Візит Януковича до Москви

Янукович побував у Москві

З часу як Віктор Янукович офіційно став президентом України він встиг вже побувати у Брюсселі. Спочатку планувалося, що перше він завітає до Москви, але згодом передумав.

І ось 5 березня 2010 року, він таки відвідав Москву із офіційним візитом.

Які підсумки переговорів? Що цікаво там було?

Отже, 5 березня була вписана чергова сторінка у історії України. Та може я і не так висловлююсь, бо кожен день це вже історія, але…

Візит Януковича до Росії планувався давно. Метою візиту була зустріч із колегою із Росії Медведєвим і прем’єр-міністром цієї країни – Володимиром Путіним.

Візит був не довгим. Вже 5 березня ввечері український глав держави повернувся до України.

Перш за все, що цікавило людей це газові перемовини, та їх не було. Напевно це ще колись обсудять.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

– російська мова;

– Чорноморський флот;

– 65-та річниця другої світової війни, її святкування;

– Питання з присвоєним статусом Степану Бандері – герой України.

Тепер коротенько про них. Отже,

Російська мова. Торкнулися президенти обидвох країн і цього питання. Президент України пообіцяв найближчим часом прийняти закони для захисту прав російськомовного населення в Україні.

Також читайте:   У сусіда таки краще або кого має вдусити «українська жаба»

Що цікаво, ще Медведєв з Януковичем дійшли домовленості з приводу того, що скоро 2 українські канали впустять у телеефір Росії.

По Чорноморському флоті було прийнято рішення, що Росія і Україна продовжать консультації по цьому питанню на основі домоленостей від 1997 року.

9 травня. Янукович заявив, що 8 травня він поїде до Москви святкувати День перемоги, а 9-ого прибуде на Україну. Також він зазначив, що у чотирьох містах України будуть проведені військові паради, а саме: Київ, Керч, Севастополь і Одеса.

І нарешті Степан Бандера. Тут найцікавіше.

Янукович пообіцяв російському президентові до Дня перемоги 9 травня відмінити указ свого попередника Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України – Степану Бандері.

Він добавив, що укази Ющенка не визнаються ні в Україні ні в Росії. І звання треба відмінити найближчим часом.

Цікаво як на його рішення відреагують люди, особливо її західна частина. Думаю суперечок буде багато по всіх питаннях. А ще здивувала фраза, що ні Європа ні Росія не визнають указів.

Таке враження, що ми повинні когось слухатися. Так якби своєї думки не маємо.

Поживемо-побачимо що буде далі і як буде справлятися із своїми обов’язками новий президент України.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. bankiduki 06.03.2010 пише:

  Притча про Яника
  Приїздить Яник до Росії.Зустрічає його пан презедент ЯМедведько і мовляв запрошує відразу до гаражу і каже : Ходімо но за мною, я тобі покажу подаруночок, який ми тобі презентуємо.Поспіхом Яник побіг у гараж.Заходить і очам не вірить : стоїть шикарна машина : Блакитно кольору з жовтими стрічками на капоті, ззаду спойлера, неонки,в багажнику найновіша система 5.1.І це при тому, що у базову комплектацію входить ABS, 4 AIR BAG, імобілайзер, гідропідсилювач, електросклопідіймачі передні і задні, бортовий комп’ютер, клімат-котроль, автоматичний датчик світла,велике багажне відділення, шкіряне оздоблення керма, електропривід дзеркал з підігрівом, передні і задні протитуманки, легкосплавні диски.Увесь фарш! Яник запитує : “пане Медведько,а скільки-но ця машинка на ходу?”. “Вже двадцятий рік” – відрізав Медведько,”Ого – подумав Яник – “Так цэ это старая уже”.-“Ти що! – мовить Медведько – Вона лише Росте,молода ще і має найбільний потенціал і дасть фору уcім “машинам” у світі” – це я тебе запевняю.Вона може проїхати від Москви до Львова за 2 години,чудесна машина Велике майбутнє у неї!. Втішився Яник що йому випала така нагода,кермувати такою Чудовою машиною.Зашарівся аж.Кинувся в салон,сідає,а крісло шовковисті,в салоні запах Карпатських гір та Морське повітря Криму.”Ех пракачусь” – відрізав Яник і бува вже до керма поліз щоб завести, а тут го-пля на тобі! Нема керма.Все є окрім керма. Виліз засмучений Яник з чудесної машини і жаліється Медведьку.”Гаспадін, а гдє ето , ну блін , єто що руліть треба , ну ти понял”. “Я все розумію”- лаконічно відповів Медведько.-“Все так і має бути” – продовжує Медведько і кладе на спину Яника свою руку.Іде в куточок гаража і з скрині виймає Оздоблене,неначе булава – кермо.І мовить : “Ти сідай ,сідай Янику , в цю чудесну машину -даємо тобі в кредит на 5 років, Кермо у нас і Кермувати будемо Ми,поїдемо куди ми захочемо”…

 2. russo turisto 06.03.2010 пише:

  Говорят, что Путин с Медведьевым подарили Януковичу именные часы и теперь он регулярно будет ездить в Москву, чтобы заводить их. 😀

 3. Архіваріус 07.03.2010 пише:

  russo turisto пише: Говорят, что Путин с Медведьевым подарили Януковичу именные часы и теперь он регулярно будет ездить в Москву, чтобы заводить их.

  Так то раніше так було, ще за совєтів, всі їздили до Москви по дзигарки. 🙂

 4. zars 31.05.2010 пише:

  А я гуляю по Москві,
  І бачу пам’ятник Бандері,
  Величний тризуб на Кремлі,
  І синьо-жовтий стяг в оселі.
  Величний пам’ятник Донцову,
  Петрівка вже стоїть без грат,
  Повсюди чути нашу мову,
  І люблять всі мій автомат.
  Повсюди гарні краєвиди,
  На дротах москалі висять,
  І я крокую без огиди,
  В Гулаг де москалі кричать.
  Нема вже в світі комуністів,
  Нема ляхів і москалів,
  Немає негрів, шовіністів,
  І всяких Путінів – козлів.
  Нема вже в світі Мавзолею,
  Оздоби вже на Соловках,
  Спалили Леніна, тварюку,
  А Кучма з’їв його весь прах.
  Повсюди майорять прапори,
  Червоно-чорнії – святі,
  Нема московського терору,
  І злотий тризуб на стіні.
  Яскраво світить ясне сонце,
  Нема кацапської свині,
  Блакитно-жовтий у віконці,
  І я щасливий у Москві.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*