Mazda 3

Mazda 3

Автомобілі автомобілі .Розкіш однако. Та купити можна. Вступ вроді написав.

Ви напевне здогадалися, що сьогодні знову будемо розповідати про автомобілі.

На черзі шостий конкурсант на визначення автомобіля року – Mazda 3.

Mazda 3 – це легковий автомобіль, який виробляється у Японії компанією Mazda Motor Corporation.

У 2004 році були випущенні перші машини подібної марки, а у 2009 – було представлено друге покоління Mazda 3.

З початку, коли авто появилося у продажах, воно завоювало прихильність по цілому світі. Було продано понад 1,8 млн машин. У 2009 році компанія-виробник зробила рішучий хід, випустила автомобіль Mazda 3 нового покоління.

Тип кузова – седан, хетчбек. Платформа – Ford c1. У порівнянні з випусками старої версії нова виросла у довжині на 100 міліметрів.

Двигуни є двох видів в залежності від серії об’ємом 1,6 і 2,0 літри. Потужність склад відповідно 105 і 160 кінських сил.

Реальна новинка - п'ятиступінчастий «автомат» замість чотирьохдіапазонного. Нова коробка працює в парі з будь-яким з моторів і вносить свій внесок в 10-відсоткову економію палива. У механічних коробок чітка субординація: молодшому двигуну - п'ять передач, старшому - на одну більше.

Максимальна швидкість автомобіля складає 181- 208 км/годину в залежності від типу двигуна і чи це седан чи хетчбек. Скажімо Седан при двигуні 2 літра розганяється до 208 км за годину.

Час розгону до 100 км за 9,1 секунду. Також у залежності від типу авто.

Привід у автомобіля передній.

У салоні все зовсім по-іншому: м'який, за запевненнями творців, пластик і безліч електронних штучок, що не мають аналогів в класі. Наприклад, варто тільки підійти до машини, як ліве переднє сидіння автоматично підлаштується під водія. Пам'ять зберігає до трьох положень, які розрізняє за транспондерной мітки-ключа.

Інтерактивна система внутрішнього освітлення здатна заспокоїти будь-яку знервовану людину.

Вона м'яко вмикає світло в салоні за спеціальною програмою і змінює підсвічування клавіш у відповідь на їх натискання. Дає зрозуміти, що команда прийнята до виконання. За традицією Mazda3 оснащується аудіосистемою Bose з 10 динаміками і доком для «айпода».

Середня ціна автомобіля коливається у районі – 24 тисяч доларів.

Більш детально про авто Ви можете дізнатися із наступного відео:

Ось така вона – Mazda 3. Накопичуємо гроші у копілку і купуємо. 🙂

Порада від Воробуса: Если Вас интересуют подержанные автомобили в Москве - советуем посетть портал "Продажа авто" по адресу automobile.ru. На данном портале Вы найдете множество предложений как подержанных, так и новых автомобилей на любой вкус и цвет.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. zars 15.03.2010 пише:

  Хочемо, щоб кожний газда
  Їздив на машині “Мазда”.

  Машина чотка, але по яворівських лісах на рибалку чи по гриби фіг доїде. А “Запор” доклигає. Парадокс.

 2. Архіваріус 17.03.2010 пише:

  Скільки оце “Запорожців” можна купити за 24 тис зелених паперів? 😀

 3. 887 23.12.2010 пише:

  У знайомого була мазда6 попереднього покоління, так вреження було неоднозначне. З одного боку машина-бомба – сів – полетів, а з іншого якась вона була неправильна, так, наприклад, міг просто відвалитися зверху світильник підсвітки, хоч ніхто його й не зачіпав.

  А от взяти мазду 626 93го року, так та взагалі шедевр, у іншого знайомого їздить до цього часу, хоч там наскільки мені відомо нічого не ремонтувалося і не мінялося

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*