В Контакте запустив аську

В Контакте

Чергові нововведення з’явилися на сайті В Контакте. Вони як і сайт Однокласники запустили таку фішку щось типу аськи. Ну принаймні воно більше схоже до неї.

Що це за нововведення і як ним користуватися?

Буквально кілька днів назад люди, що користуються цим соціальним сайтом помітили у меню на своїй сторінці, що з’явився якийсь новий пункт меню. Він має назву миттєві повідомлення.

Повідомлення

Напевно всі і я звичайно відразу не зрозуміли у чому річ. Та і до старого способу переписування привикли мабуть всі.

Хоч і замахує кожного разу обновляти сторінку, але нічого якось привикли. А тут нововведення.

Виявляється нововведення – це розробники сайту поступово вводять новий сервіс. Поки що він працює у тестовому режимі. Таким чином вони перевіряють справність цієї функції і удосконалюють її.

Зараз цей сервіс працює лише на самому сайті, хоча не виключено, що згодом звичайна аська інтегрує із сайтом В Контакте.

Напевно Ви чули, що аську продають. Так от, у планах популярного сайту купити аську. Чи вийде їм це зробити – побачимо. Ціна трішки кусається. За чутками вона приблизно – 200–300 млн доларів.

Перейдемо до самого сервісу.

Отже, щоб не обновляти кожного разу сторінку потрібно нажати мишкою на миттєві повідомлення. Відразу ж з’являється нове вікно. Воно нагадує звичайну аську чи скажімо чат.

Зверху в алфавітному порядку в стовпчик спочатку ідуть друзі, які є зараз на сайті. В народі по крутому кажуть – онлайн. Що цікаво, всі в алфавітному порядку. А під ними всі решта друзів. Та погано те, що показує лише 100 друзів. Може з часом розробники щось придумають.

Також читайте:   Ці загадкові знайомства через Інтернет

Коли ти написав повідомлення людині, то поруч в рядок з’являються люди з якими ти ведеш розмову. Коли приходить повідомлення ти відкриваєш чат із цією людиною і пишеш їй.

Що прикольно, коли згорнеш контакт, то прихід нового повідомлення можна почути звуковим сигналом. Він якийсь смішний, але хоть щось. 🙂

Як повідомили В Контакте введення нового сервісу поступове. У когось цей сервіс є, у когось немає. Так званий тестовий режим.

Сам сервіс мені нагадує повідомлення в Однокласниках. Але, в Однокласниках трішки по-іншому. Cуть та ж сама. Не чекати довго, коли повідомлення почне мигати, а відразу ж бачити хто тобі написав.

Будемо сподіватися, що розробники сайту і надалі будуть придумувати якісь нові речі і поступово будуть удосконалювати старі. Та тільки без фанатизму. А то на інших сайтах щось як попридумують, то аж неохота на них заходити.

P.S. Старі методи переписки погодьтеся як і самі сервіси міняти не потрібно. Вони мають бути поруч із старими.

У публікації використано зображення із сайту studportal.com.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Notorious BIG 05.02.2010 пише:

  нормальна фігня, а то іноді так харило та нудна процедура стандартного контактного месаджування)

 2. bankiduki 05.02.2010 пише:

  В Контакте запустив аську,
  Я ж промовив – “Заськи!”
  Краще юзать софт без межі,
  Ніж, бути рабом Вкотакте-мережі.

 3. старий пес 09.02.2010 пише:

  А цьотка Галька в вуйка Йвана мотиков по плечах перевалила, бо той навалений додому прийшов. Теперка вони вконтактє, най го вдре!

 4. Архіваріус 10.02.2010 пише:

  Дуже гарний контакт у вуйка Йвана з цьотков вийшов, почастіше би ті контакти в новій версії відбувалися.

 5. Mary 01.07.2010 пише:

  Воно то прикольно але у мене не грузиться..В знайомої все без проблем а в мене не хоче заходити на ту сторінку..((

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*