Автомати поповнення рахунку

Автомати поповнення рахунку

Все більше і більше людей користуються мобільними телефонами. Ну не знаю, телефони вже напевно мають усі. Навіть діти, які вже ідуть до школи всі з мобільними, щоб завжди бути на зв’язку чи просто «пошпіляти» ігри на ньому?

Та сьогодні моя розповідь піде про таку річ як поповнення рахунку, а саме автомати, що це роблять.

Як минають роки, так і технології розвиваються. Хіба ще пару років назад Ви могли подумати собі, що рахунок поповняти можна буде через якийсь ящик? Та думаю, що ні. Ви навіть не могли собі уявити, що люди стануть таким мобільними. 🙂

Колись поповняти рахунки можна було лише через спеціальні картки поповнення або шляхом пересилання від одного абонента до іншого. Ви напевно замічали ідучи по вулицях, що стоять люди, на них висить табличка і вони при умові вказання Вами номеру поповнювали Ваш рахунок. Звісно, що додаткову плату вони давали. Та то фігня.

Який бізнесмен буде працювати без вигоди?

А з тими пересиланнями також проблеми. Введіть номер, код підтвердження, не так ввів, комісія. Не всі це зможуть зробити.

А з картками вроді просто. Пішов, купив, стер захисний код і вперед. Та якби ж то.

Магазини, де продавали карточки по нормальній ціні позачиняли, а в будках потрібно викладати за карточку на гривню або дві більше. Націнка. Вигода. Нічого з цим не зробиш.

Аж тут з’явилися вони – автомати поповнення рахунку. Тут можна писати цілу казку або знімати фільм. Появилися автомати відносно недавно і відразу ж стали популярними.

А ще власники поставили їх у місцях де людно. Найпопулярніше це у супермаркетах, де за день переходить багато людей. Що цікавого було спочатку, те, що комісії на поповнення рахунку не було. Ви спокійно могли поповнити свій баланс на гривню, на п’ять, сто, скільки хочете.

Ну і людей стояло біля тих автоматів. Переважно це була молодь, бо старші люди на цьому не розумілися. Отак ідеш біля магазину, де стоїть автомат – багато людей. Ага, все ясно. Автомат працює. Якщо нікого немає – втішився. Приходиш а там надпис – Автомат не працює. І таке буває.

Потім почали вже вводити свої приколи типу поповнити мінімум на п’ять, десять. Усе в залежності від автомата. Відвідуваність впала. Вже таких черг не було.

Десь недавно я бачив, що якщо поповнюєш на двадцять гривень – комісії немає. Супер. Поповнив і люкс. А не панькатися на гривню, дві, три і так далі. Хвилина-друга і гроші вже на Вашому рахунку.

Плюс додали ще деякі автомати функції, типу погашення кредитів чи оплата за інтернет.

Думаєте мінусів не має? Є і ось які:

Перший мінус, пам’ятаю якось поповнив рахунок, а гроші не прийшли. День немає, другий. Та дістали. Добре, що квитанцію взяв. Це потрібно робити завжди.

Взяв квитанцію і давай дзвонити по контактному телефону. Як там написано зі стаціонарних безкоштовно. А мені, що то допоможе. А якщо я не маю стаціонарного?

Дзвоню із мобільного. Музика грає секунд тридцять. А гроші, то їсть і як на інший оператор. Жіночка розібралася із проблемою і гроші прийшли. Тепер кажуть цієї проблеми немає. Хтозна як воно є насправді.

Ще одна проблема – постійні зміни. Не знаєш, що від автомата чекати. То комісія є, то її немає. Людина якщо іде робити покупку, то вона у переважній більшості розраховує на щось. Ось приклад:

Недавно вирішив подзвонити. Гоп, а грошей немає. Дивлюся автомат стоїть. Почитав уважно. Була висунута наступна вимога: «Якщо поповниш на 25 гривень – без комісії, менше 25 – комісія 1,25». Та давай поповню на 25. Поповнив і що з того, комісію зняло 1,25. Ну дурдом. Потім при розмові почув десь, що оператори підняли ціни для дилерів.

А мені що від того легше? Написати ж можна, а не розводити людей? Такими діями власники автоматів відлякують клієнтів.

Головний закон торгівлі – залучення клієнтів і створення їм відповідних умов. Таких як напевно було багато.

Цікаво скільки захоче поповнювати через автомати ще.

Ось такі от вони автомати поповнення рахунку. Комусь вони подобаються, комусь ні. Вибір звичайно за Вами.Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. myroslav 10.03.2010 пише:

  “Все більше і більше людей користуються мобільними телефонами.”. Я лише одну людину знаю, котра свідомо мобілкою не користується. Щасливець він, до речі, ніхто не може ви**бати йому мізки по телефону безглуздими розмовами, наїздами чи ще чимось таким.

 2. Jorgen 10.03.2010 пише:

  Так, київстар підвищив закупівельні ціни для дилерів, і тепер єдиний спосіб заробітку для них – це комісійні

 3. Архіваріус 11.03.2010 пише:

  Тепер треба брати автомат, типу АК, і йти на Київстар.

 4. Наталія 05.04.2010 пише:

  Ця стаття – свята правда. Я В МОБІЛЬНОМУ БІЗНЕСІ ПОНАД 10 РОКІВ…ПОЧИНАЛА СПОЧАТКУ З КАРТОЧОК ПОПОВНЕННЯ, ПОТІМ ПОСТУПОВО ПЕРЙШЛА НА ПЕРЕКАЗ КОШТІВ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН, А КОЛИ ДВА РОКИ ТОМУ НА РИНОК ВИЙШЛИ АВТОМАТИ – СЕРЙОЗНО ВДАРИЛИ ПО МОЄМУ БІЗНЕСУ. ЧАСТИНА КЛІЄНТІВ (ПЕРЕВАЖНО МОЛОДЬ) ВІДІЙШЛА НА ТАК ЗВАНИЙ СУЧАСНИЙ МОБІЛІЗОВАНИЙ СЕРВІС ПОПОВНЕННЯ, А ЧАСТИНА КЛІЄНТІВ – ПОХИЛОГО ВІКУ – ЗАЛИШИЛИСЬ. ТА ПРОЙШОВ ЧАС, СТАВСЯ ВЕЛИКИЙ ПОТІК ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ АВТОМАТИ. ВІДБУЛИСЬ ЗМІНИ В ТАРИФІКАЦІЇ ПОПОВНЕННЯ І Я НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ЯК ДИЛЛЕР – ОПИНИЛАСЬ В ДОСИТЬ НЕПОГАНІЙ СИТУАЦІЇ. ТАКЩО ТЕРПІННЯ ІНКОЛИ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ!!!1

 5. Архіваріус 05.04.2010 пише:

  Наталія пише: Ця стаття – свята правда. Я В МОБІЛЬНОМУ БІЗНЕСІ ПОНАД 10 РОКІВ…ПОЧИНАЛА СПОЧАТКУ З КАРТОЧОК ПОПОВНЕННЯ, ПОТІМ ПОСТУПОВО ПЕРЙШЛА НА ПЕРЕКАЗ КОШТІВ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН, А КОЛИ ДВА РОКИ ТОМУ НА РИНОК ВИЙШЛИ АВТОМАТИ – СЕРЙОЗНО ВДАРИЛИ ПО МОЄМУ БІЗНЕСУ. ЧАСТИНА КЛІЄНТІВ (ПЕРЕВАЖНО МОЛОДЬ) ВІДІЙШЛА НА ТАК ЗВАНИЙ СУЧАСНИЙ МОБІЛІЗОВАНИЙ СЕРВІС ПОПОВНЕННЯ, А ЧАСТИНА КЛІЄНТІВ – ПОХИЛОГО ВІКУ – ЗАЛИШИЛИСЬ. ТА ПРОЙШОВ ЧАС, СТАВСЯ ВЕЛИКИЙ ПОТІК ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ АВТОМАТИ. ВІДБУЛИСЬ ЗМІНИ В ТАРИФІКАЦІЇ ПОПОВНЕННЯ І Я НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ЯК ДИЛЛЕР – ОПИНИЛАСЬ В ДОСИТЬ НЕПОГАНІЙ СИТУАЦІЇ. ТАКЩО ТЕРПІННЯ ІНКОЛИ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ!!!1

  Бог терпів і нам велів. Терпіть далі пані Наталю може щось витерпите. А взагалі веселих вам свят! 😀

 6. Lanagur 05.04.2010 пише:

  Архіваріус пише:
  Бог терпів і нам велів. Терпіть далі пані Наталю може щось витерпите. А взагалі веселих вам свят!

  Архіваріус – пораднику ти наш, терпіння тобі явно бракує, стримайся трохи від коментарів таких мудрих, святкуй))))))))))))))))))

 7. Тарас 08.04.2010 пише:

  Автомат це корисна штука ондозначно.

 8. Slimfast 09.04.2010 пише:

  Статья содержательная. Полезно было ознакомиться.

 9. Андрій 03.04.2011 пише:

  Що робити коли поповнив рахунок а гроші не прийшли на автоматі і чек не взяв!!!!!!!!!???

 10. Jorgen 03.04.2011 пише:

  Андрій пише: Що робити коли поповнив рахунок а гроші не прийшли на автоматі і чек не взяв!!!!!!!!!???

  зателефонувати у службу підтримки сервісу і відповісти на їх запитання.

 11. russo turisto 03.04.2011 пише:

  Самые лучшие автоматы – это АКМ! 8)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*