Ліга Європи: Фулхем 2:1Шахтар (Відео)

Ліга Європи

Донецький Шахтар у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи на виїзді зустрічався із лондонським Фулхемом.

Підсумок для українських вболівальників не надто втішний. Поразка із рахунком 1-2.

Великий футбол потроху повертається і до України. У вівторок і середу європейська еліта вже відіграла перші матчі Ліги чемпіонів, а у четвер Наш єдиний представник у єврокубках донецький Шахтар зіграв перший тайм двобою із Фулхемом.

Тренування є тренуваннями, а грати потрібно. Якщо чемпіонат Англії у розпалі, то Наша прем’єр-ліга відновиться аж за тиждень.

У зв’язку із поганими погодними умовами гірники додому не вступали, а прямо із зборів вирушили до столиці Англії – міста Лондона. Вони мали можливість навіть поспостерігати за грою свого суперника у чемпіонаті Англії.

Та вистачить прелюдії, переходжу безпосередньо до самого матчу.

Стартовий склад Шахтаря не здивував, ну принаймні всі хто грав у кінці 2009 року, вийшов і зараз. Хіба що Кобіна не було навіть у запасі. Поява новачка Кости прогнозувалася, але тренер донеччан не ризикнув випустити його у стартовому складі. Вийшов він згодом на заміну.

Щодо Фулхема, то у них вийшла вся основа і на відміну від скажімо минулорічного суперника Тотенхема видно було, що команда із Лондона старається, хоче пройти далі. Та і стадіон був заповнений.

Перший матч можна розділити на 4 частини:

1 – гол Фулхема і до середини першого тайму повністю перевага господарів.

Матч для Наших земляків розпочався холодним душем. Вже на 1 хвилині Замора у складі господарів після навісної передачі міг вивести Фулхем уперед, але П’ятов виручив.

Також читайте:   Євро-2023 серед жінок. Попередній раунд. Результати матчів третього ігрового дня

Та на 3 хвилині чи то його помилка чи захисників, але доволі простий удар Гера у ближній кут і рахунок відкритий. Подумалося о на маєш. Шахтар виглядав безпорадним.

2 – із середини першого тайму Шахтар перехопив ініціативу і володів до кінця першого тайму.

32 хвилина – захисники господарів помилилися під час створення офсайду і Адріано вийшовши сам-на-сам обіграв воротаря Шварцера і закотив м’яч у пусті ворота (1-1).

Перший тайм так і завершився.

3 – повний провал у другому таймі.

Другий тайм команда Луческу провалила. Чи то господарі не давали грати, чи гірники підсили та Фулхем дивився краще. Моментів багато не було. Вони вижали із мінімум максимум.

66 хвилина – чудовий удар Замори і рахунок став 2-1 на користь господарів поля.

4 – останні хвилин 15 матчу.

Наприкінці матчу Шахтар активізувався і міг врятуватися. Донеччани забігали. Найреальніший момент був у Фернандіньо на 91 хвилині та із ударом бразильця справився воротар лондонців.

Мить і фінальний свисток. 2-1 перемога на жаль не на Нашу користь.

Повністю забиті голи Ви можете переглянути у наступному відео:

Після матчу хіба виникає більше запитань чим відповідей. 2-1 рахунок доволі прийнятний, але тепер потрібно вдома будь-що забивати і виходити до наступного раунду Ліги Європи.

Додам лише, що повторна гра між цими суперниками відбудеться 25 лютого у Донецьку.

У публікації використано фото з сайту liga.net.