокзал і в інші місця де вже є колія. Просто набридла тиснява в маршрутках. Так, вони теж потрібні, але як допоміжний транспорт. Ось здається і все сказав.

 3. bankiduki 15.01.2010 пише:

  Все просто робиться через пряму кишку.Погоджуюся з Неоном,давно було такі заходи зробити.Просто в нас керуючі мізків не мають , а по-друге ніхто не бажає цим займатися.Ось новий приклад : Повинні були забезпечити 12 шкіл відеоспостереженням,гроші виділили 800 тис – а роботу не зробили,мовляв не знайшли фірму яка цим буде займатися – нонсенс,просто не було діла нікому це робити.Ось так і живемо,метро може буде у нас після 2040 року, коли японці будуть на якихось airкарах літати чи на повітряних скейтах,а нас лише після 2025 планують розширити райони траляляля.Як то каже народна мудрість.Тося зробить…але коли!?Принаймі підняли питання,може щось тай дасть…

 4. neon 15.01.2010 пише:

  Ось ось. Але що тут говорити про Львів чи Україну. Навіть у Росії, де править залізний Путін трапився подібний до Твоєї історії інцидент. Там одна фірма, облаштовуючи систему відео спостереження, якщо не помиляюсь Москви, нагріла на цьому руку вроді на 17 млн. доларів. Вони просто аби не встановлювати камери, пустили на пульт міліції просто запис, і пів року міліціонери москви насолоджувались відбірним відео. То що говорити про нас, де президент в нас м’який як губка, прем’єр товче одну і ту саму стіну, а парламент тягне воза в різні сторони.

 5. bankiduki 15.01.2010 пише:

  Керує лайно = живемо як лайно.Сумна правда.

 6. Архіваріус 15.01.2010 пише:

  Так в трамваї їхати досить некомфортно і в основному їздять пільговики, вони нікуди не поспішають, і швидкість пересування трамваю їх задовільняє в повній мірі.
  А метро у Львові це з розділу фантастики. Відносно керування погоджуюся з bankiduki, он і Янукович по-українськи почав говорити. Але що маємо, то маємо, навіть глисти. Від правди не втечеш.

 7. Notorious BIG 15.01.2010 пише:

  Я в той дурдом не лізу…ліпше на маршрутках, а на крайняк таксі взяти…алкоголіки перегаром дишуть, старі бабульки від яких тхне ліками пердять через кожних 5 хвилин 🙁 Я мав на увазі такий комфорт 🙂

 8. mae5tro 16.01.2010 пише:

  Я катаюсь трамваєм з роботи в 10-ій вечора, так шо з комфортом і без пробок)))

 9. Narcus 18.01.2010 пише:

  Начной трамвайчік 🙂

 10. Adriana 22.01.2010 пише:

  поїздка трамваєм нічним Львовом – це так романтично 😉

 11. Архіваріус 22.01.2010 пише:

  Ноторіусе, гляди уже кицьки на трамваях вночі починають гуляти. Не упускай моменту!

 12. Мар"яна 18.03.2010 пише:

  Трамваї у Львові – це дуже романтично!!!
  так, це ніби добре, але якщо врахувати всі нюанси, то краще їхати маршруткою, а ще краще йти пішки (якщо недалеко) )) трамваї – невелика економія грошей, але немала трата часу і нервів …

 13. zars 18.03.2010 пише:

  А ліпше в лімузині з мигалкою і секретаркою!

 14. zars 18.03.2010 пише:

  І пофіг, що лімузин чужий і секретарка не твоя!

 15. Lanagur 18.03.2010 пише:

  zars пише: І пофіг, що лімузин чужий і секретарка не твоя!

  ага, і пофіг шо машина міліцейська і секретарша в синій формі))))))

 16. Stakeholder 18.03.2010 пише:

  Oцe рoздули тeму) нaвiть дo мeтрo дoйшли)), пoпeршe, мeтрo – цe фaнтaстикa, пo другe, вoнo тут нe пoтрiбнe), з тaкoю трaнспoртнoю iнфрaструктурoю яку ми мaємo нa дaний мoмeнт, будувaти мeтрo цe тe ж сaмe щo будувaти xмaрoчoс нa xутoрi). Я вжe рaз писaв “дисeртaцiю” нa цю тeму нa oднoму фoрумi,дe тeж гoвoрили прo мeтрo, якщo кoрoткo, тo кoли у нaс будуть нoрмaльнi дoрoги, нoрмaльнi aвтoбуси, трoлeйбуси i трaмвaї, нoрмaльнi зупинки, нoрмaльнo сплaнoвaнi мaршрути, нixтo нi прo якe мeтрo у Львoвi нaвiть нe зaдумaється. Koли всe цe будe рeaлiзoвaнo, тo з цeнтрa взaгaлi нe тe щo трaмвaї, a вeсь грoмaдський трaнспoрт трeбa зaбрaти, i ствoрити xoчaб oдин кiльцeвий мaршрут який будe oxoплювaти сaмi вaжливi цeнтрaльнi вулицi, i курсувaти пo ньoму мoгли б мaлoмiсткi eлeктричнi aвтoбуси.

 17. zars 18.03.2010 пише:

  Lanagur пише:
  ага, і пофіг шо машина міліцейська і секретарша в синій формі))))))

  О-о!!! Тьола в формі, з кайданками, у чобітках зі шкіри,,, Єс-єс-єс!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*