Прогноз другого туру виборів

Ставки зроблені!!!

Що ж, епопея із виборами закінчується. Агітації з боку кандидатів вже не буде, ну хіба як що буде третій тур. Залишається піти проголосувати і чекати хто ж стане новим президентом Нашої держави.

7 лютого із 8.00 до 20.00 можна піти проголосувати. Запрошення Вам мабуть вже прислали або принесли. Та як що не має, то можна і так головне мати при собі паспорт, що засвідчує, що Ви є Ви.

Напевно це вже не буде новиною, що кандидатів є двоє: діючий прем’єр Юлія Тимошенко і голова партії регіонів Віктор Янукович. Ще є пункт проти всіх, але навряд чи він набере більшість голосів.

Ваш автор сьогодні стане таким собі другим Нострадамусом і попробує спрогнозувати що чекати від другого туру виборів і хто ж все-таки стане новим головою Нашої держави – України?

Нагадаємо що у першому турі виборів переміг Віктор Янукович .Він набрав 35,32 % голосів. Його конкурент Юлія Тимошенко – 25,05 %.

На черзі другий тур. Що від нього очікувати?

Прогнози я розділив на кілька пунктів:

Хто переможе?

Як свідчать опитування у другому турі з незначним опитуванням перемагає Віктор Федорович. Тимошенко відстає на трішки. За те, наприклад, астролог Глоба прогнозує перемогу Тимошенко. Але, це ще нічого не означає. Опитування опитуваннями та все вирішать самі вибори. Люди ж говорять одну думку, а можуть її поміняти.

Також на результати виборів вплине такий чинник як електорат других колишніх кандидатів у президенти. Головними є Тигипко і Яценюк. З рахунків не слід скидати і Ющенка із Литвином. І що з того, що вони заявили своїм прихильникам за кого треба голосувати. Це ще нічого не означає. Люди можуть проголосувати будь за кого. Тут однакові шанси як у Юлії Володимирівни так і у Віктора Федоровича.

Також читайте:   Десяточка «Свободи»

Прогнози тут річ невдячна.

Чи будуть нові революції?

Он недавно, буквально вчора дивися телевізор, то у Києві прихильники обидвох кандидатів вже розклали намети.

Думаю що ні. Революції не буде. Ймовірність є, але такого масштабного майдану як був у 2004 році думаю не буде ще довго. Люди просто зневірилися. Мерзли на майдані днями, а що получили в підсумку?

Чи будуть судові спори?

Думаю, що будуть та вони нічого не дадуть. Закон прийняли такий недавно, що зрив виборів не можливий практично. Ви скажете фальсифікації. Тут я скажу що відповідь на це питання риторична. Вони були, є і будуть і не тільки у політиці.

Чи буде явка виборців більше 50% ?

Та тут без варіантів – ясно що буде. А то ще одних передвиборчих перегонів Наш народ вже не хоче.

Нагадаю, що явка виборців у першому турі склала 66,76 відсотків, а це – 24 588 268 людей. Цього разу прогнозують буде така ж кількість, а може і більша.

Як казав не знаю хто: «Поживемо – побачимо як воно буде насправді». 🙂

А насамкінець пропоную подивитися прикольне відео під назвою “Не забудь паспорт”:

У публікації використано фото з сайту podrobnosti.ua .

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 06.02.2010 пише:

  Воно б революція здалась би, так як колись у Франціїї, з гільйотиною. А у нас вийшло так як завжди – найгірше. Виграли ті, що ближче до корита були.
  А їх би на гільйотину – і був би порядок.

 2. De_Funker 06.02.2010 пише:

  “Голосувати за менш поганого – означає голосувати за поганого”
  І.Франко

 3. De_Funker 06.02.2010 пише:

  Най обідніше те, що проголосувавши “проти всіх” – немає жодної ваги ! =(

 4. Notorious BIG 06.02.2010 пише:

  Відео канешно дибілізм якого ще світ не бачив?
  Горобець у свому репертуарі 🙂 я знаю, що він кайфує від такого відстою 🙂

 5. Архіваріус 06.02.2010 пише:

  Notorious BIG пише: Відео канешно дибілізм якого ще світ не бачив?
  Горобець у свому репертуарі я знаю, що він кайфує від такого відстою

  Ви часом з ним разом “травичку” не покурююте?

 6. Notorious BIG 06.02.2010 пише:

  неа) Горобчик в нас чемний, тільки пшоно дзьобає 🙂

 7. zars 06.02.2010 пише:

  Нам потрібно Піночета! Це був серйозний політик, який підняв економіку Чілі, знищив лівих, відродив національний патріотизм, збудував сильну армію, послав на х… америкканців. Країна реально піднялася. Не вміємо ми “чужого научатися”.

 8. yAnTar 07.02.2010 пише:

  Якщо б додати ще один пункт – “розстріляти обох” – думаю за цей пункт проголосувало би найбільше людей, а так приходиться голосувати проти одного з кандидатів, а не за.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*