Mazda 6 нового покоління

Mazda 6

Останнім часом у японців стало з'являтися щораз більше автоновинок. Чим би це пояснити, я навіть не знаю, може менталітет у них такий, а може криза їх нормально не зачепила. Так ось, однією з таких новинок є Mazda 6.

Mazda 6 - передньопривідний п'ятимісний седан класу D. У порівнянні з попереднім поколінням модель 2010 року отримала трохи різкіші риси, схожі до Mazda RX8 та деяку важкість від Mazda Speed 3. Що стосується інтер'єру - то тут все на найвищому рівні: ніяких надмірностей, в міру хрому та блиску, лише необхідні водію опції.

Mazda 6

Покупцям будуть доступні автомобілі з бензиновим двигуном об'ємом 1,8, 2,5 та 3,7 літрів, а також з дизельним двигуном об'ємом 2,2 літра у варіантах з автоматичною та механічною коробкою передач. Потужність автомобіля при цьому складе від 129 до 80 кінських сил у залежності від комплектації.

Mazda 6

Подивитись Mazda 6 в русі можна на наступному відео:

В цілому, машинка виглядає дуже і дуже непогано. Як кажуть, можна їздити 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 16 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 09.02.2010 пише:

  Від такого точила я б не відмовився. Але щоб придбати таку цяцьку бракує трохи зелені.

 2. zars 09.02.2010 пише:

  На АвтоЗАЗі модифікували “Таврію-NOVA”. Інженери стверджують, що в неї не буде “ніяких надмірностей, в міру хрому та блиску, лише необхідні водію опції.” “В цілому, машинка виглядає дуже і дуже непогано. Як кажуть, можна їздити”.

 3. Архіваріус 09.02.2010 пише:

  На фірі також можна їздити. Не думаю щоб з хромом та блиском можна було комфортно їздити. Та й п’є бензину вона напевно як кінь.

 4. neon 09.02.2010 пише:

  Jorgen будь-ласка не ображайся, але твоя стаття нагадує мені програму автомобільну, яка йшла по 12 каналі(вроді автомундіаль). Так от: ніби говорять про конкретний автомобіль, а толком ну нічого не скажуть, навіть най-най важливіших характеристик автомобіля. Рівняйся краще на Парк Автомобільного Періоду та на Ігоря Моляра як на взірця автомобільної журналістики.

 5. Notorious BIG 09.02.2010 пише:

  Я б хотів колись проїхатись на старому такому пердливому тракторі, вдіти солом’яну шляпу, закурити файник такий косячок, а потім розігнатись і давити нафіХ сусідську скотину: курок, гусів, кнурів 🙂 Ахахахахаха 🙂 Шкода, що в мене нема села 🙂

 6. Jorgen 09.02.2010 пише:

  neon пише: Jorgen будь-ласка не ображайся, але твоя стаття нагадує мені програму автомобільну, яка йшла по 12 каналі(вроді автомундіаль). Так от: ніби говорять про конкретний автомобіль, а толком ну нічого не скажуть, навіть най-най важливіших характеристик автомобіля. Рівняйся краще на Парк Автомобільного Періоду та на Ігоря Моляра як на взірця автомобільної журналістики.

  Проїдуся на ній і допишу, але то вже коли вона появиться в українських автосалонах

 7. Архіваріус 09.02.2010 пише:

  От як раз на ЗАЗі любої моделі можна прокататися, а за курми та гусями далеко їхати не треба. Виїзжай зі Львова в керунку на Стрий, зразу село Солонка буде, там можеш пару курок дальванути, але й прихватити по черепу можеш. Щасливого полювання. Уха-ха-ха-ха-ха.

 8. старий пес 09.02.2010 пише:

  А ми на фірі файно си самогонки потєгнемо та ше й поспіваємо! Ні прав ні ніц не треба мати. Пішла вна до дупи та мазда, би ї втєло!

 9. Архіваріус 09.02.2010 пише:

  старий пес пише: А ми на фірі файно си самогонки потєгнемо та ше й поспіваємо! Ні прав ні ніц не треба мати. Пішла вна до дупи та мазда, би ї втєло!

  Нє, тра мати кусень сала та трохи махорки. А до дупи може йти, насер її матер.

 10. Notorious BIG 09.02.2010 пише:

  Архіваріус пише: От як раз на ЗАЗі любої моделі можна прокататися, а за курми та гусями далеко їхати не треба. Виїзжай зі Львова в керунку на Стрий, зразу село Солонка буде, там можеш пару курок дальванути, але й прихватити по черепу можеш. Щасливого полювання. Уха-ха-ха-ха-ха.

  Там мені навіть пістоль не поможе 🙂 Стрільну пару разім угору, а прибіжить цілий натовп і з криками “усіх не перестреляє, бєй пацани” почне у мені вилами робити дирки 🙂 а хтось зовсім вирве бардюр та мозги винесе нафіг 🙂

 11. Архіваріус 09.02.2010 пише:

  Ну та їдь троха далі, так як до Трускавцє. Там по дорозі село є – Пуцієвиці називається, може тамка підфартить. Гусакє по хіднику ходять, а вуйкє погнали до Трускавцє єйці продавати.

 12. Narcus 11.02.2010 пише:

  Непогане авто!!! Особливо ЧОРНЕ 🙂

 13. Notorious BIG 11.02.2010 пише:

  Narcus, Я бачу Наркусе тобі подобається все чорне 🙂 А як тобі задній прохід Барака Обами :)?
  Може тобі презентувати таке чорне авто? але воно іде в комплекті із чорною мобілкою, чорноволосою мулаткою, чорним смокінгом, але білими тапочками 🙂

 14. Narcus 12.02.2010 пише:

  Люблю подарунки-дякую мій любий друже якось обійдусь 😉

 15. Архіваріус 12.02.2010 пише:

  Narcus пише: Люблю подарунки-дякую мій любий друже якось обійдусь

  Та бери, Наркусе, не встидайся. 🙂

 16. Notorious BIG 13.02.2010 пише:

  Narcus пише: Люблю подарунки-дякую мій любий друже якось обійдусь

  Користуйся халявою, поки татко добрий 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*