Оболонь 1:3 Карпати (Відео) - Блог про Львів

Оболонь 1:3 Карпати (Відео)

Оболонь 1-3 Карпати

У черговому, а по ліку 21 турі чемпіонату України із футболу Львівські Карпати на виїзді зустрічалися із київською Оболонню.

Гра завершилася перемогою Наших земляків із рахунком 3-1.

На матч із пивоварами Карпати їхали із однією метою – перемогти. Нагадаю у минулому турі львів’яни, які будь-що прагнуть потрапити у зону Ліги Європи недорахувалися очок у грі із так само київським, але вже Арсеналом. Тоді Карпати зіграли внічию 3-3.

Перед тим як перейти до огляду матчу основних складів скажу, що днем раніше зіграли молодіжні склади і доволі несподівано лідери турнірних перегонів Карпати поступилися Оболоні із рахунком 3-0.

Тепер до матчу основних складів. Перед матчем у тренера Карпат були проблеми у захисті. Через перебір жовтих карток матч пропускав захисник Тубіч. Його замінив Тарасенко. Також в основі у порівнянні із матчем із Арсеналом грали Зеньов і Ткачук. Першому до речі вдалося навіть стати одним із героїв поєдинку.

Матч підігрівався ще і тим, що київську команду тренує колишній гравець Карпат – Ковалець. Хто-хто, а він мабуть хотів якомога краще зіграти проти своєю колишньої команди.

Погода нарешті також дозволила показати командам хороший футбол. В Україну нарешті прийшла весна та і вболівальників на матчі зібралося багато. Багато їх приїхало і зі Львова.

Матч розпочався як кажуть із місця в кар’єр.

11 хвилина матчу – Кожанов вивів передачею Зеньова сам-на-сам із голкіпером киян і Сергій чудово пробив у кут воріт. Так Карпат повели в рахунку.

Оболонь відразу ж кинулася відігруватися. Дуже небезпечними були кутові у їх виконанні. Якщо у першому разі Нас пробачили, то на 23 хвилині Оболонь відігралася. Куценко подав, а Яворський після нерозбірливих дій захисників і воротаря Карпат зрівняв рахунок.

Також читайте:   У Львові пасажирів відтепер перевозять приватні маршрутки

Та не минуло і трьох хвилин як Карпати знову ж забили. Батісту добив м’яч у пусті ворота після удару Худобяка. Гол, але суддя знову був не на Нашій стороні. Якби Карпати не виграли, то думаю черговому скандалу би не уникнути.

Перший тайм так і завершився.

Другий почався із атак як львів’ян, так і киян. Все йшло до гола. І на щастя його забили саме львів’яни. Гурулі виривався сам-на-сам із кіпером і Конюшенко підставив підніжку. Пенальті.

71 хвилина – удар Кожанова із одинадцяти метрів і львів’яни вже впереді.

Тренер Оболоні пробує врятувати гру. Робить заміни та марно. А Карпати провели чергову атаку і забили.

79 хвилина – Худобяк вивів Кожанова на ударну позицію і Денис встановив остаточний рахунок матчу, 3-1 перемога львівських футболістів.

Відеофрагменти матчу і голи можете переглянути у наступному відео:

Після 21 туру Карпати набирають 34 очка і поки ще не зіграні всі матчі цього туру вони посідають 4-те місце у турнірній таблиці.

Наступну гру львів’яни проведуть на своєму стадіоні 28 березня. У цей день вони прийматимуть сусіда по турнірній таблиці і претендента на зону Ліги Європи – дніпропетровський Дніпро. Початок гри о 18 годині.

У публікації використано фото з сайту urr.org.ua.