Футзал Кубок України: Енергія 3-4 Тайм (відео) - Блог про Львів

Футзал Кубок України: Енергія 3-4 Тайм (відео)

Кубок України із футзалу

Львівський Тайм у рамках розіграшу Кубка України який цими днями проходить у Харкові у палаці спорту імені Георгія Кірпи в принциповому дербі обіграв земляків із Енергії із рахунком 4-3 і вийшов до півфіналу турніру.

Великий футзал заполонив Харків із 18 по 21 лютого. Саме тут проходить фінал восьми розіграшу Кубка України. Кожних дві години глядачі можуть бачити нову гру. До цього великого міста з’їхалися 8 команд, які і визначать переможця.

Кубок є кубок. У цьому турнірі можна сподіватися на все, що і довів матч, який передував Нашому. Скажу тільки, що в запеклій боротьбі доволі несподівано луганський ЛТК переграв більш іменитіший івано-франківський Ураган. Основний час закінчився із рахунком 5-5, а по пенальті були сильнішими хлопці із Сходу.

Відразу ж після них на майданчик вийшли з’ясовувати стосунки львівські команди Тайм і Енергія. Шкода, що не було трансляції на телебачення. Матч можна було побачити у мережі інтернет і то трансляція була якась не дуже. Та фіг з ним з тим нетом.

Цього матчу очікували із нетерпінням. У згадці ще матч першого кола, коли Енергія володіючи повною перевагою впродовж матчу у підсумку програла чемпіону із мінімальним рахунком. Було ясно, що цього дня буде жарко.

Перед матчем у Тайму були здорові всі, а у Енергії не було дискваліфікованого Іванова.

Матч розпочався як кажуть із місця в кар’єр. Буквально одна із перших атак Тайму закінчилася голом.

На 2 хвилині хорошу комбінацію партнерів на дальній штанзі замкнув Денис Овсянников:

Та не встигли вві зрозуміти, що сталося як Овсянников із героя попереднього епізоду став антигероєм наступного.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. ПАОК 0:2 Металіст (відео)

Та ж 2 хвилина простріл із флангу і Денис зрізає м’яч у власні ворота:

Після цього гра трішки заспокоїлася. Були удари по воротах із боку обидвох команд та цілі вони не досягали.

Тільки на 10 хвилині cхожа до першого гола комбінація таймів і Валерій Легчанов хорошим ударом завершує комбінацію – 1-2:

Гра пішла на зустрічних курсах. Забити могли як одні так і інші, та гол виник із нічого.

20 хвилина матчу – Романов обікрав захисника і вийшов сам на сам із Лисенком (голкіпером Тайму) і якраз із сиреною на перерив зрівняв рахунок.

Перший тайм так і закінчився із рахунком 2-2.

Початок другого тайму як і перша половина зустрічі проходила у силовій боротьбі. Ніхто не хотів програвати. Та все йшло до гола. От скажімо якби Федюк (Енергія) на 26 хвилині із вбивчої позиції забив гол, то не знати яки було далі.

А так, 32 хвилина Кондратюк і 37 хвилина Овсянников роблять рахунок 4-3 на користь Тайму.

Звісно ж Енергія кинула в бій 5-ого польового гравця, але забити зуміла лише раз.

На останніх секундах курйозний гол забив Ільницький: Тайм випустив також собі 5-ого польового і получив гол.

40 хвилина – Як Легчанов не зупинив м’яч, який летів у порожні ворота мабуть відомо тільки йому.

Мить і фінальна сирена. Із рахунком 4-3 перемагає Тайм і виходить у півфінал.

Суперник львів’ян визначиться трішки пізніше, коли зіграють всі команди.

Добавлю лише, що півфінальні матчі відбудуться 19 лютого, а фінал у неділю – 21.