Секонд Хенд

Секонд Хенд

Ідучи по місту Ви мабуть зауважували вивіски під назвою Секонд Хенд. Ще може писати Євро Секонд Хенд. Вони користуються популярністю серед населення. Скільки чув розмов, що мол купив одяг чи взуття у цьому магазині.

Що це за магазини? Чому вони користуються популярністю і серед кого?

На дворі XXI століття. Що не кажіть, а ціни на товари не дуже то і дешеві. Зарплати піднімаються, але у дуже сповільненому темпі, а ціни ростуть як на дріжджах. Та це таке. Така тенденція була, є і буде ще довго.

Та людям жити якось потрібно, треба харчуватися і звичайно одягатися. Так як на ринках чи у звичайних магазинах речі дорогі і багато людей не мають можливості купити, вони шукають щось подешевше. Одним із таких магазинів є Секонд Хенд.

Секонд Хенд – це дослівно з англійської перекладається друга рука. Такого типу магазини продають речі, одяг і взуття, які були у користуванні. Також як варіант знецінились або ж не були продані в певний строк у магазинах.

Ваш автор вирішив завітати у такий магазин і побачити, що це за магазин.

Як вони працюють? Існує спеціальна фабрика, яка закуповує користовані речі, потім їх переробляють, дезінфікують і згодом перепродують.

Колись у народі секонди називали ще гуманітарка, бо існувала думка серед людей, що це гуманітарна допомога, що надавалася благочинним організаціям. Таке теж є, але на даний час все більше і більше стало подібних магазинів, що продають саме користований одяг.

Отже, я прийшов у Секонд Хенд у перший день продажу. Це означає, що саме у цей день привозять новий завіз і нового не буде аж цілий тиждень. Так мені порадили люди , що там колись були. Казали мені: «Піди у день нового товару, ото побачиш».

Я прийшов десь о 8.55. Магазин відчиняється о 9.00. Людей на вулиці було багато. Магазин відчинився і почалося. Люди одним словом вламалися туди і давай все перебирати.

Ваш автор підійшов до відділу із взуттям. То була картина ще та. Посередині стоїть мужик ну сказати словом амбал ростом вище 2 метра, збоку 3-4 жіночки. Той здоровань перебирає все взуття і кидає у мішок жіночкам. Це відбувається доволі швидко. Практично доступу туди не має. Хіба взяти із собою ще з двох мужиків і самі знаєте що зробити із тим двометровим. 🙂

Підходжу я до відділу з сорочками. Така ж ситуація. Все складають на руку. І саме цікаво – перегороджують дорогу іншим людям.

Ви скажете що це за люди? А все просто – це всього-навсього перекупщики, які потім ідуть на ринок і продають товар у багато разів дорожче. Отакої.

Якщо Ви хочете щось купити, то заходьте вже на другий день. Та питання – що там купиш якщо вже все найкраще розібрали ті перекупщики і продають вже на ринках чи інших торгових точках.

Хоча чесно – купити ще щось можна. Все не заберуть.

Ціни на Секонд Хенді коливаються від 5 до 67 гривень за кілограм. Все залежить від дня продажу. У перший день найдорожче, у останній найдешевше. Але відповідно ціна і якісь різні.

Люди кажуть, що у останній день можна купити хіба щось корову пасти в селі. 🙂

Багато Секонд Хендів мають такі відділи як оцінений товар. Туди відбирають майже нові речі і кожна з яких має окрему фіксовану ціну.

Отакий він Секонд Хенд. Як кажуть, у кожного свої приколи. Хоча, купити там можна і також хорошу річ. Це вже як Вам повезе.Також раджу прочитати:

коментарів - 17 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 25.03.2010 пише:

  В мене завжди виникало відчуття відрази, коли я підходив до подібних закладів. Але що поробиш, коли керівництво державою довело людей до такого стану, що вони змушені купувати поношені речі. Ганьба.

 2. zars 25.03.2010 пише:

  Кілька разів заходив у ці магазини. Там, загалом, нічого особливого із шмоток не побачив. Цікаво те, що туди заходять (і купують речі!) такі собі з вигляду пантовіли від кутюр. Це реально прикольно.

 3. russo turisto 25.03.2010 пише:

  Вобще я считаю позором для государства существование таких магазинов. Особое впечатление производит картина когда люди ворошат груды нижнего белья. Довольно противно.

 4. zars 25.03.2010 пише:

  Москаль – інтєлігєнт і брюзга… Пікантно-пікантно.

 5. Doktor Romario 25.03.2010 пише:

  zars пише: Кілька разів заходив у ці магазини. Там, загалом, нічого особливого із шмоток не побачив. Цікаво те, що туди заходять (і купують речі!) такі собі з вигляду пантовіли від кутюр. Це реально прикольно.

  Єдине там що можна побачити то пару симпатичних організмів протиположеної статі)))))

 6. zars 25.03.2010 пише:

  Doktor Romario пише:
  Єдине там що можна побачити то пару симпатичних організмів протиположеної статі)))))

  …і всі вони – секонд хенд.

 7. Narcus 25.03.2010 пише:

  russo turisto, Ти правий – опускаються нище плінтуса!!!

 8. Doktor Romario 25.03.2010 пише:

  zars пише:
  …і всі вони – секонд хенд.

  )))) ТИ ПРАВИЙ БО В СЕКОНДІ НІЧОГО НОВОГО НЕ БУВАЄ))))))))

 9. Shati 25.03.2010 пише:

  Narcus пише: russo turisto, Ти правий – опускаються нище плінтуса!!!

  Ну для чого ж так різко? Можна подумати, що ти літаєш чартерами у Нью-Йорк, Лондон та Приж у дорогі бутіки на закупи.

 10. zars 25.03.2010 пише:

  Нє-а, Наркус їздить електричкою в Китай і звідти собі привозить супербрендові речі.

 11. Narcus 25.03.2010 пише:

  Ого як ти попав прямо в ціль!!! Я бачу ти одна з жертв купівлі білизни в секонді 🙂

 12. Narcus 25.03.2010 пише:

  zars, Ха-ха-ха як смішно-тобі тільки в кривому дзеркалі виступати 🙂

 13. Gena Bukin 26.03.2010 пише:

  Та не гоніть!!!! Нормальні речі там можна купити.

 14. Маестро 26.03.2010 пише:

  Відверто кажучи і сам себе кілька разів балував такими речима, але якщо купую то хіба шоб футбол побігати а вдягатися на секонді думаю все-таки не варто..

 15. russo turisto 26.03.2010 пише:

  zars пише: Москаль – інтєлігєнт і брюзга… Пікантно-пікантно.

  А тебя что жаба давит. У тебя довольно неправильное и предзавзятое мнение о русской нации. Ведь большинство посетителей подобного рода магазинов как раз люди не русской национальности.

 16. zars 26.03.2010 пише:

  Ага! Расказуй…

 17. за 25.05.2013 пише:

  це дуже стильно і нормально там одягатись
  особливо для молоді, можна знайти дуже хороші речі
  по хіпстеру так 🙂

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Як крадуть речі із секонд-хендів

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*