Теніс: Кубок Конфедерацій Україна 1-4 Італія

Теніс

6-7 лютого спортивна Україна жила великим тенісом, а саме у Харкові у місцевому палаці спорту Локомотив проходи матч першої світової групи. Жіноча збірна України зустрічалася із збірною Італії.

Як це не прикро констатувати, але Наші дівчата поступилися більш іменитим суперницям із рахунком 1-4.

Перед оглядом поєдинку скажу пару слів про наших суперниць. Збірна Італії займає перше місце у світовому рейтингу. Це вже щось говорить. Вони на даний момент є діючими володарями Кубку Конфедерацій.

Та це не привід програвати їм. Може я покажуся надто наївним та по матчах, які я бачив сьогодні, італійок можна було наказувати і це не перебільшення. Що сказати – досвід дався взнаки. Наші дівчата вигравали по ходу матчу і не знаю чому, але таке враження, що самі не вірили у перемогу. Напевно діло все-таки у психології.

Сам матч проходив у два дні.

У перший день спочатку на корт вийшла наша перша ракетка Олена Бондаренко. Протистояла їй друга ракетка Італії у цьому матчі – Франческа Скявоне. Українка на радість прихильників тенісу Нашої держави доволі впевнено взяла гору із рахунком 2-0 (6-1; 6-4). Почин було зроблено. Треба було тільки його розвивати.

Після цього на корт вийшли перша ракетка Італії Пенеттта і сестра Олени – Катерина. Тут як кажуть боротьби не вийшло. У деяких моментах Катя просто нервувала. Вигравала 40-0 і програвала гейм. Ну де ж таке робити?

Перший день так і завершився із рахунком 1-1.

Другий ігровий день відкривав поєдинок двох топових тенісисток обох країн Пенетти і Олени Бондаренко. Вашому автору довелося вже спостерігати за цими поєдинками.

Також читайте:   Теніс. Вімблдон-2016. Визначилися півфіналісти у чоловіків

Українка показала доволі пристойний теніс у цьому поєдинку та не знаю чого не вистачило їй у цьому поєдинку. Все йшло добре. Олена взяла подачу суперниці і ведучи у рахунку 5-4 подавала на сет і практично з нічого почала помилятися і як підсумок програла сет 7-5.

Другий сет – це взагалі гойдалки. Італійка брала подачі Олени, а українка у свою чергу суперниці. Все дійшло до тайб-рейку. І нерви знову не витримали у Олени 7-3.

Фрагменти цього поєдинку Ви можете переглянути нижче:

Як наслідок 2-0 і італійці повели у матчі 2-1.

Сподівалися ми, що Катя у матчі із другою ракеткою італійців вирівняє становище, та …. не сталося. А так все добре починалося. Перший сет Наша співвітчизниця просто зім’яла Скявоне 6-1. Я вже навіть задумався над матчем парних складів. Вже почав обдумувати всі за і проти. І знову щось стається з нашою спортсменкою і вона без бою спочатку віддала спочатку сет а потім і матч.

Рахунок став 3-1 і все стало ясно. Італія крокує далі.

Що не кажіть відпустили ми їх. 🙁

Потім ще була парна зустріч. Українки виставили пару Коритцева-Кутузова, італійки Ерані-Вінчі. На жаль, на жаль, на жаль. У матчі, що нічого не вирішував Українки також поступилися 2-0 (1-6; 3-6).

Загальний підсумок зустрічі 4-1 на користь Збірної Італії.

P.s. Дуже сподобалося, що організатори не робили високих цін на квитки. Вони коштували від 5 до 20 гривень. Як наслідок квитки були розкуплені ще заздалегідь.

У публікації використано фото з сайту turnir.com.ua

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 08.02.2010 пише:

  Фу блін трупи галімі!
  Це їм не паражняки ганяти!
  За царських часів на кол би за таку ганебну поразку посадили 🙂

 2. Кит 08.02.2010 пише:

  Какой замечательный пост в этот раз 🙂

 3. старий пес 09.02.2010 пише:

  Най би ліпше йшли в поле поорати, альбо гноївку по оборі пометати, бо то шляки трафлєют!

 4. Narcus 11.02.2010 пише:

  Допобачення качечки 🙂

 5. bankiduki 11.02.2010 пише:

  До побачення… Кубок Федерації…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*