Обережно, Бурульки!!!

Бурульки

Ох ця зима! Цьогоріч вона прийшла до Нас як ніколи сувора. То замітає міста, то відлиха, знов замітає і так протягом усієї зими.

А скільки проблем із снігом. На дорогах довжелезні корки. Якийсь автомобіль забуксує і все, утворюється така корка, що виїхати неможливо. А ще специфіка Львова, що вулиці вузькі особливо у центральній частині міста, то їхати можна цілий день. Я вже не говорю про такий транспорт як трамваї чи тролейбуси.

Та із приходом потепління приходить інша проблема, а саме небезпека падіння бурульок.

Бурульки – це льодяний покрив, який звисає із дахів будинків.

Минуло свято Стрітення Господнє, а по прикметі якщо вірити, коли у цей день на дахах великі бурульки – буде дощове літо.

Та Нам від того не легше. Хтозна яке то літо буде чи тепле чи ні. Он вже говорили, що зими цього року не буде, а вона як бачите як здуріла. Пару днів тому циклон знову захопив Україну. Засипало замело, що світа Божого не видно. Автомобілі, які курсують по дорогах ледве їдуть.

Та щось я відволікся від теми.

Кілька днів тому було незначне потепління. Температура сягала від -1 до +1. Сніг почав трішки таяти і як наслідок почало текти із дахів. Потім раз і вночі вдарив мороз. Зранку встаєш досить снігу по вуха, а тут ще бурульки (в народі на них кажуть сосульки).

Виходиш на вулицю і починається. Двірники понасипають солі на тротуари, що як все пороз’їдає, то навіть вставати у то не хочеться. Це ж потім усе піде до хати. Ясно, що люди обходять снігові кучугури і там де слякоть або повно солі. Та двірників також варто зрозуміти, це їхня робота.

Переважно добре іти попід доми, а там нова небезпека – небезпека падіння бурульок.

Їх збиванням повинні займатися місцеві ЖЕКИ. Є сумлінні працівники, а є і не дуже, плюс нестача техніки. Якщо бурульки дуже високо, то потрібно викликати вишку, а це купа часу. Та якби вони не старалися все рівно бурульки є. Зб’єш, а на ранок нові можуть вирости.

Тому із ними не варто жартувати. Мол, та фігня нічого не станеться. Погода річ примхлива. Сьогодні мороз, а через кілька годин може бути тепло. А тут небезпека падінь стає ще більш ймовірною.

А ще по прогнозам синоптиків у найближчі дні має бути плюсова температура, тому будьте максимально обережні. Не говоріть із кимось по вулиці, а слідкуйте за бурульками чи навіть снігом. Він також падає із дахів.

Можна із дому вийти, а опинитися у травмпункті із травмами у найкращому випадку, а за найгірші випадки я говорити не буду.

Чекати залишилося недовго – може швидко зима мине і не буде ніяких опасінь типу падіння снігу і бурульок.

А насамкінець пропоную подивитися відео, де розказується про вже славнозвісні бурульки:

Будьте обережні!!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Lanagur 16.02.2010 пише:

  Та наші люди до всього пристосуються, в масках ми вже ходили, чого ж не походити в касках? Воробус, ти себе бережи, вдівай вже сьогодні каску!

 2. Gena Bukin 16.02.2010 пише:

  Так!!!! бурульки дійсно небезпечні!!! Я сам збиваю вдома бурульки а т опоки ЖЕК прийде збивати то вже може когось прибити!!!

 3. Gena Bukin 16.02.2010 пише:

  Lanagur пише: Та наші люди до всього пристосуються, в масках ми вже ходили, чого ж не походити в касках? Воробус, ти себе бережи, вдівай вже сьогодні каску!

  Маєш каски???? продай оптом!!!! Піду буду калимити.

 4. Vorobus 16.02.2010 пише:

  Lanagur пише: Воробус, ти себе бережи, вдівай вже сьогодні каску!

  Дякую за піклування я ще вчора вдягнув!!!!!!

 5. Архіваріус 16.02.2010 пише:

  Так бурульки дуже небезпечна штука,як шандарахне по голові то ніякий шолом не захистить. Видать нашого Ноторіса та neona влупило по самісінькій головешці, бо ні на форумі, ні на блозі їх не чути. Треба навести довідки в лікарнях. Можливо потребують допомоги. 🙂

 6. Lanagur 16.02.2010 пише:

  Воробус застерігає “Не говоріть із кимось по вулиці, а слідкуйте за бурульками чи навіть снігом.” – ходіть купками, один дивиться на дахи, другий під ноги, третій слідкує за дорогою, четвертий уважно слідкує за кирпичами, стінами, вікнами(вони також падають), пятий відганяє хуліганів і слідкує за злодіями, (шоб не обікрали). Як тяжко жити(((((((( Може Ноторіус і неон просто бояться виходити на зв’язок, бо Воробус лякав тут шахраями в Інеті?

 7. Shati 17.02.2010 пише:

  Мені один добрий знайомий казав, що має фашистський шлємак – це прикольніше, ніж шахтарська каска.
  P.S. А на бурульки можете подивитись на сайті yaryna.net

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*